Kaip vaikinas nusprendė dirbti sau. Dnet 10-ies metų jubiliejus

Signalas sunerimti nelaimingų skaičių tikėjimo broliams ir seserims. Vaikinas iš namo, kurio numeris 13, 13-tais metais, vieno pavasario mėnesio 13 dieną registruoja D-Net UAB “Dzūkijos Internetas” ir lygiai  dešimt metų sėkmingai dirba konkurencinėje aplinkoje Alytuje, Pietų Lietuvoje ir Kaune. Konkuruoti su didžiaisias: Telia, Bite, Cgates nėra lengvas pasivaikščiojimas, bet įmanomas.  Kaip? Jokio gudravimo – paslaugos kokybė privalo būti  tokia pati arba aukštesnio lygio, bet kaina žemesnė.

Kaip Aidas Unguraitis susijęs su belaidžio interneto tiekimo technologija, vadinama WiFi? Jam visad rūpėjo kažką su kažkuo sujungti. Besimokant V. Ramanausko vidurinėje, Aidas buvo vienas tų, kuris sujungė mokyklos kompus į tinklą, kuriame virė šuterio Quake žaidėjų aistros. Kas padarys daugiau fragų ir dar su headshotais.

Aidas su žmona Loreta, sūnumi Vėju ir pudeliuku Lokiu. Kažkur prie Nemuno apie 2019

Vėliau, kaip ir dauguma jaunuolių, išbando save Jungtinėje Karalystėje. Ten ekspermentuojant su savimi ir siurbiant gyvenimiškas patirtis, dirba wifi srityje Glasgow ir tarnauja pakistaniečiui. Vieną rytą kilo mintis-klausimas: kodėl aš turiu dirbti kažkam, jeigu galiu sau?  Grįžta į Lietuvą ir 2013 kovo 13 įkuria Dnet (UAB “Dzūkijos internetas”).

2007 Aidas prie naikintuvo F-16 Kauno Karmėlavos aerouoste

Prieš 10 metų požiūris ir supratimas apie wifi buvo kreivas. Tada vienoje nepaprastos svarbos Alytaus įmonėje Aidas diegė tinklą duomenų ir  vaizdo perdavimui.  Ir sulaukė iš vietinių įmonės specialistų- visažinių totalaus pasipriešinimo. Nieko smerktino: gyveni, mokaisi, protingėji. Šiandien ten viskas vyksta sklandžiai. Kitaip būti negalėjo.

2023. Vėjas savo namų kieme. Dabar domisi apelsinų sultimis. Pažadėjo po metų susidomėti wi-fi

Svarbi detalė. UAB “Dzūkijos internetas” turi tiesioginį kontraktą su pasaulinio žinomumo ir pajėgumo kompanija Ubiquiti Networks, kuri gamina wifi įrangą ir nuolat tobulina belaidžio ryšio technologiją.  Jei Dnet  sumontuoja kompanijos Ubiquiti gaminį, tai, tikėtina, po metų ar dviejų toks įtaisas atsiras Telia, Bitė ar Cgates tinkluose. Bendradarbiauti su tokio lygio kompanija yra vienas malonumas ir nauda. Beje, Ubiquiti Networks rasite šalia kiečiausių pasaulio firmų:  Cisco, D-Link, HPE (Aruba), NETGEAR, Dell Technologies, TP-Link,  Fortinet.

Dnet UAB “Dzūkijos internetas” jubiliejinio, 10-ties metų gyvavimo proga linkime Aidui Unguraičiui ir jo komandai daug gigabaitų per sekundę, pavasariškos nuotaikos ir sėkmės šeimose!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑