Seminarijoje virė krepšinio aistros

Prisimenant nepakartojamą Alberto “Šekspyro“ Antanavičiaus dainą apie Alytaus Seminariją reikia paminėti, jog joje vyksta buvusių moksleivių krepšinio turnyrai, kuriose dalyvauja ir glūkoidai.

AIDAS UNGURAITIS
KTU studentas

aidas_lastAlytaus Adolfo – Ramanausko vidurinėje mokykloje kas dvejus metus vyksta krepšinio turnyras “Sugrįžę paukščiai“, kuris sukviečia buvusius moksleivius ne tik iš Lietuvos, bet ir gyvenančius užsienyje. Šiais metais tai buvo jau dvyliktasis,  kuriame tarpusavyje žaidžia dabartiniai ir buvę moksleiviai. Galime pasigirti tokiom žvaigždėm kaip Tomas Pačėsas ar Rūtenis Paulauskas (Vilniaus TEO moterų komandos treneris, vienas perspektyviausiu jaunų trenerių).
Man teko jau trečią kartą dalyvauti kartu su 82 moksleivių laida. Pirmą kartą laimėjom trečią vietą, toliau pirmą, o dabar vėl apgynėm čempionų titulą.  Po dviejų metų komanda vėl stengsis įrodyti, kad neveltui žaisdami mokyklos rinktinėje, dar būdami moksleiviai, buvome pripažinti kaip  sportiškiausios mokyklos Lietuvoje atstovai. Žinau, kad šį puslapį lankančių tarpe yra baigę II vidurinę mokyklą, todėl naudojuosi proga ir kviečiu per du metus surinkti komandą ir pasivaržyti krepšinio šventėje “Sugrįžę paukščiai“.

ico_video Prizas turnyro nugalėtojams

Dar vienas Aido rašinys glūkoiduose:
Heineken festivalis Gdynėje (2008)


LTV Panoramos 2009.03.16  fragmentas

5 komentarai “Seminarijoje virė krepšinio aistros

Pridėti Jūsų

 1. Labai idomu suzinoti šiuometinių “Sugrįžusių paukščių“ turnyro naujienas, nes esu baigusi šią vidurinę mokyklą. Beje, iki šiol mano kartos bendraklasiai bei gretimaklasiai dalyvauja šiame turnyre ir gina mūsų kartos sportinę garbę, kadangi praeityje yra užėmę šio turnyro prizines vietas. Beto būdami mokiniais daug esame pasižymėję sportinėse arenose. Smagu girdėti, kad ir jaunesnės moksleivių laidos eina mūsų pramintais takais…

  Patinka

 2. saunuolis, grb.Aidai…. tik va, kad pasididziavai is laimes, kad gavai priza ir nepaspaudei rankos vienam Glukojdui is senjoru tarpo tai ne kas….manau tai auklejimo problema.
  Turiu tau dar viena dovanele atminciai nuo to laiko kai tarnavai ekskomisaru biure
  iki

  Patinka

 3. Šaunuolis , Aidai. Labai gražus prizas. Pagarba ir visiems vis sugrįžtantiems “seminarijon“.

  Rasa P.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑