Prozos festivalis Jurgiui Kunčinui atminti

Giedrė Bulgakovienė sudarė puikias sąlygas pasireikšti jauniems, žinomiems savame rate ir žinomiems plačiai, nežinomiems, bet kamuojamiems troškulio būti žinomais. Kad defaultinis skaitytojas juos pastebėtų ir prisimintų garsųjį kurortietį Jurgį Kunčiną, Giedrė savo vadovaujamoje kultūros oazėje sukūrė išskirtines sąlygas ir sukvietė auditoriją į prozos festivalį Jurgiui Kunčinui atminti

GERBIAMIEJI,
MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI “IMBIERO VAKARŲ” RENGINIUOSE.

Jau penktasis (!) respublikinis prozos festivalis Jurgio Kunčino atminimui
Alytaus J. Kunčino viešojoje bibliotekoje STARTUOJA LAPKRIČIO 29 DIENĄ !!!
Šiemetinis festivalis ypatingas tuo, kad tai vienas iš jubiliejinių renginių, skirtų rašytojo gimimo 65 – mečio paminėjimui gimtajame mieste, jame sutiko dalyvauti išskirtinai daug ryškiausių Lietuvos prozininkų.
PaveikslėlisDar niekur nepublikuotus kūrinius jame pristatys Andrius JAKUČIŪNAS, Rolandas RASTAUSKAS, Laura Sintija ČERNIAUSKAITĖ, Alvydas ŠLEPIKAS, Georgijus JEFREMOVAS, Audronė URBONAITĖ, Audronė GIRDZIJAUSKAITĖ, Ilzė BUTKUTĖ, Agnė ŽAGRAKALYTĖ, Gintaras BLEIZGYS, Julius KELERAS, Gasparas ALEKSA, Violeta ŠOBLINSKAITĖ-ALEKSA.

Pažymėtina, kad tarp išvardintų mūsų festivalio svečių – net trys šiemet pretenduoja į kasmet renkamos „METŲ KNYGOS“ autoriaus nominaciją.
Festivalio globėjas ir moderatorius – Antanas A. JONYNAS , poetas, Nacionalinės premijos laureatas, Lietuvos Rašytojų sąjungos pirmininkas, glaudžiai susijęs tiek su Alytumi, tiek su J.Kunčino viešąją biblioteka.Jam talkins Danielius MUŠINSKAS – prozininkas, literatūrinio savaitraščio “Metai” vyriausiasis redaktorius, 2010 –aisiais pelnęs garbingiausią “Imbiero vakarų” apdovanojimą – Jurgio Kunčino premiją.

J.Kunčino viešosios bibliotekos interneto svetainės  tituliniame puslapyje alytiškiai jau dalyvauja naujausioje apklausoje, kuria siekiama išsiaiškinti , kuris iš šiemetinių „Imbiero vakarų“ dalyvių tarp miestelėnų šiuo metu yra populiariausias. O skaitymams prasidėjus – jau tradiciškai – visi pageidaujantieji galės balsuoti už labiausiai patikusį šiemetinių skaitymų kūrinį ir tapti aktyviais Publikos premijos laureato rinkėjais – gyvai ir internetu.
Mėgėjai kepti skanumynus jau gali dalyvauti ir imbierinių sausainių konkurse, kurį festivalio organizatoriai paskelbė kartu su radijo stotimi FM 99. Skaniausio recepto autoriaus laukia dovana, o pagal receptą –nugalėtoją iškeptais skanėstais bus vaišinami “Imbiero vakarų” svečiai.

Daugiau informacijos – prisegtoje programoje, J.Kunčino viešosios bibliotekos interneto svetainėje  ir neseniai startavusiame „Imbiero vakarų“ facebook profilyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑