Glūkzaurai 2023: Linijos kalnas, Petrovo kalnai, raistas ir lauže keptos bulvės pas Dzilbų

Glūkzaurai. Kas slypi šiame pavadinime. Jie turi būti kilę iš Madrido (Alytaus miesto dalis, kurią taip pavadinto keliautojas Stasys Kerėža su Alberto Antanavičiaus pagalba). Taigi, tai šakniniai glūkoidai, kurie dar nuo 2007 metų turi gražią tradiciją pasigrožėti mėlynų ir baltų žibučių kilimu Vidzgirio miške. Sakysite nėra jokių ten baltų žibučių – yra plūkės. Tai bus tiesa, tik ne glūkzaurams. Jie nuo vaikystės jas vadino baltomis žibutėmis ir tai yra status quo jų vietiniame žargone.

Albertas Šekspyras Antanavičius labai orginaliai pasiaiškino, kodėl šį kartą neatvyks į faterlando arealą stebėti baltų žibučių. Sako: matai, diskusijų metu vis tiek išgersiu keletą stikliukų kavos, o grįžti į Vilnių  teks autobusu. Įsivaizduoji  – aš prie vairo, o už nugaros būrys keleivių… Kokia atsakomybė…

Pavasarinės išvykos po Vidzgirio specialiąsias  vietas gerbėjai,  susirinko iš Kauno, Vilniaus ir Alytaus. Vidukas atsivežė Onutę, kuri darbo reikalais daug laiko praleidžia Vokietijoje. Virgis su Rima –jau defaultiniai dalyviai. Prisiminėme su giliu liūdesiu Alvydą Petkevičių. Jis šiose išvykose tartum atgimdavo. Sakydavo: su jumis ir dar Vidzgiryje – man patinka!

Virgis @Rima, Gintas @Laima tokį pavasarinį renginį išrado 2007 metais. Gerai paieškojus, Garažų studijos archyve pavyko rasti filmuką apie šį pirmąjį susitikimą. Tai buvo balandžio 14 diena ir Virgius priiminėjo saulės vonias. Tada telefonų kameros turėjo 0,5 – 2 Mpx raišką, taigi būkite kantrūs filmo vaizdo kokybei.

Būtinai pamatykite ir  2023 metų vizito akimirkas. Ten yra viena 2012 metais Virgiaus ištransliuota prognozė, kuri pasiteisino ir  viršijo mūsų lūkesčius.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑