Romo Kalantos ir Kauno pavasario istorija

Alytuje GRUPELĖ piliečių, branginančių Romo Kalantos atminimą, susirinks Kurorte prie namo, kur Romas Kalanta gyveno iki 10 metų amžiaus. Priminimas: į Romo laidotuves 1972 matais susirinko TŪKSTANTINĖS MINIOS. Kodėl Alytuje tik grupelė? Jei neskaičiuoji organizatorių, muzikuojančių ir dainuojančių mokinukių, minėti Romo atminimo apsilanko apgailėtinai kuklus būrelis. Bet tai tik įspūdžiai, paremti paskutinių penkių metų renginio vaizdeliais Alytuje.

Manau, šiais jubiliejiniais, 50-metį Romo Kalantos deglą mininčiais metais, galintys ateiti, atvažiuoti ar artimųjų atvežti – čia susirinks. Alytuje dar yra keletas nenumirusių (gal 5-6)  1972 gegužės įvykių dalyvių, pirmųjų miesto melomanų, hipsterių ar jiems prijaučiančių. Gegužės 14 d. 12 val. (šeštadienis)  Kalantos skverelis (Kurortas, prie “vaiknamių“). Tad, iki susibūrimo!

Romas Kalanta 2018 || Garažų Klipai 2018

Kristupas Petkūnas iš Kauno Company perdavė žinutę, jog::

Penktadienį 11.05 val. „Laikas kultūrai“. LRT Klasika. Romo Kalantos ir Kauno pavasario istorija. Gegužės 14-ą sukanka 50 metų nuo lemtingų įvykių Kauno sode. Apie laisvės pojūtį, prasiskverbusį iš vakarų su hipių kultūra, apie lemtingas dienas, užveržtus varžtus ir sulaužytus likimus pasakoja įvykių liudininkai ir istorikai – Nathan Gitkind, Romualdas Požerskis, Kristupas-Kristofas Petkunas, Povilas Girdenis.

Glūkoidai rekomenduoja::

Paskaityti Kauno miesto muziejaus ekspozicijų kuratorės Sigitos Žemaitytės-Strazdės Kauno Dienoje pereitais metais ištransliuotą straipsnį „Kauno politechnikos institutas Lietuvos roko istorijoje“

Daugiau šia tema rasite glūkoiduose::

>> Romo Kalantos deglas (kartojama)
>> Diagnozė: gėlių vaikai
>> ”Dėl mano mirties kalta tik santvarka…” – ALVYDAS AUGUSTINAS JEGELEVIČIUS

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑