Visai nieko gero (atnaujinta 17 kovo, 2008)

DONATAS JUODIŠIUS

Kadangi šis postas toks populiarus, bet susiklosčius tam tikrom aplinkybėm neturi šakninio posto, reikia truputelį paaiškinti.
Pirmiausiai sveikinimai Juozui už aktyvumą ir atkaklumą, ir jaunatviškumą. Jūs labai pagyvinote šį puslapį.
Šakninis postas buvo apie vestuvinę muziką. Buvo įdėtas filmukas iš Juozo surengto vestuvininkų suvažiavimo, koncerto. Aš jį peržiūrėjau ir tiesmukiškai nusprendžiau, kad ta muzika yra šlamštas. Taip ir atsirado šitas postas, o šakninis, Juozo prašymu, buvo pašalintas visai iš blogo. Ir apie tai aš daugiau negalvojau. Bet. Bet Juozo aktyvumas privertė mane daugiau pagalvoti ir labiau įsigilinti į šitą reiškinį.
Taigi atsiprašau jei ką ižeidžiau. Aš ginkdie nesiekiau ką nors įžeisti, nei jūsų Juozai, ir beje nieko niekur nesiunčiau. Aš kalbejau tik apie muziką ir išsakiau savo nuomonę. O čia yra ta vieta, kur galima kalbeti apie tai.
Tai va, pamasčiau ir savo galvoj radau kelis puikius vestuvinės muzikos pavyzdžius. Aiškumo dėlei, terminą “vestuvinė“ reiketu deti i kabutes, nes realiai vestuvėse gali groti ir styginis kvartetas klasikinius kūrinius, ir roko grupė, ar tiesiog koks dydžėjus, bet aš omeny turiu ne tai. Na jūs suprantate, galima tai vadinti – “baliais“, “pūkine“, “kičine“ ir t.t.

Pirmasis, būtų lietuviškas. Nekomentuosiu. Pats su malonumu pažiūrėjau dar karta.
Suopis ir Rambynas – O laike


Sekantis pavyzdys – užsienietiškas, vokiškas. O šitas vyrukas, kuris vadinasi Mambo Kurt, labai patinka jaunimui. Ir koncertuoja dideliuose roko festivaliuose, beje ir groja tik šimtaprocentinius šlagerius.
Štai tikras vestuvininkas.


Man šitie dalykai tikrai patinka, nemeluoju:) Jei labai nori visada gali surasti ką nors gero, net ir ten, kur atrodo ir neturėtu būti.

Iš pradžių skaitydamas Juozo Muzikevičiaus postus apie sintezatorius, pagalvojau: vat koks įdomus žmogus ir kokia idomia veikla užsiima – kuria sintezatoriams tembrus, kurie naudojami viso pasaulio muzikantų. Super. Bet paskutiniai pasisakymai apie vestuvinius muzikantus mane suglumino. Visaip bandžiau įžiūreti (išgirsti) toje muzikoje ką nors gero, ir iš viršaus, ir iš apačios (net peržiūrejau idėtą filmuką – visą peržiūrėjau), ir pamačiau, kad ten nėra nieko gero, visai nieko gero – šlamštas. Todėl sukūriau naują kategoriją “Šlamštas“ ir priskyriau jai postą apie vestuvinę muziką. Glūkoidus viena iš esminių klijuojančių medžiagų yra muzika – gera muzika, ta muzika netgi suklijuoja skirtingas kartas. Bet tikrai čia kalba neina apie anksčiau minėtą vestuvinę muziką. Kadangi toks reiškinys egzituoja, nepaneigsi, todėl lai jis ir gyvuoja atitinkamoje vietoje.

Jeigu, mieli glūkoidai, su manim nesutinkate, prižadu išimsiu vestuvinę muziką is kategorijos “Šlamštas“ (jūs pritarti man galite komentaruose).

donatas aka juodo (šio blog’o pakūrėjas ir administratorius)

43 komentarai “Visai nieko gero (atnaujinta 17 kovo, 2008)

Pridėti Jūsų

 1. …aš visiškai ramiai ir neįsižeisdamas priimu Jūsų kritiką. Kaip jau minėjau anksčiau, aš labai gerbiu kiekvieno skaitytojo pasisakymą diskusijų lygyje. Kiek aš supratau iš Jūsų atviro komentaro, Jums nepatinka mano reiškiamos mintys Jūsų kaip administratoriaus puslapyje, todėl aš nereikšdamas niekam jokių pretenzijų, prašau Jus pašalinti iš Jūsų puslapio visą mano rašytą bei pateiktą informaciją. Labai atsiprašau už suteiktus nepatogumus. Su pagarba. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 2. Juozai vistik jūs isižeidėte. Aš išsakiau savo nuomonę. Kadangi turiu galimybe šitam blog’e tvarkytis, tai ir išsireiškiau tokiu budu. Jūsų mintys yra jūsų, mano yra mano. Ir tikrai manau, kad abu išsiteksime šitame puslapyje. Galbūt šiam mano judesy ir buvo spontaniškumo, bet aš pasilieku prie savo nuomonės. Prieš jus aš tikrai nieko neturiu, ir tai ką jūs darote man įdomu (kalbu apie sintezatorius) ir tai yra gerai, kad darote. Ir net reikalinga jūsų nuomonė apie vestuvinę muziką. Todel aš jūsų prašyčiau leisti palikti viską ir nieko nešalinti.

  Patinka

 3. Bet kokia diskusija apie bet kokią muziką tikrai turi išlikti Glūkoiduose, nieko nereikia išiminėti, o puslapio suskirstymui į atitinkamas kategorijas pritarčiau, tai palengvina lankytojui naviguoti tarp temų ir taip jis patenka ten kur nori, be to, namuose mes taip pat nededame kasdieninių batų į tą pačią lentyną kartu su porcelianinėm lėkštėm.

  Patinka

 4. Svarbiausiai reikalinga atrinkti žodžius, palyginimus, sudelioti sakinius, kad visa tai neatrodytų įžeidžiai. Tiesiog elegantiškas nuomonės išsakymas. To mes privalome mokytis kasdieną. Nuomonių įvairovė, -tai pinavertis gyvenimas.

  Patinka

 5. …prieš pradėdamas šiame puslapyje rašyti aš ilgai dvejojau. Reikalas tas, kad visgi mes, broliai lietuviai, dar nesame visiškai subrendę atviresnėms gal būt netgi aštresnėms diskusijoms. Labai teigiamai žiūriu į p. Vytauto komentarą, galime diskutuoti karštai, tačiau elementariausios etikos rėmai turėtų būti išlaikomi. Yra viltis, kad mūsų anūkai kažkada to išmoks. Diskusijai sąmoningai pasirinkau vestuvių muzikantų temą. Kodėl? Trumpai paaiškinsiu. Ši idėja kilo ne šiandien ir ne vakar, kadangi asmeniškai pažystu labai daug puikių muzikantų, kurie groja vestuvėse. Todėl apie 1998 metus ir kilo idėja surengti tą koncertėlį ir paneigti visuomenėje susiformavusią nuomonę, kad vestuvių muzikantas, tai elgeta, neturintis išsilavinimo neišprusęs, apšepęs girtuoklėlis….Ir nematau aš vestuvių muzikavime nieko žeminančio, taip pat kaip ir pagrojimus restoranuose arba kavinėse. Vidas Simanauskas, Juozas Meisneris, Saulius Čemerka, Algimantas Jazbutis, Vytautas Pisaravičius, broliai Žiūkai, Algis Baciuška, maestro Juozas Abromavičius ir dar daug daug nuostabių profesionalių muzikantų, kurie groja arba grojo vestuvėse. Galbūt mes galėtume pakritikuoti jų atliekamus muzikinius žanrus, tik jokiu būdu ne personas. Ir perskaitęs pono Donato “Šlamštas“ paprasčiausiai nusivyliau. Gerbiamieji, yra viena samprata-muzika. Susipraskime. Neskirstykime muzikos į super arba šlamštas. Muzikos pajautimas arba muzikinis skonis, tai tas pats kas religinis įsitikinimas, ir kiekvienas žmogus ją supranta savaip, ją savaip priima.

  Patinka

 6. …bet kuriame renginyje geriausias svečias būna tas, kuris laiku susipranta išeit namo…:), todėl prieš palikdamas Jūsų puslapį, visų pirmiausia norėčiau visiems palinkėti geros sveikatos, o visa kita netaip jau ir svarbu. Su pagarba. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 7. Geriausiam svečiui Juozui Music’evičiui

  …niekur nereikia bėgti, lėkti – ateiti, išeiti, rėkti… Kartai užtenka – tik būti… Šiuo atveju ir sakau: – Ačiū Juozai, kad esi ,.. Ir būk su mumis.

  E. Mezginaitė “Per lietų“
  (1989m. birželio 29 d., gimus Juliui Jegelevičiui)

  Nieko nereikia gailėtis
  buvusio, nesulaikomo
  reikia tik eiti per lietų
  dangų pečiais belaikant

  Reikia tik eiti per lietų
  tilto aukštais turėklais
  baimę kaip juodą skėtį
  sviedus į žemę lėkštą

  Nieko nereikia slėpti
  nei suklastoto, nei gryno
  reikia tik eiti per lietų
  neprijaukintą, laukinį

  Kam gailestingai girdyt
  nuo sotumos betrokštantį
  reikia išlaisvinti širdį
  kalinį žilą iš bokšto

  Gaudykit, pirkit, parduokit
  ar atiduokit už dyką
  vien tiktai lietų
  ne kitką

  (ne visai tikslu – A.J.)

  Linkedamas šviesesnių spalvų, pagarbiai – Alvydas A. J.

  Patinka

 8. ….dėkoju Alvydai už, tikiuosi, nuoširdų žodį. Jūs auksčiau rašydamas užsiminėte apie kritiką po pseudonimu. Tai nieko nuostabaus internetinėje erdvėje. Lietuvoje nerasite nei vieno laikraščio arba pasisakymo, kur vyrautų įvertinimas. Pas mus viskas blogai. O tą kartojant sistemingai, žmogaus sąmonėje išugdomas šis supratimo būdas. Kad kritikuoti kitą, ( ir tai proto ribose), pats turėtumei būt kažką pasiekęs, įvertintas ir ne tik muzikoje. Na tiek to, nemoralizuosiu, jaunimui dar viskas prieš akis, o jeigu tau 50, jau turėtum ir pats būt išmokęs krutint smegenėlėmis, nors daugelis sulaukia garbingo amžiaus, o šios funkcijos atlikimo taip ir neįvaldo. tarp kitko…..šiandien man 50. Tai jau ne juokas..:) Jubiliejaus proga dovanoju tą, ką buvau muzikoje sukūręs geriausio. Tai rasite čia: http://silverhawk33.tripod.com/id6.html

  Patinka

 9. Juozui Music’eviciui.
  Taip. Parasiau Jums nuosirdziai, su geriausiais linkejimais. Nesinervinkit, dirbkit savo darba – ka geriausiai mokat. Tyliai, ramiai… Sekmes !!!
  O dabar sveikinu kaip muzikanta, tembru kureja, kaip alyciski ir kaip seimos vyra su brandaus amziaus jubiliejumi. Linkiu nauju jegu, nauju minciu ir atradimu, o taip pat – daug dziaugsmo tarp mielu zmoniu !
  Ilgiausiu metu !!!
  Alvydas A. J.

  Patinka

 10. ooo, pati populiariausia tema (pagal komentarus!). Tai pagerinsiu statistiką, ir pakomentuosiu, nes pati užaugau tarp MUZIKOS, jos mokiausi, vis dar JA domiuosiu ir noriu apgint MUZIKOS vardą. Vestuvinė muzika man tai yra muzikinė prostitucija. Esi aptarnaujantis personalas. Nėra išliekamosios vertės. Klausant, nebėga kūnu šiurpuliukai. Paklausius, mintys netampa skaidresnės. Neneša emocinio krūvio. Jau kitą savaitgalį esi pamiršas, kai tikri muzikai gyvuoja nuo pradžių pradžios. Todėl, jei profesionaliai sugrojai užsakovo grojaraštį, smagiai praleidai laiką, užsidirbai keletą šlamančių (šlamantys -šlamštas), tai tuo ir džiaukis: bet čia tavo misija baigta.
  O dėl terminų tai nebūkim jau tokie jautrūs, amerikoj ir “negras“ negali sakyt (politiškai korektiškas terminas būtų: afro-amerikietis arba juodaodis). Šūdas, šlamštas, menkavertis? Koks skirtumas? Esmė supratom visi: į filharmoniją vestuvinės muzikos klausytis dar neisim minimum šimtą metų. Ir dėl to yra SUPER! Gero savaitgalio!
  Rasa Unguraitytė

  Patinka

 11. …Jūs asmeniškai pasiliekate teisę daiktus vadinti savais vardais, na o man asmeniškai šiame puslapyje diskutuoti tampa nemalonu, todėl aš dar kartą prašau administratorių pašalinti iš svetainės mano rašytą bei pateiktą medžiagą. Pagarbiai. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 12. Na, nesipykite, mielieji. Jei diskusija pavirs “kova už teisybę“, tai be bolševikinių metodų neišsiversime. Diskusijoje privalu pasiekti susitarimą, apie ką mes kalbame. Ar kalbame apie meną? Tai reikia susitarti, ką mes laikome menu. Čia va, ir aš beveik norėčiau “įkišti savo trigrašį“, jokiu būdu nepretenduodama į absoliučią tiesą. Kažkodėl prisiminiau F. Nyčės ištartį, jog “menas egzistuoja tam, kad mes nežūtume nuo tiesos“. Tai ką, mielieji, daryti, kai šis paradoksų, prieštaravimų genijus įstumia mus į tokį kampą? Aš nedarau nieko, tik laikausi savo nuojautos, jog tikrus meno kūrinius gaubia begalinė vienatvė, ir kritikai ir aptarimams jie mažiausiai nei bet kam pasiekiami. Tik meilė (čia aš nekalbu apie vyro moters santykį) gali juos “pastverti“ ir išlaikyti ir būti jiems teisinga.
  Grįždama į konkretaus konflikto situaciją, manau, jog ir Juozo , ir Rasos U. nuomonė yra gerbtina, bet mes visi būsime neteisūs, jei iš šio žiniatinklio bent vienas žmogus išeis įskaudintas

  Patinka

 13. Puiku Rasa, Jūs tikra taikdarė ir labai argumentuota.
  Velniam čia pyktis dėl kažkokios “teisybės“. Bet mes vis dar privalome mokytis gerbti kitokią nuomomę, jeigu norite-teisybę.
  Dėkui.

  Patinka

 14. Trumpai prisiminkime kaip vyko diskusijos: vieni išsakė savo nuomonę apie vestuvinę muzika, kiti pirmųjų išsakytą nuomonę laikė netinkama, nekorektiška ir nuolat moralizavo, tačiau nesurado nė vieno kontrargumento, kad tai pagrįstų, kokia vestuvinė muzika yra vertinga, svarbi etc. O tai ir būtų buvusi diskusijos esmė. Dabar vyko diskusija tarp išsakiusių savo nuomonę ir neturinčių savo nuomonės. Dar tiksliau: vieni apie esmę, kiti apie formą. Labai gaila, kai Juozas nuolatos prašo išimti tą postą apie vestuvinę muziką, tarytum būtų kaltas kad sukėlė sveiką diskusiją ir gana audringą. Labai nenorom, teks tai padaryti, nenoriu pyktis su Juozu.

  Patinka

 15. Aš už!
  Už vestuvinę muziką vestuvėse.
  Už džiazą ‘Neringoj“.
  Už Bachą Katedroj .
  Už roką dainų parke.
  Už dūdmaišius prie Londono merijos.
  Už skudučius pirmoj klasėj…
  Aš už muziką. Ir nebūtinai, kad “plaukai piestu stovėtų“, nes vaikščiotume čia visi kaip andželos devis…Svarbu, kad muzikantas turi ką nuoširdžiai pasakyti. Na, o mūsų, klausytojų, teisė rinktis.

  Patinka

 16. Aš į arbatą deduosi vieną šaukštelį cukraus. Mano žmona nėra tokia “išlaidi“ ir arbatą geria visai be cukraus. Tad… pritardamas Jurgai ir jos tvarkingai sudėtoms mintims į “laiko bei vietos“ stalčiukus, baigsiu savo “ilgą“ pasakojimą apie šeimos kulinariją pasitelkdamas sau į pagalbą protingesnį pilietį, pvz Aristotelį. Jis kažkada pasauliui sakė, kad “vienas iš išlavinto mąstymo bruožų – sugebėti svarstyti nuomonę, su kuria nesutinki“. (Ar pastebėjot, kad niekur nekalbėjau nei apie muziką, nei apie SKONĮ?)

  Patinka

 17. ….Aristotelis…Egziuperis…Smokie….kai kam galbūt Led Zeppelin…kai kam galbūt ABBA…Tikiuosi Jūs taip pat pastebėjote, kad bendraudamas niekm neišsakiau įžeidžiančio žodžio, nieko nepavadinau šlamštu, nei vieno napasiunčiau naxren. Štai čia turbut ir yra tas vadinamasis žmogaus intelektas. Nors truputį išmanant žmogaus psichologiją, visai nesunku būtų nupiešti kiekvieno komentaro autorių. Kaip jau rašiau aukščiau, sąmoningai paliečiau vestuvių muzikavimo temą, taip pat, kaip skaitėte aukščiau, sąmoningai surengiau tą vestuvių muzikantų koncertėlį. Kodėl? Atsakymą taip pat rašiau aukščiau. Margas tas mūsų pasaulis, kaip išorinis, taip pat ir vidinis. Įdomus ir sakyčiau labai diplomatiškas Jurgos komentaras. Paskutiniame komentare Gintas bandė giliau pažvelgt į esmę ir tas jau džiugina. Gerbiamieji, naivuoliai jūs mano mielieji, tikiuosi skaitėte Europos ir Pasaulio KORG klubo svetainėje išsakytas mintis apie mano darbukus muzikos srityje, ir patikėkit, kapitalistai apie bet kokį debilą arba vestuvių muzikos propoguotoją ten nerašo. Todel drąsiai galiu teigti, kad taip parašytų tokiose svetainėse apie kažkokį tai muzikantą iš kažkokios tai Lietuvos, reikia daug pievos apkakot….arba kaip ten dar sakoma…nuasfaltuot?….tiek to…aš čia kai kam ateičiai. Nepropoguoju aš vestuvinės muzikos. Vestuvinė dar kaip bebuvo, tačiau pažiūrėkime ką turime PŪKO arba koncerto “Linkime pasveikti “ laidose? Štai kur yra sopuliukas ir rimti žmonės apie tai turėtų diskutuoti, turėtų kritikuoti, turėtų naikinti šį procesą. Yra rimtų temų, apie kurias galima būtų diskutuoti, gaila nėra su kuo. Apie nieką kalbėti aš nemėgstu. Tik durnius kalbasi pats su savimi. Truputį užaštrinau, tačiau tikiuosi nekenks. Pagarbiai. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 18. Vilniaus universiteto psichologas Albinas Bagdonas agresyvumą sieja su menkais protiniais gabumais ir žemu intelektu…..

  Patinka

 19. pukine ir vestuvine muzika megsta neissilavine zmones, o neissilavine zmones dazniausiai buna uzsispyre ir buki.

  Patinka

 20. Per savo muzikanto 32 metu karjiera grojau visur: kavinese, restoranuose, vestuvese Klaipėdoje, Šiauliuose kituose Žemaitijos miestuose. Dzazas mano stichija bet is jo neisgyvensi ir kai daugiau nieko nemoki ejau groti ir vestuvems, jei atvirai – tai kaip i katorga kur pagerusios publikos inorius reikia tenkint, biaurus uzsiemimas. Toks gyvenimas

  Patinka

 21. …..auksiniais pirmosios spalvotos fotografijos laikais, per mėnesį kartais tekdavo pabuvot keturiose, o liepos-rugpjūčio mėnesiais kartais penkiose vestuvėse, kadangi būdavo ir penktadieninių ir taip dvylika metų, todėl scenarijus iki šiol sapnuojasi, o apie pagėrusios publikos įnorius ir kultūrą geriau jau visai nekalbėti.Mūsų tautos vizija graudi, jeigu ir toliau taip mauksime kaukolinį arba pilstuką. Bet grįžkime prie muzikos. Aš labai tikiu, kad ateis ir lietuvoje toks laikas, kada patys gabiausi, patys perspektyviausi muzikantai galės įgyvendinti savo geriausius kūrybos projektus, nesukdami sau galvos, kaip kitą mėnesį reiks apmokėti komunalinius mokesčius. Štai tada ir mes išugdysime lietuviškąją ABBA arba Boney M. Pagarbiai. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 22. ….norint išugdyti nors ABBA arba Boney M, teks daug daug paplušėti. Nors lietuvių tauta ir muzikali tauta, bet pati muzikinė atlikimo technika yra labai apgailėtiname lygyje. Savo laiku teko pagroti su vaikinais muzikantais iš Rusijos. Lenkiu galvą…. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 23. ir paskutinis komentaras. “..donatas aka juodo (šio blog’o pakūrėjas ir administratorius) rašo;…..“Visaip bandžiau įžiūreti (išgirsti) toje muzikoje ką nors gero, ir iš viršaus, ir iš apačios (net peržiūrejau idėtą filmuką – visą peržiūrėjau), ir pamačiau, kad ten nėra nieko gero, visai nieko gero – šlamštas. …“ Asmeniškai susidariau nuomonę, kad ponas Donatas yra stiprus muzikologas, todėl norėčiau Jums Donatai užduoti paprasčiausią klausimą.; kokio stiliaus pagrindu grojau, o Dalytė dainavo filmuke skambėjusią dainą “Ruduo“..? Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 24. Aš ne muzikologas, ir iš muzikos negyvenu, aš muzikai tik leidžiu pinigus. Man labai patiko išsireiškimas “kokio stiliaus pagrindu“. Tai atsakysiu “vestuvinio“ stiliaus pagrindu atliekama ši daina, nes tango man nelinksta pirštai parašyti:) Ir, kad nereiktų piešti iškreipto mano portreto aš siūlau gyvai susitikti ir pakalbeti apie muziką ir gyvenimo prasmę.

  Patinka

 25. …tą dainelę pirmą kartą išgirdau įrašytą į kasetę pas tokį Algį Bajerčių. Alytiškiai muzikantai ir ne tik, daug kas jį pažysta. Įgrota buvo bardo manieroje, akomponuojant gitara. Man patiko labai neblogi žodžiai, todėl specialiai šiai dainai suprogramavau stilių “E“ tonacijoje, kad galėtų Dalytė laisvai dainuoti. Tai yra “Funk“ stilius.

  Patinka

 26. Kadangi tą klipą man teko montuoti, tai norom-nenorom teko perklausyti ne kartą ten skambančias daineles. Tembras, tai instrumento skambėjimo spalva, atspalvis, efektas, emocija, o laiku ir vietoje panaudojus, duoda gerų rezultatų. Tembras tai kaip prieskonis, tik filmuke nuskambėjusios Dalytės dainos atveju jis nieko nepridėjo. Kitaip sakant, nebuvo ant ko tų prieskonių barstyti. Solistė labai nesudėtingą mokyklinę dainelę atliko susikausčius, balselis retkarčiais detonavo, nors, lyginant su mūsų webo administratoriaus įdėtu Suopio ir Rambyno – ‘O laike’ klipu, Dalytė čia pranoko pati save.
  Ir dar: kai kalbame apie dainuojančią moterį, nejučiom prisimeni Aretha Franklin ir Janis Joplin, Tina Turner ir Anactasia, Karen Carpenter ir Whitney Houston dar galima dešimtis vardinti ir visos jos atitiks kategoriją MUZIKA. Gal todėl Donatui ir kilo mintis sudėlioti viską į vietas. Juk grybaudami ne visus rastus grybus dedame į krepšį, prie kai kurių net nepasilenkiame, o tiesiog praeiname pro šalį ir nekyla klausimas kodėl.

  Patinka

 27. …labas Gintai. Tavo išsakytas mintis apie dainuojančią moterį nenuginčysi, tuo labiau, kai pateiki tokias personas kaip Tina ir kt. Ir perdaug apie jų muziką nėra ką diskutuot, nebent kurios biustas geresnis..?:) Gintai, kad Dalytės balselis detonavo, nieko nuostabaus. Tu žinai ką reiškia nedainavus atsistot scenoje prieš publiką ir gyvai sudainuot?:) Gintai, tu grojęs nemažai, bet po 30 metų pertraukos pabandyk atsistot scenoje ir sugrot, manau kad širdukė atsidurs paduose per tris sekundes:).

  Patinka

 28. greičiau jau punk, o ne funk:)
  Juozai, išgirdęs zodį funk iškart asocijuoju su James Brown, o šita dainuška man asocijuojasi su Suopiu ir Rambynu, tik ji niekad jų nepranoks:) o šiaip aš turėjau omeny 3+3+2, taip man pasigirdo, bet bala nematė, nematau prasmės daugiau ginčytis.
  Punks not dead! (liet. Pankai ne diedai!)

  Patinka

 29. …verčiant iš anglų kalbos, žodis “PUNK“ turi dvi reikšmes, tad šiuo atveju turbūt reikėjo rašyti tiesiai, kad šlamštas. Žinot kuo toliau tuo labiau aš stebiuosi:) Ir iš kur pas lietuvius tiek pagiežos, nepagarbos, pažeminimo, kritikos..? Xrenova ta mūsų tauta. Arba dievai, arba, runkeliai. Taip sakant vidutinio sluoksnio nėra. Aš visą gyvenimą laikiausi prie runkelių, todėl nepykstu. Suopis tai suopis…kitaip tariant…neskraidysiu gi aš, jeigu gimiau šliaužioti..:) Juozas.

  Patinka

 30. Juozai aš juokauju. suopis su rambynu irgi juokauja, o “vestuvininkai“ nejuokauja, todel jiems gyvenimas yra liūdnas ir sunkus.
  Antikos laikais, buvo trys sluoksniai – aristokratai, plebėjai ir vergai. Dabar vergų nėra. Lietuvoj ir su aristokratais prastai. Taip, kad liko tik vidurinis sluoksnis. Dievų ir nebeliko, kiek žinau Lietuvoj yra vienas oficialus. Yra žmonių bandančių prisiminti senus lietuviškus, bet sunkiai jiem sekasi. Teisybė, runkeliai – Lietuvoj populiari daržo kultūra, bet tai daržovė. O ir šiaip pasaulį, anot Šliogerio, valdo vidutinybės.
  Aš tikiu, kad lietuviai ne “chrienova“ tauta, gal geografinė padetis nedėkinga, na tokia “tarp europos ir honkongo“, bet gal dėl to mes tokie stiprūs ir išlikom tiek amžių. Gal mes labiau liūdni nei linksmi, bet užtai labai jautrūs ir atlaidūs, visada užjausim nuskriaustąjį, nesvarbu ar jis prasikaltęs ar ne. Ir sportiški, ir skraidyti mokam, tik kartais nevisada pasiseka (vėl pakišo koją geografija, aš apie D&G). Gal šiek tiek naivūs, bet nuoširdūs. Ir dainos mūsų gražios, liūdnos, bet gražios. Tad pakelkime galvas, ir nemenkinkime savęs ir nevadinkime savęs daržovemis, lai jos daržuose auga. Dėl to mes teisesni nebūsim.
  pankas donatas

  Patinka

 31. Juozai M. – su vardadieniu! Man labai gaila, kad diskusija, skirta vestuvinei muzikai ar muzikai, kuri nėra vestuvinė, ar tiesiog man ar kam nors nepatinkanti, važiuoja ne “lengvu automobiliu, o sunkvežimiu – ir dar “kuzove“. Dorai ginčytis – nemažas menas. Na, nepatinka man muzika a la vestuvinė. Bet aš jos ir neklausau ne vestuvėse. O ir veseilioj – galima užsipilti ne tik burną, bet ir ausis. Ir negirdėti. Argi galima teisti skonį? Kad – ne. Argi galima kritikuoti tai, ko nemėgsti? Galima. O – ko nepažįsti? Kad – ne.
  Kai taisyklėse nėra taisyklių, kai ginčas yra ne dėl teisybės, o tiktai dėl pozicijos ir paties ginčo – tiesos niekas neras. Jos – tokiomis sąlygomis – tiesiog nėra. Pakantumas KITO nuomonei ir skoniui, ypač kai viena ir kitas TAU (ar man) visiškai svetimi ir nepriimtini – gero ir gražaus, sakyčiau, net padoraus ginčo pagrindas.
  Na, nepatinka man muzika a la vestuvinė. Bet aš nekenčiu repo labiau už visas vestuvines muzikas kartu sudėjus. Bet man nusispjaut į hiphopą, metalą, kalkes – gesintas ir ne – bei kitokio raugo “chemiją“ ir “armatūrą“. Pati tikriausia muzika – tai paukščių čiulbėjimas pirmą liepos šeštadienį prie Glūko, – kai po vakar skauda galvą, o siela – švari kaip ežeras ar būsimas alus. Su Artėjančiom Velykom – susitaikymo švente!

  Patinka

 32. Pridūrimas ( ne pridūrinimas, o būtent…) prie to, ką rašiau. Manau, kad geras muzikantas – te kokią tik nori muziką grojantis – yra smagiau už blogą klausytoją. Geras klausytojas turi būti ĮSIKLAUSYTOJAS. Su Velykom!

  Patinka

 33. ….dėkoju už palinkėjimus Albertai. Ir Tave su arvėjančuim Šv. Velykom. Taip tur būt bus teisingiausia, Juozas.

  Patinka

 34. ….visvien vėl kyla mintys po 10-ties metų vėl surengti koncertėlį. Tai nebus tik vestuvinių muzikantų propogavimas ir apskritai, svarbiausia yra pats procesas, kada susirenka pažystami, draugai, draugės. Ir štai jau žaibiška mintis…. Su malonumu pastatysiu savo studijinę aparatūrą, o kodėl negalėtų pagroti tie patys “Aisčiai“ po 40 metų pertraukos?….Manau tikrai būtų malonu visiems. Kokios būtų nuomonės šiuo klausimu?

  Patinka

 35. (Atsiliepiu atvirkštine tema, nes neradau erdvės padėkoti Ugnei. ) O man gražaiausias Ugnytės HOME. Ten tiek daug gero! AČIŪ, Ugne. Visiems – viltingo Prisikėlimo džiaugsmo.

  Patinka

 36. Rasa Petkevičienė Says:
  March 1, 2008 at 1:53 pm

  Na, nesipykite, mielieji. Jei diskusija pavirs “kova už teisybę”, tai be bolševikinių metodų neišsiversime. Diskusijoje privalu pasiekti susitarimą, apie ką mes kalbame. Ar kalbame apie meną? Tai reikia susitarti, ką mes laikome menu. Čia va, ir aš beveik norėčiau “įkišti savo trigrašį”, jokiu būdu nepretenduodama į absoliučią tiesą. Kažkodėl prisiminiau F. Nyčės ištartį, jog “menas egzistuoja tam, kad mes nežūtume nuo tiesos”. Tai ką, mielieji, daryti, kai šis paradoksų, prieštaravimų genijus įstumia mus į tokį kampą? Aš nedarau nieko, tik laikausi savo nuojautos, jog tikrus meno kūrinius gaubia begalinė vienatvė, ir kritikai ir aptarimams jie mažiausiai nei bet kam pasiekiami. Tik meilė (čia aš nekalbu apie vyro moters santykį) gali juos “pastverti” ir išlaikyti ir būti jiems teisinga.
  Grįždama į konkretaus konflikto situaciją, manau, jog ir Juozo , ir Rasos U. nuomonė yra gerbtina, bet mes visi būsime neteisūs, jei iš šio žiniatinklio bent vienas žmogus išeis įskaudintas

  UZUOJAUTA SIAI MOTERISKEI…
  Jus nezinote kad hitleris vadovaudamasis siuo nesveiku filosofu Nyce tiek zmoniu isskude…
  Uzuojauta…Ir kokio tik zmones meslo neprisivalgo ieskodami tiesos …Tiesa yra viena ji BIBLIJOJE kuria komunistai draude skaityti ir pardavineti…
  Paisskaitykit gal kazkas ten jusu kuno viduje kur yra siela ir dvasia “suvirpes“
  Beje zinote kad Kristus sake “Kas neispazins manes (Kristaus).savo vispaciu tas neissigelbes…(Nuo pragaro)…Nemanau kad jusu Nyce cia kazkuo pades…
  Uzuojauta

  Patinka

 37. Shekspyrui
  Šekspyras Says:
  March 19, 2008 at 4:07 pm

  Juozai M. – su vardadieniu! Man labai gaila, kad diskusija, skirta vestuvinei muzikai ar muzikai, kuri nėra vestuvinė, ar tiesiog man ar kam nors nepatinkanti, važiuoja ne “lengvu automobiliu, o sunkvežimiu – ir dar “kuzove”. Dorai ginčytis – nemažas menas. Na, nepatinka man muzika a la vestuvinė. Bet aš jos ir neklausau ne vestuvėse. O ir veseilioj – galima užsipilti ne tik burną, bet ir ausis. Ir negirdėti. Argi galima teisti skonį? Kad – ne. Argi galima kritikuoti tai, ko nemėgsti? Galima. O – ko nepažįsti? Kad – ne.
  Kai taisyklėse nėra taisyklių, kai ginčas yra ne dėl teisybės, o tiktai dėl pozicijos ir paties ginčo – tiesos niekas neras. Jos – tokiomis sąlygomis – tiesiog nėra. Pakantumas KITO nuomonei ir skoniui, ypač kai viena ir kitas TAU (ar man) visiškai svetimi ir nepriimtini – gero ir gražaus, sakyčiau, net padoraus ginčo pagrindas.
  Na, nepatinka man muzika a la vestuvinė. Bet aš nekenčiu repo labiau už visas vestuvines muzikas kartu sudėjus. Bet man nusispjaut į hiphopą, metalą, kalkes – gesintas ir ne – bei kitokio raugo “chemiją” ir “armatūrą”. Pati tikriausia muzika – tai paukščių čiulbėjimas pirmą liepos šeštadienį prie Glūko, – kai po vakar skauda galvą, o siela – švari kaip ežeras ar būsimas alus. Su Artėjančiom Velykom – susitaikymo švente!

  Uzuojauta siam pilieciui…
  Matosi nesa girdejes normaliu muzikantu…
  Zinoma jeigu kaimiskas dainas atliekancius samdysi niekuomet “kaifo“ ir nepajausi…
  Turbut vestuveje pries 20 metu buvote…
  Dabar repertuaras visai kitoks…
  IR GAILA “RASIUSIUJU,RASYTOJU“,kada postringauja apie muzikantus,patys net per nago juodyma to neragave…Pazystu brolius ziukus ir daugeli kitu muzikantu ir patikekit…Taip jusu vadinamas “vestuvinis“ muzikantas,siais laikais groja dar : kavinese.klubuose,prezentacijose,miestu sventese,ivairiuose koncertuose…tame tarpe ir uzsienio lietuviams…Tai kaip juos vadinti pagal jusu “pezejima“ klubiniais,kabakiniais,koncertiniais ir….vestuviniais muzikantais…?
  Beje palyginkim tai jusu vadinamus “vestuvinius“ ir tuos kurie save laiko “meninkais“?
  Pirmieji repertuaro turi moketi tukstancius dainu …antirji “sukuria“ arba nukopijuoja kazka nuo kitu ,kazka pakeicia uzsiraso kad tai ju kuryba ir jau jie “menininkai“
  Antirsji atlieka savo geriausiu atveju 15 dainu koncerte…daznai su pilna fonograma,t,y, dainavimas irgi irasytas…Gi primieji dainuoja po 8-15 valandu sestadieni o jeigu dvi diens vestuvese dar ir antra diena tiek…Atlieka kokias 150-200 dainu…Be to repertuaras pastoviai naujinamas,jie pastoviai turi dirbti…Gi antrieji “menininkai“ padaro.nujkopijuoja,pakeicia kokias 15 dainu ir koncertuoja metus arba du tomis paciomis dainomis…Tai kas cia tokie rimtesni?
  Be to taip vadinami “meninkai“ irasu studijose daznai koreguojami kompiuteriu…kada uzdainuoja gyvai …Tai kartais tie jusu vadinami “vestuvininkai: kokius 200 kartu geriau atrodo…
  Dar vienas argumentas jusu skiedaluose “vestuviniai“ muzikantai turi bent truputi valdyti akordeona,sintezatoriu…gitara,pusciamuosius instrumentus…Gi jusu goriami “menininkai“ daznai turi tik savo balseli,pataisyta kompiuteriu irasu studijoje,geriasuiu atveju valdo dalinai koki nors instrumenta ir ta iraso studijoje is kokio 50 karto…
  ISVADA:
  jusu argumentai juokingi..Gaila kad cia nedalyvauja tikri muzikantai…Galite juos pakviesti i foruma juk pazystate ju nemazai…
  O peza diletantai,kuriu muzika klauso jie patys…nes kiti jos negali klausyti…Ir dar purslojasi ant tu kurie kazka sugeba…
  Va todel Lietuveleje taip ir gyvenam kad sugebantys dirba o diletantai ant ju “varo“
  Uzuojauta jusu pezejimams!

  Patinka

 38. Jau primityvi Nyčės sąsaja su Hitleriu byloja apie Jūsų absoliutų analfabetizmą šio didžio filosofo atžvilgiu ir apie Jūsų paauglišką sąmonę. Apie Bibliją aš jau nebekalbu, nes vein tik jos hemeneutika reikalauja neapsakomai gilaus ir plataus išmanymo, ir per ją bylojantį Apreiškimą, kurio atskleidimui dar būtinas ir Šventosios Dvasios veikimas.

  Pagarbiai nusiminusi
  Rasa Petkevičienė

  Patinka

 39. Kai pirmą kartą pamačiau-išgirdau Happyendless „Power Forever“ pagalvojau, vakariečiai vėl gerą topinį gabaliuką sukalė, o kai Donatas pasakė, jog tai lietuvaičiai – nepatikėjau. Pamaniau džuokas. Dar atatinkantis geriausius popso kanonus Manto Čiuožki, Leonido Šinkarenkos džiazmenų pasirodymas prestižiniame „Ronny Scott’s“ klube Londone tai jau šis tas. Jurga Šeduikytė su grupe ieško ir randa, dar Andrius Mamontovas. O kiek nežinomų gabių undergrounde muzikuoja be šanso būti žinomais. Muzikinė situacija palengva gerėja, nepraeis nė 50 metų, turėsim kažką panašaus į švedišką šlovę, juk nevažiuojam atgal, nors visa oficiali TV (gal išskyrus Liuks! TV) stagnuoja ir bukina tautiečius. Dar gerai kad yra Žinių radijas, kuris nuolat groja gurmaniškus šedevrus.
  Čia prieš trejetą metų labai ugningai diskutavome apie vestuvinę muziką. Būtų įdomu sužinoti, kaip sekasi vestuvininkams šiandien.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑