1981

1981 METAI – PIRMIEJI SUSIRINKIMO METAI

Virgis su samokatu užklysdavo čia ir anksčiau, Glūko paežerę vadino sutartiniu vardu – ‘pas Džonį aptvare‘. Dabar šios pavadinimo  prasmės gal niekas deramai nepaaiškins. Taigi, Virgis su Gintu nutaria čia paminėti savo gimtadienius, kodėl ne, kai metai-mėnuo sutampa, o dienos tik keliom skiriasi. Patys pirmieji dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Marijampolės: Virgius, Rima, Ilona, Gintas, Laima, Rasa, Ramūnas, Reda, Alvydas, Lina, Inga (?), Valdas, Dalia, Giedrė.

2 komentarai “1981

Pridėti Jūsų

  1. Gal kas atsimena, kas buvo pirmą kartą? Atrodo Virgius, Rima, Laima, Gintas, Ilona, Rasa, Valdas , Dalė, Giedrė (visi trys Šančiai), Alvydas, Lina. Gal kas atsimenate kitaip?

    Patinka

  2. Info: skambino Kapitonas ir pranešė, jog jis ir Kefas tikrai atvyks iš Londono į tam skirtą vietą liepos pirmą savaitgalį susitikti su bendraminčiais. Be to, skambino Watas (Vytautas Miliauskas) Alytaus futbolo veteranas, melomanas, plačių pažiūrų, geras mūsų visų draugas ir pažadėjo atvykti taip pat. Sutikau Kobrienę, dviračiu bevažinėjančią pylimu, kuri, sakėsi turinti viziją atvykti taip pat. Gal žinote Shmito, Mundžiaus koordinates? Laukiam visų jau pakviestų ar ponevalia primirštų visų geros valios piliečių.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑