Kauno glūkoidai kuria pasaulinio lygio produktą. Tai ne brolių Grimų pasaka, o objektyvi realybė

Apie glūkoidų koncertus ir sveikatos gelbėjimo operacijas, parašytas knygas ir politikos apžvalgas, poezijos leidinukus ar Lenino paminklo nugriovimą,  tapytojus ar žvejybos laimikius ir kitus mūsiškių pasiekimus tinklapyje rašėme ir rašysime.  Kai DELFI „tėškė“ rašinį apie Rasą, neišvengiamai tapo aišku, kad atėjo jos eilė būti „paviešintai“.  Primename, jog Rasa lankėsi pirmajame glūkoidų meete 1981 metais. Tada jai buvo 5 metukai.

10 milijardų JAV dolerių, tokia suma šiuo metu vertinamas 41 metų amerikiečio Roberto Peros (Robert Pera) turtas. Mažai kas žino, kad vieno iš 10 jauniausių pasaulio milijardierių karjeroje išskirtinis vaidmuo tenka Kaunui.

2012 metais įsigijęs „Grizzlies“ klubą, R. Pera kolegų Kaune klausdavęs, kuris lietuvių krepšininkų yra pats geriausias ir perspektyviausias. „Mes sakydavome, kad J. Valančiūnas. Gal todėl jis šiuo metu ir žaidžia R. Peros įsigytame klube?“, – juokavo R. Juodišienė.

“R. Pera sako, kad jo įmonėje nėra „golfo žaidėjų“. Jam egzistuoja tik dvi pagrindinės kategorijos: generatorius bei inžinierius, tas pasakė, tas – padarė“, – apie darbo su JAV milijardieriumi ypatumus ir pasaulinio pripažinimo sulaukusios bendrovės ištakas pasakojo R. Juodišienė

Šalia atlyginimo labai svarbi ir atmosfera darbe. Iš kai kurių darboviečių pas mus atėję žmonės būna tiesiog psichologiškai išgąsdinti. Bijodavo minutę pavėluoti, ar oponuoti darbdaviui. Kai kuriems reikia net pusmečio, jie tiesiog atsigauna, pražysta. Pas mus žmogus gali ir basas po biurą pasivaikščioti, numigti darbe ar atsivesti augintinį. Čia visi lygūs, skambių pareigų etikečių neklijuojame, o reputacija ir pagarba užsitarnaujama, –sakė informacinių technologijų bendrovės „Ubiquiti Networks Europe“ vadovė.

Tai straipsnio apie glūkoidus DELFI ištraukos. Visą Nerijaus Povilaičio “JAV milijardierius verslui pasirinko Kauną: gatvėse jo niekas neatpažįsta, o darbuotojai uždirba tūkstantines algas“ 2020 m. vasario 3 d. rašinį DELFI portale skaitykite čia:

5 komentarai “Kauno glūkoidai kuria pasaulinio lygio produktą. Tai ne brolių Grimų pasaka, o objektyvi realybė

Pridėti Jūsų

  1. Širdis džiaugiasi,kai aukštosios technologijos atkeliauja į Lietuvą.Sukuriamos darbo vietos,neteršiama gamta,aukšta pridėtinė vertė,keliamas visuomenės intelekto lygis.Ar galime lyginti su daniškomis kiaulidėmis,kurios gamina mėsą Rusijai, ,,suėda“ ES paramą, gadina orą ir mums palieka srutų smarvę ir užterštus vandenis,o lietuviai valgo lenkišką ir olandišką ,,vakumuotą“ produktą,kurį prekybininkai parduoda mėsos pavadinimu.

    Patinka

  2. Visada visiems sakiau, kad mes lietuviai tikrai gabi tauta ,visais laikais. Tikrai galim didžiuotis.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑