Jūs privalote atvykti ČIA. GLŪKAS 2020 calling

Ar jau susitaikei su mintimi, kad liepos pirmą savaitgalį privalėsi atgabenti savo kūną prie Glūko, kad dvasia galėtų atsipalaiduoti tarp bendraminčių klegėjimo? Glūkoidų statistika, beje, vienintelė nemeluojanti šiame Pasaulyje, teigia: tai bus SUSITIKIMAS39. Tam tikros religijos fanai kasmet renkasi Mekoje, kiti, pavyzdžiui, 8G šalių vadovai, kasmet susiburia į krūvą vis kitoje vietoje, nes neįperka nuolatinės. Glūkoidai turi nuolatinį tašką, kuriame žada susiburti jau 39-tą kartą.

Mūsų tarpe yra dar nebuvusių prie Glūko. Jie nedrįsta, sako: jūs ten visi savi, kažkaip nepatogu. Baikit! Jūs čia pageidaujami, nes skaitote glūkoidų tinklapį, kuris mus vienija. Jūs nespjaunate link rock muzikos (ar kitokios), jūsų pažiūros socialliberalkonservatyvios, jūs neesate virkaujanti Izaura – garantija – čia Jūs patirsite katarsį. Atvykite!

Visi, kurie jau lankėsi ir nedrįsėliai liepos 3-5 dienomis dviračiais, elektrinėmis mašinomis ar dyzeliais atvažiuoja čia:

7HM8+GC Varėna Eldership arba 54°17’01.7″N 24°33’57.8″E

Šiuos rašmenis nukopinate. Pastinate į savo protinguose telefuose esantį Google Maps appsą ir uždedate plytą ant gazo pedalo. Iki greito!

Šalutinė pastaba. Reikia personos su lūpine armonikėle (C-dur).

3 komentarai “Jūs privalote atvykti ČIA. GLŪKAS 2020 calling

Pridėti Jūsų

  1. Noriu pratęsti Ginto paskutinę C-dur pastabą ir visus Jus, kurie dar bus ir šeštadienį (liepos 3d.),vakarop paklausyti klasikinės ir populiariosios muzikos smuikui su akomponimentu,kuri nuteiks Jus “Meditacijai su Muzika“
    Pagarbiai Algirdas Verbauskas

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑