Susipažinkite: nagingas baldžius

Vytautas Galbuogis – senas mūsų pažįstamas, dar aštunto dešimtmečio pradžioje džiugino Alytaus melomanus Uriah Heep, Neil Young, Elton John vinilu. Nagingas ir kruopštus visų galų meistras, praktikavosi Švedijoje, Airijoje, JAV.

VYTAUTAS GALBUOGIS

galbuogis_portretNepulkim į neviltį jei atsibodo vyras ar žmona. Neskubėk keisti. Dekupažuok baldus ir efektą gausi tą patį. Garantuoju,  gyvenimas pagražės šimtu procentų. Metus laiko gražinau airius, atėjo laikas padėti saviems. Kas nežino žodžio dekupažas, liaudiškai paaiškinsiu. Viską permaliavojam penzeliu (teptuku), spalvą pasirenkam pagal nuotaiką. Apklijuojam kvietkais (gėlėmis), ornamentais, angelais –  tik velnio trūksta, visaip dar pasendinam-paskaldom, darom naujai, bet vaizduojam seną. Jaučiu supratot.

Šiaip dar užsiimu staliaus darbais. Langų, durų nedarau, labai nekūrybingas darbas kai menas galvoje … Restauruoju baldus, tad nemeskit senų mielų, jie gali atgimti. Galiu ir kitais staliaus darbais pagelbėti.  Dar nesu visai nupušęs, truputis virš pusšimčio, batų numeris 45-tas, dar tvirtai stoviu ant Marijos žemės.

Bendram vaizdui susidaryti pridedu keletą foto ir kontaktą tel. 8 679 91909  el. pašto puškutė paflirtavimui. O tą šviesią sekcijukę parduodu (be žmonos tik su staliuku), galite apžiūrėti.

ico_slides_v2 Keletas darbų

ico_slides_v2 Darbo virtuvės fragmentai

5 komentarai “Susipažinkite: nagingas baldžius

Pridėti Jūsų

  1. Matau , jei neklystu, restauruotą Freda sekciją. Man tai primena pigų kičą, tos gėlytės durelių plokštumose, kažkaip pigu. Netgi įdomu, koks žmogus gali tokį užsakymą duoti. Sakoma, kad del skonio nesiginčijama, bet dėl skonio neturėjimo, gal vertėtų pasikalbėti. Suprantama, užsakovas visada teisus.

    Patinka

  2. Nu cia paveizejau shh tikras. tu salfetku visur pilna visiem ga;lam ir ponas Vaidas ta ir brezia kad gincytis reikia del skonio neturejimo.Bert maciau ten viena skulptura, tai patiko.Kiek kainuoja ? tai tikrai geriau uz salfetkas.Reiktu pamaty t daugiau nuotr.Nepyk meninyke, buk linksmas ir bus gerai

    Patinka

  3. Irgi įdomu kaip ten tiksliai dirbama. Šiaip svarbu ir kokius įrankius naudoja, ar tikrai profesionalius, nes ir geri medienos apdirbimo kainuoja. Tai pasako daug apie nusiteikimą darbui ir požiūrį į savo profesiją.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑