Predateliai ir kitoks mėšlas. Įžvalgių rinktuvių. Su Vasario 16-ąja

Paskutiniais šimtmečiais karų buvo įvairių, bet tik keli atvejai, kai viena tauta pasirinktinai naikino kitą.

1915–1917 metais turkai išžudė apie 1,5 milijono armėnų. Armėnai nepamiršta, o turkai tai neigia. Kada susitaikys šios tautos? Gal niekada. Beje, šie kruvini įvykiai inspiravo Hitlerį surengti Holokaustą.

Hitlerio propagandos užzombintos struktūros metodiškai naikino žydų tautą. Vokiečiai atgailavo, atsiprašė ir šiandien Izraelio ir Vokietijos santykiai normalūs. Žydai sąlyginai atleido, bet nepamirš niekada.

Dabar Rusijos zombynas daro viską, kad Ukraina būtų sunaikinta su pačiais ukrainiečiais ir jų gyvenama teritorija.  Po kiek šimtmečių ukrainiečiai atleis rusams? Nespėliokim. Bet ar atleis kada nors savo šalies išdavikams, kurie pirmą karo dieną uoliai laižė avalynę rusų okupantams. Šie predateliai neišmatuojamai šlykštesni  už pačius okupantus. Atleidimo tokiems – niekada!

O susiklosčius panašioms aplinkybėms kaip dabar Ukrainoje, kiek tokių atrastume Lietuvoje? Kai kuriuos matome plika akimi. Europarlamentarai  nuo Lietuvos – Stasys Jakeliūnas ir Viktoras Uspaskichas. Kai tik atėjo metas pakelti ranką Ukrainos palaikymo reikalu –  dingo iš balsavimo salės. Ar dar prisimenate tokį koloradinį džeką Valdemar Tomaševski, atvirai ir viešai deklaravusį besąlyginį atsidavimą kremlinams? O įvairūs orlauskai, puidokai ir kitos halograminės putinistų iškamšos? O kiek dar šmėžuoja nemokamų kremliaus idiotų ir kiek Judo grašiais maitinamų, žino tik vėjas.  Bet Ukrainoje tokių nepalyginamai daugiau. Karo metu – tai neišmatuojamas blogis, kuris lemia daugiau kraujo ir daugiau griuvėsių.  Ką daryti, kad tokių Lietuvoje mažėtų ir jų įtaka silpnėtų. Demokratinis kelias – neleisti ateiti į valdžią. Rinkimų procese.

Kai nėra demokratijos, kraštą valdo karvedžiai Aleksandras Makedonietis, Čingischanas, Gajus Julijus Cezaris, Napoleonas Bonapartas ar karvedžiai-lūzeriai:  Adolfas Hitleris, Vladimiras Putinas. Jei senųjų laikų karvedžiai-imperatoriai, užkariaudami svetimas teritorijas, valdžioje išsilaikė ganėtinai ilgai, tai šių laikų “karvedys” A. Hitleris per keletą karo metų buvo ištrintas. Kas laukia Petro Pirmojo avatare gyvuliojančio “karvedžio” V. Putino, žino tik vėjas. Ekspertai nujaučia greitą jo galą. Bet pakeliui, termobranduolinėje liepsnoje jis gali sunaikinti pusę žmonijos. Duotuoju momentu  A. Putinas yra  visos Žemės planetos priešas numero uno.  Ir tai yra labai rimta.  Kaip civilizuotam pasauliui pasiseks suvaldyti šią grėsmę, žino tik vėjas (pagal Bob Dylan dainos tekstą: The answer is blowin’ in the wind).

Istorijos analizė sako, jog ten, kur demokratija, tauta gyvena solidžiau ir nesigviešia į kaimyno kiemą. Per ilgai užsibuvusius tironus  apninka nevaldoma paranoja kaimynus žudyti.

Pradėjome genocidu, o baigsime rinkimais. Kaip tai susieti? Ogi elementariu loginiu ryšiu. Lietuvą jau galime laikyti civilizuotu demokratiniu kraštu. Čia niekas nerenka imperatorių, bet kartais išrenka gražulius, šustauskus ar tomaševskius.

Tuoj vyks merų rinkimai. Svarbūs du kriterijai: kandidatas neturi būti vatinukas ir turėti lyderio savybių su pozityvia patirtimi. Kukliame provincijos miestelyje Alytuje, esančiame  Pietų Lietuvoje tokius kriterijus atitinka du kandidatai: NERIJUS CESIULIS ir ANDRIUS JUČAS. Balsuokite už šiuos du garbingus vyrus ir būsite išganyti.

Visus glūkoidus ir prijaučiančius sveikiname su Vasario 16-ąja, Lietuvos Nepriklausomybės diena!

Susitiksime prie Angelo, pasikalbėsime ir išgersime stikliuką kavos.

Vienas komentaras “Predateliai ir kitoks mėšlas. Įžvalgių rinktuvių. Su Vasario 16-ąja

Pridėti Jūsų

  1. Sveikinu visus su Vasario 16- tąja. Jūs, alytiškiai, turėtumėte džiaugtis, kad gyvenate labai lietuviškame mieste. Mes, Vilniaus gyventojai, matome dvejopą situaciją: vieni ne lietuviškos kilties žmonės yra tolerantiški Lietuvai ir jos žmonėms, kiti (tokių mažuma) , vis dar sapnuoja suknistą SSS R arba terlioja ruSSijos vėliavą kur reikia ir kur nereikia…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑