Klausykite FM99 apie roko pradmenis Alytuje

Spalio 20 d. Alytaus radijas FM99 rengė laidą apie roko muzikos pradmenis Alytuje. Dalyvavo keletas glūkoidų. FM99 vadas Liudas išsaugojo laidos įrašą. Gintas ir Donatas pasistengė, kad kolegos glūkoidai galėtų tai paklausyti kada panorėję.

18 komentarų “Klausykite FM99 apie roko pradmenis Alytuje

Pridėti Jūsų

 1. Prisipažinkite kas filmavo maestro Algį ir Glūko dainių Albertą, reikia medžiagos, siuskit greičiau kol daR LIJA LIETUS, padaryčiau filmuką, vėliau tingėsiu. Galite su winraru sudalinti į gabalus mažiau kaip 100 MB ir siūsti per mailbigfile.com arba į DVD ir paštu man.
  Ir dar: komentaruose prie atatinkamų metų parašykite kelis sakinukus kai ką nors įdomesnio atsiminsite : pavyzdžiui gal kas atsimena kuriais metais vyko Glūko maratonas , nugalėjo, atrodo, Virgius; arba kuriais metais Stygos kolis nušoko nuo to toliau esančio kabako stogo į ežerą, kokį didžiausią kilbuką ir kas, kuriais metais prie Glūko pagavo ir etc. ir t.t. ir be galo …

  Patinka

 2. Tai kitais metais reikės gamint xxxsmall dydžio glukoidų maikutes! Prisiduokit, kas dar turi/turės mažą glukoiduką. Sveikinam ir Viduką, pampersus ar jau moka pakeist anūkei??

  Patinka

 3. Jo, Vidukas moka pampersus keisti, nes kai aplankiau jį Kaune, ta ir darė.Ir dar toks pastebėjimas, musu kolegos Glukoidai labai pageidavo webo, bet kai jis atsirado, tai dalyvauja mylios atstumu aplenkdami. PVZ Šekspyras – tiesiog sukurtas rašymui, galetų, bet labai neturi laiko

  Patinka

 4. Šekspyras
  Kur dingo mano pasiūlymas dėl nedidelio susitikimo prie rudeninio Glūko? Iš pradžių lyg ir buvo. Kartoju: kol gražus ruduo būtų galima “į aptvarą pas Džonį“ susitarus nuvažiuoti vienai dienai, be nakvynės – tik su alum ir mėsa. Pasiginčykim.

  Patinka

 5. Albertui: niekur nedingo, tu parašei prie 2007 ir pamiršai, o idėja gera, reikia skleisti. Mano variantai, tai per 4 laisvas lapkricio dienas arba kai iškris sniegas (jei)

  Patinka

 6. Gintai, tos laisvos dienos paprastai – ir tautos,ir mūsų, ir valstybės – turėtų būti progiminingai liūdnos arba bent jau svajingos – apie pasimąstymus, kas bus, kai mūsų nebus. Kita vertus, TAI didžiulė vertybė – tiek dienų, ir visos dėl “glūkoidų“! Kaip koordinatorius, gal pasiųsk bent jau hiperglūkoidams kutenantį kurią nors iš bjaurių mūsų širdžių “kertelių“ paprastąjį – neduokdie, kamuolinį – žaibą: atvažiuokit ir… data. Smagu būtų. Ir netikėta. Bent jau SAU, t.y. mums.

  Patinka

 7. Sveiki Gluck’oidai !!!
  DIDZIAUSIOS LIAUPSES MUSU GERB.METRASTININKUI IR VIESUJU RYSIU RYSININKUI GINTUI UNGURAICIUI !!!
  IR,ZINOMA, VISIEMS DALYVIAMS – FOTOREPORTERIAMS, ZURNALISTAMS, GITARASTAMS, VIREJOMS-KOKTEILISTEMS etc., KURIU BUVIMAS KARTU IR SUDARO SIA PUKIA GLUCK’O ATMOSFERA…

  pagarbiai – Alvydas (A. J.)

  Patinka

 8. Sveiki Gliukzaurai,visom astuoniom palaikom ideja susitikti prie uzmiegancio Gluko.Reikia tik apsitarti data.

  Igoris ir Jurga

  Patinka

 9. Alberto, paklibink vilniečius. Jei toks geras rudenėlis tęsis, reikia asmeninį rekordėlį gerinti – Glūke pasinerti. 197? kovo 8 Virgius, aš ir, gal tu? (ar GaGa) maudėmės Alytaus pliaže prie vandentraukės.

  Patinka

 10. Gerb. gluck’oidai, noreciau Jums papriekaistauti…
  Ar ne per daug Jus prisirise prie to Gluko ez. Kartais atrodo, kad Jus – tikri ir uzkieteje vareniskiai ?.. Taip, Glukas turi savo ypatinga istorija ir be musu (kada nors papasakosiu), bet mes – branduolys, pirmiausia esam alytiskiai, o po to jau – hipiu karta, kaip ir musu istikimi gerbejai-gluck’oidai !.. Turim ir Vidzgiri, kuriame jau seniai kepem sriuba (pagal Vikciu), turim ir Kaniuku vienkiemi – Vanago paskutine bustine, kurioje paminejom kadaise J. Morrison’a !.. Seniai bebuvom ir musu Nemuno restorane (?) Butu grazu aplankyt AtA Sima, Valduka, Lili, kitus… Kur jie palaidoti ?.. Zinoma – kol mes gyvi, sveiki, tai ir jie gyvi musu atminty… sirdy ugnele dega ir negesta – uz buvusia draugyste… Jei ir nesusitiksim – nepergyvenkim. Tyli draugyste daug svarbiau uz svenciu surmuli… Pakelkime taures ir pagalvokim vienas apie kita. Tai – nemazai jau…
  nostalgiskai – Jusu Alvydas (A. J.)

  Patinka

 11. Virgiaus siūlymas_mailas, kam pritariu, be to retas glūkoidas buvo :
  Sveikas, Gintai! Aš iki šiol nesugebėjau perfotografuoti senų susitikimų nuotraukas ir persiųsti tau. Vis darbai. Lapkričio 2 d. išskrendu į Prancūziją iki gruodžio 2 dienos. Po to su mielu noru padarytumėm minimeetą su karšta kava, ar buljonu ir lauželiu ant sniego. Juk kuo toliau, tuo greičiau gyvenimas eina. Kad laiko tėkmė nevienoda, įrodė didysis Klasikas. Pavyzdžiui, laikas bare prabėga daug greičiau nei namuose. Visiems sveikatos ir būties prasmės. Būtinai susitiksim prie Glūko ant sniego. Virgis

  Patinka

 12. Saliut visiems, Alvydo ideja del Vidzgirio ir t.t. labai rimta, pilnai plaikau. Glukas vasaros stovykla, rudeni galima butu prasisukti ir Alytaus vietelese, cia yra ka prisiminti. Gintui del filmavimo( maestro Algį ir Glūko dainių Albertą)lyg tai as , bet kieno buvo kamera neatsimenu,fotografavo tavo dukra ir as..

  Patinka

 13. … taip CVEKAS paskutiniais savo metais vis guosdavosi, kad sudinas gyvenimas ir paprases cigaretes klausdavo:- gal kokio uzdarbio zinai?……………

  Patinka

 14. dZILBAU.noriu pataisyt. Seni pavadinimai yra netaisoma, šventa. Jai buvo VODOKAČKĖ. Tai ir nekeiskim. Ačiu.

  Patinka

  1. Žorka, visiškai sutinku, iš dainos žodžio neišmesi – Vodokačkė. Nemuno gitaristo Juzės Cegelsko faterlandas. Aš “vandentraukė“ gal panaudojau todėl, kad kai buvau dar pacanas, mano tėvas, kaimynystėje gyvenęs Ipolitas Kiaunė, kažkuris iš Kunčinų sakydavo “vandentraukė“. Aišku, didžioji dauguma sakė “vodokačkė“. Žora, nuoširdžiai kviečiu liepos 1-3 dienomis atvažioti prie Glūko. Tu gi tikras muzikantų mohikanas. Nepamiršk žmonos. Jūs abu būsite garbingi svečiai.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑