Paskutinė metų diena. Geniaus sveikinimas ir Vyto Stanionio interviu

S U S I T I K I M A S

Artėja paskutinė metų diena. Nėra karantino, gilaus sniego ir totalių katastrofų. Todėl prie Glūko atvykti gali ir tie kurie neturi TIKRŲ džipų, parketinių džipų ar Audi Allroad. Atvažiuoti galima net su Renault, Peugeot, Seat, FIAT ir kitais aparatais, pažymėtais hipiškom ikonom. Kiekvieni metai retina pagyvenusio jaunimo gretas, todėl mūsų susitikimai kasmet įgauna vis didesnę vertę ir prasmę.Tokį nenuginčijamą faktą suvokiame vis giliau ir labiau.

Masinės glūkoidų scenos

Apie atvykimą. Maestro Algirdas Verbauskas jau domisi privažiavimo prie ežero galimybėmis, Virgius Lepeška tą dieną ragaus porto vyną Pietvakarių Europoje, o Rasa du Donatu turėtų NM švęsti savo namuose Kroatijoje. Bet gali būti ir kitaip.
Rekomenduojama rinktis 12 val, keletą valandų kalbėti apie dietą ir politiką,  laimę ir nelaimes, pasiekimus ir nuopuolius ar kitokius gyvenimo siurprizus ar kaprizus, paklausyti Santana ar The Doors, o temstant spėti priartėti prie Naujametinio stalo, nesvarbu kur esančio: namie ar respektabilioje knaipėje. Iki greito susitikimo!

Tiems, kurie čia vyks pirmą kartą, spauskite čia ir rasite atvykimo tašką

S V E I K I N I M A S

Vilniaus alytiškis iš Rūtų gatvės Eugenijus Vnarauskas, mūsų korespondentas ir geras draugas sveikina ir rašo:  Kalėdos yra puikus laikas sustoti. O sustojus pamatyti tuos, kurie yra šalia. Skirti jiems visą savo laiką. Nes jis yra brangesnis už šveicariškus laikrodžius ar hibridinius automobilius.
Pagarbiai dzūkas iš Vilniaus Vnarauskas Eugenijus-Genius

Genius dar atsiuntė Aisčių foto, įrengtą į Naujametinio sveikinimo rūbą.


.

V Y T A U T A S   S T A N I O N I S

Vytas –  Viktoro, Julės, Ginto, Vyto Kunčino, Mindaugo Pilkionio, Jolantos Korevaitės, Jono Pangonio, Stasio Trakymo, Sigito Svetiko, kitų  glūkoidų iš Pirmos vidurinės mokyklos klasiokas. Visą gyvenimą pašventęs fotografijai. Apie tai žiūrėkite LRT laidą. O Vytui švenčių proga glūkoidai linki neblėstančio kūrybinio pajėgumo ir geros nuotaikos

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑