Testas civilizuotam pasauliui

Kodėl Ukrainą užpuolė šalis, kurią reikėtų vadinti Bangla Dešu su raketomis? Kodėl, stebint civilizuotam pasauliui, Italijos ekonominio potencialo, Putino pseudo istorinių svaičiojimų užzombinta šalis prieš keletą metų atplėšia ir okupuoja kaimyninės šalies teritorijas Rytuose ir Pietuose? Šiandien šalis, kurios mentalinėje genetikoje cirkuliuoja Chingischano DNR, atvirai užpuola suverenią Europos valstybę?

Atsakymas. Vakarai ištisus dešimtmečius maitino Rusijos karinę mašiną, naiviai nesuvokdami su kuo turi reikalų. Neturi Vakarai lyderio, o tik minkštuose pataluose išaugusius ir 4-5 metams išrinktus valstybių vadovus, kuriems atsakingu momentu priimti vieningus sprendimus nusvyra rankos.  Kai reikia elektrošoko, Europoje pradeda veikti paragrafai. Taip, dabar įsigalios gana rimtos sankcijos, nors ir pavėlavusios aštuonis metus. Panašu, jog Europos pragmatizmas ir tiek metų nesugebėjimas vertinti situacijos, išvirs į Ukrainos tragediją.

Situacija. Dešimt kartų galingesnė karinė organizacija stebi, kai Rusija puola karine prasme 4 kartus už save silpnesnį. Nenori Vakarai provokuoti Rusijos pradėti III-čią Pasaulinį. Bet padeda amunicija, ginklais, žvalgybos info.  Racionalus sprendimas, nors labai apmaudus.

Informacija. Užzombintų rusų galvose vyravo mintis, kad jiems priešinsis tik pavieniai banderovcai, o kareiviai masiškai pereis į “išvaduotojų“ pusę. Tai dar vienas akstinas nebaudžiamai užpulti kaimynę. Pusę metų visai žmonijai įžūliai melavo, jog Ukrainos nepuls ir Pasaulis tikėjo. Kai amerikiečių žvalgyba aiškiai ir tiksliai pranešinėjo apie dalinių judėjimus, susitelkimo vietas ir puolimo datas, net Ukrainoje vyravo įsitikinimas:  juk tai mūsų broliai, jie tikrai nepuls, tik amerikiečiai blefuoja. Šiandien tikėti galima tik JAV karine žvalgyba, kuri mato ir girdi, kas dedasi rusų štabuose.

Galima tikėti ir naudingais Kremliui idiotais, kalbančiais iš Seimo tribūnos. Pažiūrėkite ir įsitikinkite.

TAUTOS IŠRINKTIEJI ARBA KREMLIAUS RUPORAS SEIME

Nustokime bijoti, nustokime vaikytis patogaus gyvenimo. Pamirškime komfortą. Vyksta karas. Jis vyksta už durų. Europos ir NATO nuolaidžiavimai nepadės išvengti karo. Jie tik leis Rusijai dar labiau sustiprėti, o tada ateis mūsų eilė. Kito kelio nėra. Finansiniai dalykai šiuo metu negali būti svarbūs. Jei reikia galime pašalti, galime pavažinėti autobusu ar dviračiu, galime pakūrenti židinius, galime pasišviesti žvakėmis. Kalbame apie gyvybę ir mirtį, gėrį ir blogį. Jei mes nesipriešinsime, tai nereiškia, kad ir toliau gyvensime ramiai. Rytai gali į mūsų žemę atnešti tik ugnį, prievartą ir kraują. Mūsų likimas senai yra nuspręstas… Kiekvienas renkasi būti vergu ar savo likimo šeimininku. Aš vergauti nesiruošiu… Todėl reikalauju iš LR vadovybės, EU parlamento, NATO imtis VISŲ priemonių, kurios yra mūsų galioje, kad agresorius būtų sutramdytas. To kaina yra visiškai nesvarbi.

Visi esame atsakingi už kiekvieną kraujo lašą Ukrainos žemėje.

2 komentarai “Testas civilizuotam pasauliui

Pridėti Jūsų

  1. Šauniai sudėtos mintys! Dzilbau, tu mūsų siela ir sąžinė. Manau, kad visi glukoidai pritaria gražiai suguldytoms mintims.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑