Žinutės istorijos vingiuose: paminklas, garbingi alytiečiai ir Samuelis Tacas vėl Alytuje

P A M I N K L A S

Pirmaisiais atkurtos Nepriklausomos Lietuvos metais du glūkoidai: Kęstas Beiša kartu su   Augustu, tada dar vaiku, 1991 metais Vilniuje nugriovė žalingiausios pasaulio istorijoje dvasinio ir fizinio genocido sąntvarkos teoretiko ir kūrėjo Lenino paminklą. Nuotraukoje juos abu ir matome Lukiškių aikštėje po darbo. Tada Kęstas dirbo ekskavatorininku. Šiandien vairuoja trekus po Europą. Kęstai ir Augustai, jums sveikinimai LT Nepriklausomybės proga.

Augustas ekskavatoriaus kabinoje, Kęstas stovi ant vikšrų. 1991 rugpjūtis

 

1991 Atsisveikinimas amžiams „Scanpix“/AP nuotr.

 

.

B Ū G N I N I N K A S    ir    A R C H I T E K T A S

Laikas: Kovo 11, 2010. Vieta prie Angelo, Alytus. Tų dviejų šaunių vyrukų jau nebėra. Bet iš mūsų širdžių ir atminties jie neišgaruos niekada. VACLOVAS KAZLAUSKAS, tas, kuris kartu su Viktoru Jonkumi, Alvydu Jegelevičium, Gintu Unguraičiu, Romu Stankevičium, Rikantu Liliu, Tania Baranauskiene, Dalia Meisneryte, Valentinu Chlevicku, Rimgaudu Drumžliu ir Stasiu Simanavičium 1969 – 1982 jums dainavo ir grojo koncertų salėse bei “Nemuno“ ir “Žuvinto“ restoranuose. Ir nuoširdusis Alytaus inteligentas architektas ROBERTAS ŠIŪŠA. Prisiminkime.

.

S A M U E L I S     V Ė  L      A L Y T U J E

2023 Kovo 6–17 dienomis   Kineziterapijos studijų programos studentams užsėmimus veda dr. Samuelis Tacas (Shmuel Tatz), vienas žinomiausių fizinės terapijos specialistų pasaulyje, Body Tuning studijos įkūrėjas (JAV), originalaus metodo – kūno derinimo autorius. Detalė: Samuelis apie 1969 grojo kartu su “Aisčiais“ Alytuje.  Čia tobulinasi ir Loreta iš glūkoidų, o glūkoidų GaražųKlipai bendradarbiauja su studijomis. Taigi, viskas viename.

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑