RuZų kultūra visu spindesiu!

Man nebėra nei tokios netikros šalies kaip Rusija, nei tautos „rusų“. Mano sielos būsena dabar (kaip ir visų ukrainiečių) – puikiai atspindi vaizdą.
Nebėra „didžiosios rusų“ kultūros, kino, tapybos, literatūros, teatro ir baleto.
Yra keistuolių, plėšikų, prievartautojų ir žudikų šalis!
„O dėl ko kalta didžioji rusų kultūra? Kam ji skirta?“ -, nuolat staugia nauji rusų disidentai, pirmuoju skrydžiu pabėgę iš savo didžios ir galingos šalies.
„O, puiki rusų kultūra tikrai nenaudinga. Taip pat geri rusai. Mes ką nors dėl to padarysime “, – atsakydami linkteli sudaužyti europiečiai.
Mieli, skaudūs europiečiai ir kiti didžiosios Rusijos kultūros žinovai (įskaitant ukrainiečius), šiandien visą dieną žiūriu nuotraukas ir vaizdo įrašus iš išlaisvintų Kijevo srities miestų ir kaimų.
Kyjivo sritis. Čia palaidota mano mama
Mano gimtoji Kijevo sritis. Ir štai ką aš noriu tau pasakyti:
Kiekvieną kartą, kai kalbėsite apie didįjį rusų baletą, papasakosiu istoriją apie jauną mokytoją iš Brovarų, kuri buvo ne kartą išprievartauta tėvų akivaizdoje, o vėliau pagrobta rusų piktadarių. Apie dešimtis, o gal šimtus išprievartautų ukrainiečių moterų. Dažnai vaikų akyse. Apie 15-16 metų mergaites iš Borodyankos, kurios patyrė baisų kadyroviečių smurtą. Apie penkių išprievartautų merginų kūnus, kurios žuvo ir paliktos kelyje. Apie šią bjaurybę “išleisime * hohlushek“ perėmimo metu. Štai ką aš jums pasakysiu atsakydamas apie persekiojamą didįjį rusų baletą.
Pakeliui į Baltarusiją su grobiu iš Kyjivo srities gyventojų butų. Skalbimo mašinos, kompiuteriai, viryklės. Nedavažiavo …
Kaskart, kai pasakosi apie puikius rusų kompozitorius, papasakosiu istoriją apie mergaitę, kurios akivaizdoje ir jos mažuoju broliuku Mariupolio rūsyje ne kartą mirė jų mama. Ir tada su mirusios motinos lavonu vaikai buvo priversti toliau slėptis rūsyje nuo apšaudymo. Apie berniuką iš Gostomelio, kurio akivaizdoje rusų kareiviai nušovė jo tėvą. Ir tada jie norėjo nužudyti savo sūnų, bet jis išgyveno. Apie merginą, kuriai šovė tiesiai į veidą. Apie vaiką, kuris pabėgo su močiute valtimi. Močiutė nuskendo. O berniuko ieškojo beveik mėnesį. Štai ką aš jums papasakosiu mainais apie persekiojamus didžiuosius rusų kompozitorius.
Kaskart, kai pasakosi apie puikų rusų paveikslą, aš pasakosiu apie taikius ukrainiečius, sušaudytus į nugarą Makarivo rajone. Ir nespėję šaudyti, orkai surišo rankas. Apie šimtus lavonų Bučos, Irpeno, Gostomelio gatvėse. Apie masines kapavietes gyvenamųjų kvartalų kiemuose. Dar visai neseniai masinės civilių kapavietės buvo jaukūs ir saugūs miestai. Masinės kapinės. XXI amžiuje. Štai ką aš jums pasakysiu atsakydamas apie slegiantį didįjį rusų paveikslą.
Buča. Karas su civiliais. Tiksliau karas su civilizacija
Kaskart, kai pasakosi apie didįjį rusų teatrą, papasakosiu istoriją apie moterį iš Brovarų rajono, iš kurios namų rusų marodieriai traukėsi ir nuėmė metalines plyteles. Apie „Antrosios pasaulio armijos“ tankus ir šarvuočius, prikrautus iki kraštų plėšikų ukrainiečių namuose. Pavogti telefonai, planšetės, televizoriai, skalbimo mašinos, kilimai, papuošalai, alkoholio buteliai, keptuvės, drabužiai, žaislai, batai – viskas, kas nutiko šiems keistuoliams. Patekę į Baltarusiją savo grobį iš anksto išsiuntė į Rusiją. Apie tai, kaip jie vogdavo vogtas prekes Baltarusijos turguose. Štai ką aš jums pasakysiu atsakydamas apie prispaustą didįjį Rusijos teatrą.
Kaskart, kai pasakosi apie didįjį Rusijos kiną, aš pasakosiu apie žiauriai sušaudytus arklius arklidėse Kijevo srityje. Apie Jasnogorodkos zoologijos sodo gyvūnus, sustingusius bado ir troškulio. Apie po sprogimo apdegusią elnio odą. O dabar maksimalus žiaurumas… Apie rusų okupantų nužudytus ir suėstus alabajus. Taip, Alabai. Taip, šunys. Taip, suvalgytas. Štai ką aš jums papasakosiu mainais apie puikų Rusijos kiną.
Tarasas ŠEVČENKA. Poetas, dailininkas, rašytojas, etnografas. Ukrainietis, 1814 – 1861. Antrą kartą miręs 2022 nuo ruZo kulkos
Kaskart, kai pasakosi apie didžiąją rusų literatūrą, aš papasakosiu apie dešimtis rusų kareivių ir jų motinų bei žmonų pokalbių. Pokalbiai, kuriuose nėra nieko kito, tik ne. Pokalbiai, kuriuose žmonos liepia vogti ukrainiečių namuose. Pokalbiai, kuriuose mamos juokiasi, kai jų sūnūs pasakoja, kaip pusbroliai prievartauja hohlušeką. Ir jei visos mamos bus išmestos iš šių pokalbių, joms liks tik „labas“ ir „kol“. Štai ką aš jums pasakysiu, reaguodamas į slegiančią didžiąją rusų literatūrą.
Nebėra didelės rusų kultūros, literatūros, kino, tapybos, teatro ir baleto. Yra keistuolių, plėšikų, prievartautojų ir žudikų šalis. Laukiniai žmonės, kuriems nėra vietos civilizuotame pasaulyje!
O ilgai kenčiantys naujieji rusų disidentai jaukiuose Berlyno, Londono, Larnakos, Milano, Tbilisio, Astanos, Vienos ir kitų laikinų prieglaudų butuose, tegul seka rusų laivo maršrutą, išdidžiai nešdami savo rankose didžiąją rusų kultūrą!

Vienas komentaras “RuZų kultūra visu spindesiu!

Pridėti Jūsų

  1. RuSSų kultūra. I -asis pasaulinis karas. Į mano senelių sodybą atvyksta vokiečių būrys. Karininkas pasikviečia gaspadorių – mano senelį- ir liepia gerti vandenį iš šulinio. Po to kareivukai išsirengia ir prausiasi, o karininkas su seneliu šnaps- špek -trinken. II- asis pasaulinis karas- pradžia. Vaizdas toks pats kaip ir per I-ąjį. II pasaulinis karas.Link pabaigos. Į sodybą įsiveržia ruSSkių būrys. Suguldo visus kieme ir šaudo jiems virš galvų. Išeidami prišika į orkaitę ir miltų maišus…Išvaduoja…

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑