Muzika ir žmogus, kurio jau nėra


ALBERTAS ‘ŠEKSPYRAS’ ANTANAVIČIUS

shekspyr.jpgKą tik grįžau iš maestro Vytauto laidotuvių… Jį pagerbė tūkstančiai žmonių ir … visi muzikiniai stiliai. Žinoma, tokių (išlydų į amžinybę) metu stiliai ar “stiliai” yra niekas – viskas yra tik muzika ir žmogus, kurio jau nėra.
Ginčytis yra smagu. Smagu nugalėti. Bet dar smagiau pralaimėti ginčą, skonio ginčą, kurio pagrindas yra bendras visiems – muzika muzika muzika, – o druska, pipirai, karis ir t.t. – individualu, kaip vieno, bet ne vienišo žmogaus kambary užgesinta šviesa, užtraukta užuolaida, išjungtas telefono aparatas. Atsikimšus šio bei to ir į grotuvą įstūmus TAI, KAS TAVO VIENO – gražiausią dainą, pjesę ar pan. – tikrai suprasi, kad TIKROJI muzika turi tik vieną stilių, TĄ, kuris tau patinka. Visa kita, – kai kalbama tarp žmonių, kai klausoma su žmonėmis, – dažniausiai būna tik duoklė madai, tiems, tave supantiems, žmonėms, bet nebūtinai TAVO širdžiai, smegenims ir skoniui. Čia kaip ir su paauglystės paslaptimis – visi jų turėjom, bet pasijuokdavom tik iš tų, kurių “paslaptis” pagaudavom ir atskleisdavom.
Tad gyventi leiskime, – o ir teisės neturime neleisti – įvairiausiai muzikai. Neklausykime TOS, kuri mums nepatinka ir svetima. Ir būtinai stenkimės persivilioti į savo MUZIKAS svetimmuzikius – tiek draugus, tiek priešus. O jei jie mus pesrsivilios, vadinasi, taip mums ir reikia.

Reklama

One Response to Muzika ir žmogus, kurio jau nėra

  1. Rasa Petkevičienė parašė:

    Kiek daug jau mūsiškių Tenai… Ten ir mus visus, be išimties, paklaus Pats Artimiausias: “Jūs taip gražiai bėgote, bet kas jums sukliudė laikytis tiesos… — “

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: