,,Sugrįžę mūzos“ ir glūkoidai (atnaujinta)

Sugrįžę paukščiai – krepšinis, Sugrįžę mūzos – muzika. Tai renginiai skirti  išskridusiems ir vėl sugrįžusiems miesto sporto ar meno pažiboms vėl ir vėl susitikti su miestelėnais juos pradžiuginti, dvasiškai praturtinti ar kitaip pamaloninti

FM99 kalbina Algirdą Verbauską||Montažas Dzilbus||Trukmė 00:06:03


BIRŽELIO 27 d. 19 :00  KETVIRETADIENĮ  ALYTAUS ŠV. KAZIMIERO BAŽNYČIOJE VYKO KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS

Kamerinės  muzikos  koncerto  ,, SUGRĮŽĘ  MŪZOS “  dalyviai :

Smuikininkas – ALGIRDAS  VERBAUSKAS  (groja  Lietuvos  Nacionaliniame simfoniniame orkestre ir glūkoidų susitikimuose)

Altininkė – AKVILĖ  BAGDŽIŪTĖ  (nuo  2009 m. groja  Kauno  valstybinio   muzikinio teatro orkestre, o nuo 2011 m.  ir VDU muzikos akademijos orkestre)

Gitaristas – SAULIUS  JEGELEVIČIUS  ( dirba Vilniaus ‚,Yamaha“ muzikos mokykloje gitaros mokytoju. Saulius taip pat kuria instrumentinę, vokalinę muziką, dainuoja ir groja grupėje  “Journey of Mintyria“ bei glūkoidų susitikimuose)

Violončelininkė – RŪTA   BALČIŪTĖ (studijuoja  Lietuvos  Muzikos ir teatro akademijoje, prof. R. Armono  klasėje)

Fleitininkė – JUSTINA  JOČYTĖ- ORINIENĖ ( Alytaus muzikos mokyklos mokytoja, groja miesto simfoniniame orkestre ,,Svajonė“)

Dainininkė – INDRĖ  ANANKAITĖ- KALAŠNIKOVIENĖ  ( šiais metais baigė magistratūros studijas Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje, prof. I.Laurušienės dainavimo klasėje)

Pianistė- INDRĖ  NAUJIKAITĖ  (studijuoja Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje prof. V. Vitaitės klasėje. Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė)

3 komentarai “,,Sugrįžę mūzos“ ir glūkoidai (atnaujinta)

Pridėti Jūsų

 1. Reportazo pacioje pabaigoje uzdejau vieno klasikinio kurinio apie 20 taktu. Gal profiai pasakytu kieno ir koks tai kurinys. O gal ir melomanai atspetu?

  Patinka

 2. J.Brahms Simfonija Nr.4, e-moll, op.98
  IIId. Allegro giocoso
  (čia ir girdite šios dalies pagrindinės temos “ elektroninę-
  telefoninę versiją“).Nuoširdžiai siūlau paklausyti Youtube šią muziką, kokio nors simfoninio orkestro atlikime (palyginimui).

  Algirdas Verbauskas

  Patinka

 3. Na, Algi, kas geriau gali žinoti – tik Tu ir Tavo kolegos ir dar koks milijonas-kitas pasaulyje. Tas atlikimas įdomus tuo, kad jį groja Rick Wakeman su grupe YES apie 1971, diske Fragile. Rick Wakeman tais laikais lenkų spaudoje buvo vadinamas “organowy fantomas“ todėl, kad tai tobulas artrocko klavišininkas, grojantis viską, kas po ranka pasitaiko. Ką tik peržiūrėjau-perklausiau Jono Kudirkos dovaną – YES koncertą 35 Anniversary.Taigi, Jonai, dėkoju už galimybę pamatyti visus YES tų laikų sudėties. Net man – persisotinusiam garsų pasaulio, buvo didelė atgaiva paklausyti kažką tikro, beje, kaip ir Algio Verbausko kolegų ketvirtadienį. Jie taip pat šaunuoliai!!!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑