Vasara įpusėjo. Apžvalga: ką veikiam?

🏷 R.Kalantos minėjimo afterparty vyko pas Šekspyro mamą, kuri pavaišino susirinkusius – Dzilbų, Beną Jenčių ir mylimą sūnų Albertuką žalia arbata. Pagyvenę jaunuoliai mėgavosi senais prisiminimais iki nuovargio simptomų. Alberto ir Laimos mamai jau virš 90, bet kai bendrauji – jokių senatvės įpatumų, tiesiog persikeli į Antano “Žąsino” Antanavičiaus laiką. Mat kartu su Antanu esame išgyvenę begalę veiklų: gražių ir nelabai.  O praėjo beveik 30 metų. Ar mums lemta tiek?

Romo Kalantos minėjimo tikrieji dalyviai ir liudininkai

🏷 Vytas Galbuogis: “Štai, kodėl aš nustojau bendrauti… siunčiu įrašą. Visas ankstyvas pavasaris ir vasara žiauriai užimta. Birstone statom rogučių trasą“. Tai tik eilinis įrodymas, jog glūkoidų gretose nėra verkiančių izaurų. Nėra nuolat kartojančių kremlinų mantrą – kaip blogai gyventi ant LT. Veik, daryk ir turėsi!

🏷 Alytaus miesto šventė. Skambina Virgis Lepeška iš Vilniaus. Sako turiu aplankyti savo faterlandą, brolį ir draugus. Sutariame susitikimo vietą: prie Pylimo, šalia scenos, kurioje miesto šventės dalyviai Jaunimo centro jaunieji entuziastai imituoja Mama Mia (pagal ABBA). Scenų šventės metu buvo kelios, todėl teko paklaidžioti, kol surandi sutartą. Prie Mama Mia vienas kito laukėme skirtingu laiku. Bet potyris belaukiant vienas kito – sutapo. O buvo taip … Virgis: žinai, beklausant Mama Mia, tavęs palaukiau 15 minučių, pasidarė bloga ir nuvažiavau pas Arūną. Aš jam: laukiu tavęs pavėlavęs ir klausau Mama Mia, bet, jaučiu jog tas miuziklo atlikimas virsta kančia. Kažką panašaus ir mano anūkai ištransliavo. Klausimėlis. Kas tai: atsitiktinumas, suvokimas, telepatija? Gal todėl, kad Virgius ir aš užaugom su Led Zeppelin ir Crosby Stills Nash & Young, Doors ir Chicago. Tikrai nespjovėm ir į ABBA. Taigi. O su Virgium jau susitikome Kurorte, Lelijų gatvėje – pas Arūną, Virgiaus brolį ir šalia savo vaikystės namo – Lelijų 56. Buvome kaimynai. Dar visai vaikai: Tadas Dambrauskas, jo sesė Rita, aš ir Česiulis Virgiaus kieme netyčia rasdavome daug braškių. Arūno kiemo terasoje pasikalbėjom-prisiminėm Liubą, jo brolį Jonelį, Narvydą, Česiulį, Juozą Aleksierių, Vilių-Striptizą, Tadą Dambrauską, Vitą Vilkelį (seklys Morka), Kunčinuką Vytą ir jo brolius Algirdą ir Jurgį, Pinkų, brolius Šyvokus, Maumą, šaulį Budrį, maestro Algirdą Šerną Verbauską, jo brolį Joną ir sesę Irutę, Ričką Žaką Žukauską, jo brolį Jurgį, Kęstą Pačėsą, Paškę, Strielką ir Šurką, Svetikus, Romą Kalantą, Maskę, brolius Ragelius ir Čepukaičius, Stasį (vadinome Žūsinu), Antaną Košką Sakavicką, jo brolį Mutį, Albą Dapkevičių, brolius Čmieliauskus, brolius Lydžius, jų sesę Danutę ir daugelį kitų pamatinių kurortiečių.
🏷 Virgis. Glūkzauras Virgis. Jis su savo šeimos vyrais, iškart po Glūko meeto, nusprendė apvažiuoti ratu šalį, kuri pirmoji oficialiai pripažino Lietuvos Nepriklausomybę. Keletas vaizdelių iš Islandijos.

Jie apvažiavo visą salą. Kyla įtarimas, jog įspūdžių parsiveš ilgam

🏷 Cavtatas Kroatijoje jau tampa sąlyginai nuolatine gyvenimo vieta, gal todėl, kad šeima pirko vilą čia. Kodėl?  Nes čia yra gerai. Iki jūros su plavkėm 3 minutės, promenados vaizdeliai fotogeniški, restoranų kainos vilnietiškos. Jei nori miestiškų įspūdžių, vyksti į Dubrovniką. Autobusas kas valandą arba kateriu – kas trys. Ranka pasiekiamas tas Adrijos perlas. Įdomu tai, jog tuo  metu, kai lankėmės Pasjača kalnų pliaže, Virgius su Vitalija lankėsi Juodkalnijoje. Taigi, buvome visi šalia, tik skirtingose valstybėse.

Rodyklė rodo Virgiaus ir Vitalijos buvimo vietą Juodkalnijoje. Tuo metu mes leidžiamės link pliažo Kroatijoje

CAVTATO NIUANSAI 2022 || Garžų Klipai || 2022

🏷 Agnė. Viktoro dukra. Kartu su Laima pirmą kartą apsilankėme  pas Agnę jos puikiame name Vilniuje. O ten radau Julę. Viktoro Julę. Taigi glūkoidai susitinka visur ir neplanuotai. Po keleto savaičių pas Agnę sutikau Ugnę Šekspyriukę, Alberto ir Janinos dukrą, LT muzikinio pasaulio pažibą. Pati Agnė sakė, jog tokie netikėti susitikimai vykti gali. Tuo ir įtikėjau.

Agnė sakosi seniai savo studijoje kažką rimtesnio nuveikė. Palinkėkime jai kūrybinės sėkmės artimiausiu metu. Kad užkluptų idėjų gausa ir nenumaldomas noras jas realizuoti
Julė, Agnė ir Laima. Vaišinamės prieš skrydį į Kroatiją

🏷 Glūkas 41. Vidukas pareigingai filmavo susitikimo epizodus ir juos atsiuntė į Garažų studiją. Padėka, Vidai! Gražu, kai glūkoidai sugeba prisidėti prie mūsų tinklapio gyvasties. Taip gimė filmukas, kurį siūlau pažiūrėti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑