Algirdui VERBAUSKUI – 70

Ant pievukės skūrinę pilkę bucina Kurorto vaikai: Algimantas “Liuba“ Eidukevičius, Juozas Aleksierius, Gintautas „Dzilbus“ Unguraitis, Vitas “Styga“ Vilkelis, Ričardas „Žakas“ Žukauskas, Vytautas „Smilius“ Kunčinas. Visi nori būti Kolka Nr. 7 (Nikolajum Dobrovolskiu) arba Valka Nr.9 (Valentinu Liubenickiu), net numerius ant maikių kreida užsirašo. Bet sutaria: vienoje komandoje dviejų kolkų ar valkų būti negali.

O Kurorto pievukė, kaip visi tada vadino ir kurioje virė futbolas, buvo priešais Algio Verbausko namo langus. Mes trys prieš tris, o Algis pjauna smuikelį, jo žvilgsnis klajoja tarp natų lapo ir lango, pro kurį pamato kaip Liuba įkala golą. Tai pastebi jo tėtė ir griežtai taria: kol neišmoksi TO etiudo, ant pievukės net nesvajok.

Dėl šios priežasties ant pievukės Algiui žaisti futbolą su kaimynų vaikais pavykdavo retai, nebent etiudas būdavo nesudėtingas ir gabus vaikis jį įveikdavo per pusvalandį.

Algirdas Verbauskas. Šaltinis: FM99

Kaip paaiškėjo vėliau, Algio tėtės pastangos ir paties jaunojo smuikininko aistra muzikai įgavo kūną. Vaikinas baigia Alytaus muzikos mokyklą, Kauno Juozo Gruodžio aukštesniąją muzikos mokyklą, smuiko studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Groja prestižiniuose Lietuvos simfoniniuose orkestruose, koncertuoja visuose pasaulio žemynuose, išskyrus Antarktidą. Ir nejučia sulaukia 70-ties metų.

ALGI, sveikiname sulaukus gražių apvalių metų Tavo prasmingame gyvenime. Geros nuotaikos, dvasios ir kūno stiprybės! Muzikinių reveransų iki jėgos leis.

Glūkoidai linki!

Daugiau apie Algio muzikinę karjerą skaitykite čia  

Ačiū Julei, paskmbinusiai į Garažų Klipų kino fabrikėlį ir pranešusiai apie ALGIRDO VERBAUSKO jubiliejų. Ta proga iš to, ką turėjau glūkiodų archyve, parengiau filmuką.

 

5 komentarai “Algirdui VERBAUSKUI – 70

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑