Prie Angelo susirinko pagyvenę chebrantai su pagyvenusiomis panomis

Kažkada, seniai seniai, pseudo švenčių dieną prie “Nemuno“ restorano susiburdavo tokie išskirtiniai to laikmečio hipsteriai Kobra su Dalia, Ilgieji Peiliai: Mundžius su broliu Shmitu, Igo, Šekspyras su Mince, Dzilbus su Romėnu, Šulė ir Kefas. Virgius ir Virgius ir Virgius Ir dar ir dar.

Šiandien, Vasario 16 prie Angelo, balansuodami ant karantino sąlygų pažeidimo ribos, būriavosi kaukėti pagyvenę chebrantai, turėdami tikslą paminėti pačią svarbiausią Naujųjų amžių Lietuvai šventę – Nepriklausomybės įteisinimo istoriniais – 1918 metais dieną.  Dar  pasikeisti nuomonėmis ir įžvalgomis apie savo ir kitų veiklą, sveikatą,  prisiminti Procol Harum ir Deep Purple, Jimi H ir Jane J.

Dalyvavo Virgis Grigaitis, tėvas ir sūnus Valdas ir Povilas Labukai, Vytas Galbuogis (Vytas parėmė glūkoidų tinklapį pinigine auka), Vladas “Kapitonas“ Dimavičius su Vale, Dzilbus su Laima, Vaclovas Matažinskas, Romas Požėra ir iš praeities sugrįžęs ir iš Vilniaus specialaus vizito  atvykęs Juozas “Šulė“ Šuliauskas. Tai buvo maloni staigmena. Jūs prisimenate Šulės klausimą anais laikais atsitiktiniam pašnekovui: “Tu nežinai Uriah Heep? Tai ką čia su tavim  kalbėti.“ Kažkas teiravosi, kodėl nėra Mundžiaus su Shmitu. Kur Igoris? Kiti klausinėjo apie prapuolusį Algį “Vatikaną“ Vaitkevičių, giliai užsimaskavusį Vilniuje. Užsiminė apie “Gintarėlius“ ir “Raganius“, “Gėles“ ir “Nuogus ant Slenksčio“.   Kalbėjo jie ir apie Alvydą ir Saulių Jegelevičius, prisiminė Kefą, Šulės ir Šekspyro 1971-1972 metų gyvenimo Kaune nuotykingus momentus. Pasiilgo Vyto “Wato“ Malinausko, nusėdusio Vilniuje. Dar apie vinilą ir kolekcionierius, operuojančius 1k ir daugiau LP kiekiais.

Pabendravę gerą valandą, išsiskirstė savais keliais. Kavinės neveikia, corona kažkur ore, sąlygos dar nėra tinkamos tęsiniams.

Gražios šventės linkime visiems: jauniems ir seniems. Tėveliai  – auklėkite vaikelius taip, kad bent žinotų kas  Lietuvai yra Nepriklausomybės diena – Vasario 16.  Ir kad tokią dieną ateiti prie Angelo taptų neišvengiamu ritualu.

7 komentarai “Prie Angelo susirinko pagyvenę chebrantai su pagyvenusiomis panomis

Pridėti Jūsų

  1. o…prie laisvės angelo ir su kaukėm, vyrai, na – pasitrauit vienas no kito atokiau, jei bijot, bet – jei be kaukių gali būt sportininkai ir rūkoriai, tada ir laisvi piliečiai gali šitaip elgtis, taigi ir jūs, nes dabar jau visi esam profilaktiškai pakaustyti – kądarytsknt… O Tadas Blinda juokias susirietęs – sakiau, kad vienądien plėšikai bus be kaukių, o ponukai su… Tai mislinu – negi dartės sportininkai, rūkoriai ir laisvi piliečiai yra plėšikai, ir kaip čia geriau, ką čia reik daryt, ot velnias…

    Patinka

  2. Visus su mūsų, su Lietuvos diena, mes juk pamenam kas buvo ir matome kas yra, būkime laisvi širdyse, būkime laisvi mintyse, būkime laisvi laisvoje šalyje.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑