Mes kartu jau 30 metų. Virtuali programa

Liepos 1-3 dienomis visi geros valios žmonės rinksis prie Glūko ežero jau trisdešimtą kartą. Kodėl susirinko pirmą kartą 1981 metais, gali atsakyti tik Virgis ir Gintas. Būtent prieš tris dešimtmečius jiems kilo idėja paminėti savo trisdešimtuosius gimtadienius, kurių datos skiriasi tik keliomis dienomis. Todėl jiems šis susitikimas koduojamas šiuo pavidalu: 30+30=60. Gimtadieniai niekada neturėjo pompastikos elementų, jie apsiribodavo rankos paspaudimu ir šiltu žodžiu. O tiksliau, suvienijo Virgiaus ir Ginto draugų būrelį: tai studijų laikų bendražygiai, meno ir verslo profesionalai, Alytaus pirmosios grupės Aisčiai dalyviai ir prijaučiantys, melomanai, o metams bėgant čia dalyvauja trečiosios kartos atstovai ir jau tampa smalsu, kuri glūkoidė pagimdys ketvirtos kartos glūkoidžiuką. Pagyvensim – pamatysim.

Susirinkimai niekada neturėjo programos, be to jie visada liberalūs visų dalyvių atžvilgiu ir improvizuoti kiekvienam meetui atskirai. Glūkoidų tinklapis jungia dar platesnį ratą garbingų žmonių, daug rašančių, komentuojančių ar tiesiog skaitančių „GLŪKOIDUS“,  todėl jų dalyvavimas jubiliejiniame susirinkime labai geidžiamas. Ir tikimės, jog jie atvyks. Toliau bandykime atlikti svarbesnių epizodų dėlionę.

Penktadienį Kęstas (Vilnius) rekvizuoja dalį teritorijos, sugalvoja būdą, kaip pažymėti ribas. Šeštadienį 8:00 PM Agnė atlieka specialų jubiliejinį songą glūkoidų 30-mečiui paminėti, kurio pavadinimas „1981“. Pritariantieji balsai: Rasa ir Ilona.  Šios dvi panos, glūkoidų išradėjų Virgiaus ir Ginto dukros, kaip ir jų tėvai, sugalvojo gimti tais pačiais metais, tą patį mėnesį ir tą pačią dieną, be to jos abi dalyvavo pirmame susirinkime 1981 metais.  Kartu tikimės, jog Rasa padainuos pora gabaliukų, primindama tai, ką dainavo būdama 12 metų čia prie Glūko. Rasa, Ilona ir Agnė – kartų kaita – rutuliojasi graži tradicija. Agnė – glukoidų šviesuliukas, jos dainavimo maniera ir sugebėjimas interpretuoti sako – ateityje ji tikrai nepapildys pilkų vidutinybių gretų.  Beje, jubiliejinei dainai jau parengtas pirmas subklipas, kurį kolegialiai režisavo ir nufilmavo glukzaurai Virgis, Rima, Gintas ir Laima Vidzgiryje prie Nemuno („Po rusų kalneliu“) šių metų saulėtą balandžio mėnesio dieną ten prisivalgę ekologiškų dešrelių (kur jie tokių gavo??) ir užgėrę libanietišku raudonu vynu. Norint užbaigti klipą jubiliejiniam Agnės songui, bus intensyviai paieškomos keturios jaunos, lieknos, plastiškos glūkoidės, kurios generuos koordinuotus ir sinchroniškus judesius su skaičiais „1“ „9“ „8“ „1“. Kas galite paskolinti Smoryginą? Kitas epizodas: trys senjoros, patogiai sėdėdamos turistinėse kėdėse, darniai ploja į ritmą – tai papuoštų dainos priedainį. Dar vienas subklipas:  trys solidūs vyrukai atlieka tam tikrus judesius, kokius – sugalvosime ten ir tada. Vaikai šypsosis ir mojuos rankelėmis. Visa tai reikės nufilmuoti dieną, kol šviesu. Labai prašome prisidėti ir padėti.

Sekantis virtualios programos numeris: Albertas „Šekspyras“ Antanavičius užsilipęs ant kulbės (kaip 1992 metais) skelbia „Miss Glūkas Charizma 2011“ nugalėtoją. Jau pats titulo pavadinimas sako, jog  techninės gražuolių charakteristikos netaps pamatiniais vertinimo kriterijais. Rinkėjams svarbu pastebėti sugebėjimą žavėti vidumi, bendravimo ypatumus ir kitus subtilumus.  Balsavimo kortelės jau atspausdintos (su vandens ženklais). Primename, jog 1992 metais tokį titulą nuskynė Violeta, garbingo glūkoido daktaro Geniaus Sarkano sesutė. Violeta, jei skaitysi šias eilutes, privalai atvykti. Tik Tu turėtum įteikti  simbolį nugalėtojai 2011.

Apie 9:30 PM profių valanda. Pasirodo Alvydas A.Jegelevičius, Algirdas Verbauskas, Albertas „Šekspyras“ Antanavičius. Dar vėliau Vaclovas Kazlauskas, Žora Bondarevas, Romas Stankevičius, Valentinas Chlevickas ir visi kiti proceso dalyviai pradeda jam session pagal programą pop around the clock – iki rytinių dzūkiškų cikadų svirpimo pradžios.

Futbolas. Be Deivido Petkevičiaus būtų sudėtinga kažką nuveikti. Dėl „Glūkas Cup 2011“ varžosi Kauno, Vilniaus ir Alytaus komandos. Du kėliniai po 15 minučių. Alytiškiai turi galimybę laimėti, nes jų komandoje žais Vytas „Watas“ Malinauskas. Nepamirškime, jog futbolas niekada nebuvo svetimas ir bardui Šekspyrui, kuris teoriškai turėtų atstovauti vilniečiams. Susirinkime tradiciškai dalyvauja mūsiškiai iš užsienio šalių, kitų Lietuvos miestų.  Jie pasirinks komandą, kurią jiems pakuždės vidinis balsas.

Intelektualūs pokalbiai apie meną, išeivius, ateivius, sveikatos ar mokslo reformas. Panelės ir ponios mėgaujasi temomis, kurių prie savo draugų paprastai neliečia…

Minimaratonas. Nors iki dvaro ir atgal. Dar žvejai pagaus krūvą mekšrų (ir lydekų), kažkurie maudysis nuogi mėnesienoje…

Iki greito ir malonaus susitikimo

Adminai Dzilbus&Juodo

3 komentarai “Mes kartu jau 30 metų. Virtuali programa

Pridėti Jūsų

  1. Ačiū, Gintai, kad vėl mane paskyrei teisėju – nedviprasmiškai įtariu, kad valdininko karjerą su mantija baigsiu kaip liūdnos atminties “kolega“ Birštonas. Tokia jau nuoširdžių ir teisingų bent jau sau teisėjų dalia. (Nenorėdamas nusižengti tautinių teisėjų tradicijoms nesusipratėliams pranešu, kad kyšių traškučiais ar kitais kramtomaisias niekučiais nesiūlykit – esam rimti žmonės.)

    Patinka

  2. Puikūs žmonės, gera Muzika ir futbolas, ir Gluko ežeras, kas gali būti geriau, tikiuosi sudalyvauti šitam istoriniam renginyje 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑