Minijubiliejus

glukoidai_jega.jpg

Pusė metų ir 10000 apsilankymų mūsų bloge. Tai nieko nesako, tiesiog gražus skaičius ir proga apžvelgti ką primakliakinome per pusmetį.

Nors glūkoidų tarpe daug įvairybių, džiugu, kad saite reiškiasi muzikantai, melomanai ir vestuvinės muzikos patriarchai, o diskusijos tik muzikos temomis, lyg kitokių nebūtų. Perlenkiau, kaip nepasidžiaugti Alvydo poezijos srautais, Vidmos Buranu‘ ar Jannos instaliacijomis. Kapitonas intensyviai Londone klauso Joe Cocker, Vidma, gal vėl Norvegijoje barakudas traukia, na neturi laiko, bet kur mokytojai ir psichologai, verslininkai ir vairuotojai, gydytojai ir tapytojai, inžinieriai ir laisvai samdomi žurnalistai, vertėjos ir laborantės, buhalterės ir dizainerės, studentai ir laikinai uždarbiaujantys??

Vieneto su keturiais nuliais proga linkime visiems dalintis patirtimi, nuotykiais, įspūdžiais. Juk tai Jūsų – GLŪKOIDŲ saitas.

4 komentarai “Minijubiliejus

Pridėti Jūsų

 1. …vestuvinės muzikos patriarchai….šlamštas….ir kiti šiame puslapyje išreikšti išsireiškimai privertė rimtai susimąstyti kur aš papuoliau. Nepagarba Tavo puslapio lankytojui, manyčiau blogiau už vestuvinį muzikavimą, todėl esu įsitikinęs, kad diskusijos vyks daug sėkmingiau man nedalyvaujant. Pakartotinai prašau iš puslapio išimti mano rašytą bei pateiktą medžiagą. Visiems geros kloties. Su pagarba. Juozas Muzikevičius.

  Patinka

 2. IŠ TIKRO – 1 000 UPsilankymu svetainėje – GRAŽI PROGA PAMĄSTYT, PRISIMINT MŪSŲ VISŲ JAUNYSTĘ, PASIDALINT GRAŽIAIS PRISIMINIMAIS, PALYGINT JUOS SU DABARTIM IR IVERTINT – KIEK IR KO DAR LIKO, KAS KIEK NUKREIZĖJO, AR IŠTIRPO… JUK NE VIEN TIK MUZIKA MUS JUNGĖ TADA. JUK IR POP MENAS – DAILĖ, POEZIJA…IŠ LP VANILŲ VOKŲ (ĮDĖKLŲ) BEVEIK VISI MES PIEŠĖM, KŪRĖM SAVO VIZUALIZACIJAS. MES PRIVATIZAVOM MODERNŲJĮ MENĄ, PACIFISTUS IR GREENPEACE’US, PROTEST SINGER’IUS IR HIPIUS… MES – SEMIDESIATNIKAI, SEPTYNMYLIAI PACIFISTAI, SANTŪRIAI IŠLAIKĘ UŽANČIUOSE ŠVENTAS TĖVŲ VĖLIAVAS IR TIKĖJIMĄ, KAD VIENĄ DIENĄ LIETUVA VISTIEK BUS LAISVA. IR SULAUKĖM, TAD DŽIAUKIMĖS, O TAS SPALVOTAS JAUNYSTĖS PLUNKSNELES, KURIŲ NE TAIP DAUG IR LIKO, MESKIM Į GLŪKO LAUŽĄ. SVARBIAUSIA – DVASIA. ČIA TIKROJI FLOWER POWER. SVEIKINU VISUS GLUKOIDUS IR – JIEMS PRIJAUČIANČIUS.
  ALVYDAS A. J.

  Patinka

 3. Tenka apgailestauti – nereikia, nes nuo pereitų metų liepos turime virtualią buhalterę, kuri nuolat kažką skaičiuoja, reitinguoja, pasako komentavusio kompiuterio IP, neprašo atlygio, nesipyksta su darbdaviu, neatostogauja ir, aplamai, nekelia dantų skausmo.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑