Airija, Kate Bush ir Audrius Janecka

Ką tik Algirdas Verbauskas parnešė info iš Maroko apie Jimi Hendrix ir ateina dar vienas infosrautas apie Kate Bush. Šį kartą ir ne pirmą – iš Audriaus Janeckos (Airija). Jis rašo:

“Klausimas:  ar Kate Bush įeina į jūsų tinklalapio formatą ir aplamai, ar jus ji domina? Kodė klausiu? Kate Bush motina yra airė, iš Waterford grafystės. Kadangi esu keliautojas – istorikas – rašytojas, tad apsilankiau šalia namo, kuriame gimė Kate Bush motina, ir kur pati dainininkė leido vaikystės vasaras. Apie tai aprašiau savo kelionių žurnale http://www.airija.info“

Audriau, mes džiaugiamės, jog nepamiršti glūkoidų ir džiugini savo muzikiniais archeologiniais atradimais. Mes pasirengę atidžiai skaityti apie nepakartojamo šokio plastikos, balso, kurio ateitis neatras dar 100 metų. Visad miela paklausyti Wuthering Heights, Wow, Babooshka ir begalę kitų angelo balsu ištransliuotų į Pasaulį dainų, taip nepanašių į srautą šlamšto, dažnai liaupsinamo, o jų atlikėjus dar įvardinant žvaigždėmis, nors dažnai tai tik jonvabalio švieselėje girdimas neturtingo giminaičio vaitojimas.

Waterford Greenway: Nuo Durrow iki Ballyvoyle, kur gimė britų muzikos žvaigždės Kate Bush motina

Turbūt įdomiausia Waterford Greenway sveikatingumo tako atkarpa yra nuo Durrow kaimelio, praeinant 400 metrų ilgio tunelį ir tiltą, iki Ballyvoyle kaimo, kuriame gimė britų muzikos žvaigždės Kate Bush motina.

Netoli Durrow yra parkavimo aikštelė, nuo kurios galima pradėti kelionę. Šalimais stovi neveikiantis O’Mahony’s pabas. Likimo ironija: jis pastatytas 1868 metais tiekti maistą geležinkelį tiesiantiems darbininkams, ir veikė visus 150 metų, bet prasidėjus Covid psichozei užsidarė 2021 metų liepos mėnesį visam laikui.

Skaityti visą straipsnį

KATE BUSH (Chris Moorhouse/Evening Standard/Hulton Archive/Getty Images)
Nuotraukoje: tokioje aplinkoje vaikystėje išdykavo Kate Bush. Foto: Audrius Janecka – posto autorius
Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑