Kriaušius – Alytaus downtownas

Miesto dalis nuo Taikos kino iki Sanatorijos vadinama Kriaušiumi. Senas geras miesto plotas. Čia dar ir dabar Kauno gatvėje gyvena Laimutis Urbanavičius. Watas emigravo į Vilnių. O kiti?

Kunė, Aninė, Benas, Datis, Kaža, Dramblys, Dervinytė, Kobra, Virga, Škalba, broliai Matažinskai: Bronius, Vaclovas ir jų sesutė Irutė, Bočka, Greta, Gedas Judėnas, Roma, Juozas “Kamas“ Kaminskas ir jo brolis Genius, Bielka, “Penki metrai šniūro“, Cima, Simas – pamenate?

Pakutenk atmintį paskutinis Alytaus mohikane. Kyla įtarimas, jog tokių, atmintį besikutenančių, Kriaušiuje liko tiek mažai, jog suskaičiuotų ir kūdikėlis.

Linas ir Aldona organizuoja susibūrimą po ligoninės tiltu. Kriaušiečiams. Detalė Aisčių fanams: ten, žemiau link skerdyklos, gyveno Stasys “Simas” Simanavičius – pirmasis Aisčių drumeris.

Linas atsiuntė proklamaciją, kurią rasite žemiau. Panašu, jog dalyvaus ir Šekspyras. Taigi, veiksmas vyks patraukliai ir impozantiškai. Gero oro ir nuotaikos linki glūkoidai!

Vienas komentaras “Kriaušius – Alytaus downtownas

Pridėti Jūsų

  1. Kaip gi neatsiminsi tų išvardintų, juk augau čia, Užuolankos gatvėje, dabar minu Kauno gatvės takus, čia mūsų giminės šaknys, ne be reikalo šimtmečio parke pasodinau giminės medį, gyva atmintis, daugelis paliko šįė pasaulį, kiti išsibarstė po margą sveitą, bet visi liko atmintyje.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑