Dr. Samuelis TACAS ir moksleivių simfoninis orkestras „SVAJONĖ“. Kas juos sieja?

Plačiai žinomas Jungtinėse Valstijose daktaras Samuelis TACAS, turintis neišmatuojamą kineziterapijos patirtį, dažnas svečias Alytuje . Nekeista: čia praėjo beveik visa vaikystė ir jaunystė. Apsilankymai tampa vis dažnesni.

 

Smuikininkas ar violončele grojantis, praleidžia daug laiko būdamas specifinėje kūno padėtyje. Daktaras Samuelis TACAS iš Niu Jorko šią tiesą aiškina jauniesiems simfoninio orkestro “Svajonė“ muzikantams. Kinezioterapija yra išsigelbėjimas nuo ateityje atsirasiančių lėtinių ligų. Pavyzdžiui lėtinio nugaros skausmo ir kitų nemalonių pojūčių.

Tolimos ateities prognozė. Dėl mažesnio judėjimo, natūralu, kad keisis žmonių laikysena, mažės raumenų masė. Kineziterapeutai įspėja – blogiausia dar tik priešakyje, po kelių šimtų metų gali pasikeisti net žmonių stuburo linkiai.

Miesto valdžios atstovai garsųjį kineziterapeutą vaikų muzikos mokykloje sveikino ir dėkojo už pagalbą miesto visuomenei ne tik dėl vertingų kinezioterapijos praktinių užsiėmimų miesto Kolegijoje, bet ir prisminė neseniai jo iniciatyva Alytaus mieste surengtą pasaulinio garso tapybos darbų parodą.

Šiltą ir nuoširdų bendravimą su jaunaisiais simfoninio orkestro Svajonė dalyviais matysite trumpame filmuotame reportaže, kurį parengė „GaražųKlipų“ studija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑