Glūkas 2020. Viniaus, Kauno ir Alytaus glūkoidai susirinko 39 –tą kartą

Ir išaušo 39-tas jaunuolių iš Romo Kalantos laikų susibūrimo diena. Čia pat Jimo Morrisono  iškeliavimo į amžinybę data (49) ir Valstybės šventė – Mindaugo karūnavimo diena. Viskas viename.

 Kai prieš keletą mėnesių Vytas Watas Malinauskas perėjo į vilniečių stovyklą, Vilniaus glukoidai nenuginčijamai užima dominuojančią padėtį meete. Sveikiname vilniečius. Nors apie vilniečius kažkas kažkada prie Glūko sakė: vilniečiai tai kauniečiai ir kaimiečiai. Kadangi susirinko ir pulkas kauniečių ir atstovų iš kuklaus provincijos miestelio – Alytaus, galima teigti, jog toks faktų traktavimas galimai priimtinas.

Nudžiugino Virgis Grigaitis, nuolatinis Norvegijos gyventojas apsilankęs čia pirmą kartą ir atsivežęs draugą Marių su šeima ir dviem dvylikastygėm gitarom. Marius senų, vertę turinčių pastatų restauratorius, su Virgium daug nuotykų (gerąja prasme) turėjęs Norvegijoje, dabar dirba Niderlanduose. Beje, jie ten verslavo su Sigitu Kefu Kizala. Rasos ir Donato naujieji pažįstami iš trikampio Kaunas-Alytus- Singapūras: estas Tomas Hein, puikiai kalbantis lietuviškai ir suomis su dviem baltais šuneliais puikiai įsikomponavo vakarėlyje.

Virgis Grigaitis dar atpasakojo savo patirtis 1971 metų hipeiskuose vojažuose: Alytus-Ryga-Talinas-Piteris.

PIRMA DALIS. SUSITIKIMAS. GLŪKAS 2020. Garažų Klipai 2020

Pernai Donatas vykdamas iš Kauno Alytuje persėdo ant dviračio ir sėkmingai pasiekė Glūką. Šiais metais šį keliavimo būdą taip pat sėkmingai dubliavo. Stasys Klaipėda Kerėža atliko savo eilinę kelionę dviračiu Vilnius-Glūkas. Jam tai nepirmiena. Išvažnėjęs Prancūziją ir Italiją, Turkiją ir Latviją ir dar biesas žino kiek kraštų.

Pamatinis Varėnos krašto gyventojas ir fotografas Valentinas Algirdas Kaliūnas pristatė savo foto albumą apie Varėnos kraštą.

ANTRA DALIS. PERFORMANSAI. GLŪKAS 2020. Garažų Klipai 2020

Vytas Galbuogis tęsia tradiciją: laikas nuo laiko apdovanoja glūkoidus. Šį kartą trims įteikė medalius pagamintus iš organinių medžiagų. Būtina paminėti, jog su pienu pyragas buvo nuostabus. Julė buvo sakius, jog Viktoras taip pat mėgdavo tokius dalykėlius su pienu ragauti.

TREČIA DALIS. APSIDOVANOJIMAI. GLŪKAS 2020. Garažų Klipai 2020

Maestro Algirdas Verbauskas surengė puikų koncertą: klasika, amžinai populiarūs kūriniai ir bitliukai. Algi – respektas! Miela buvo klausyti Tavo puikaus grojimo naturalioje aplinkoje. Abejingų nebuvo. Jaunasis reperis Mykolas padainavo savo naujausią hitą. Šekspyras atliko savo kūrinį, skirtą atminti mūsiškiui Viktorui Jonkui. Dzilbus su Rasa – bitliukus ir kauniečių Raganių dainą „Iš bitlų laikų“.  

Watas padainavo keletą klasikinių rock interpretacijų, o Virgis su Marium priminė, jog rock baladės numirs paskiausia.

Trys dienos nuostabaus oro, gražių apsikeitimų pagyromis vieni kitiems, super mielo bendravimo ir Algirdo Verbausko anšlagas šeštadienio pavakrėje. Ko neradote tekste, tikrai rasite trijuose filmukuose.

Priminimas: kitais metais panašiu laiku vyks jubiliejinis 40-tasis susibūrimas. Nepamirškite apsilankyti.  

Geros vasaros!

3 komentarai “Glūkas 2020. Viniaus, Kauno ir Alytaus glūkoidai susirinko 39 –tą kartą

Pridėti Jūsų

  1. Sveikinu glukoidus, sugužėjusius prie savo Mekos. Smagu matyti ir nemažai jaunų veidų. Atskiras linkėjimas Virgiui Grigaičiui- mano bendraklasiui…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑