Albertas Šekspyras Antanavičius subrandino knygą

Mes – jo draugai jautėme, kad toks įvykis turėjo driokstelti, bet knygos paskirtis – vaikams – buvo netikėta ir intrigavo. Pasirodo, jog dėl globalios telefonizacijos kyla grėsmė vaikams išsivarvinti akis, tapti beviltiškai pasodintais ant geimų. Šiame tamsiame fone Albertas siūlo tėveliams su vaikais, prieš einant liūlia, skaityti jo eilėraščius, kol mažieji užmerks akeles. Labai įžvalgu. Tai gali būti pradžia revoliuciniams pokyčiams, atstatant vaikų auklėjimo tradicinius ir šimtmečiais nusistovėjusius metodus. Džiūgauja pilną eiliuotų stulpelių knygą rankose laikantys glūkoidai, jiems prijaučiantys, meno žmonės ir šalia meno esantys.

Į knygos “Sidabro skrynia“ pristatymą Giedrės bibliotekoje renkasi draugai, draugės, fanai ir artimieji:

Alberto sesė Laima su sūnumi, Alberto žmona Janina, Valė Gibienė (miesto valdžia) ir Silvija Peštenienė, Benas Jenčius – akvrelės meistras, rašytoja Irena Buivydaitė-Kupčinskienė, Giedrė Bulgakovienė – ilgametė Jurgio Kunčino bibliotekos vadovė. Šias pareigas paveldėjo Vida Grišmanauskienė, kuri ir vairavo šį vakarėlį. Ir jai sekėsi. Dar buvo Arūnas Lepeška su žmona (Kurortas), Mindaugas Kasteckas su žmona (Centras), Laimutis Urbanavičius (Kriaušius), Vytautas Stanionis – fotomeistras, Juozas Muzikevičius ir Vytas Stanevičius (abu nesiskiria su fotoaparatais), Vladas Kapitonas Dimavičius su Vale, Julė Jonkuvienė – Aisčių bosisto Viktoro žmona, Virgis Grigaitis su Raimonda ir kiti Alberto eilių, dainelių, jo asmens gerbėjai ir mylėtojai.

Vakarėlis vyko sklandžiai, buvo persunktas nuoširdžiu bendravimu tarp knygos autoriaus ir fanų. Dar kelios Alberto tekstais ir melodija grįstos dainelės apvilko susitikimą pilnatvės aura. Panašu, jog visi liko patenkinti: dalyviai įsigyta knyga, autorius – publikos parodytu dėmesiu ir vertinimais.

Knygos reverse matosi glūkoido Virgiaus Lepeškos (Kurortas, Vilniaus alytiškis) pavardė. Paklausus apie Virgiaus nuopelnus knygos kūrimo procese, sukaukėme Alberto atsakymo: Virgius Lepeška generavo idėjos konturus, kurie įgavo realų pavidalą.

Nuodroža iš Alberto Antanavičiaus Facebook’o paskyros: pristatau “knygos kvartetą“ (iš kairės į dešinę): INDRĖ NAVICKAITĖ –  atkaklioji rūpintojelė (be jos NIEKO nebūtų atsitikę); neatpažintas asmuo; RŪTA ONA CIGRIEJŪTĖ – dailininkė – iliustratorė; RITA ALIŠAUSKIENĖ – redaktorė-korektorė … Foto: Juozas Muzikevičius

 

Bendradarbiaujant su mėgastančiais žiūrėti pro NIKON vaizdo ieškiklį, Garažų studijoje sukurtas neįkyrus, trumpas ir konkretus filmukas

ALBERTO EILĖS VAIKAMS. GIEDRĖS BIBLIOTEKA  || Garažų Klipai 2022

Advertisement

2 komentarai “Albertas Šekspyras Antanavičius subrandino knygą

Pridėti Jūsų

  1. Šaunu. Smagu ,kad Tėtės- Anzelmo Matučio- eilės vaikams, randa naujų išraiškų Alytuje. Šaunuolis, Šekspyrai.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑