TRISE UŽ STALO, NESKAITANT ŠUNS arba svečiuose pas WATĄ “Alytaus atstovybėje“ Vilniuje!

Ilgai ruoštasi pasisvečiuoti pas neseniai “iškeptą“ vilnietį VYTAUTĄ MALINAUSKĄ WATĄ. Prabėgo vasara, įsibėgėjo ruduo ir tik šiandien su ALBERTU ANTANAVIČIUMI ŠEKSPYRU užgriuvome į jo naujuosius namus. Jau iš tolo pamatėme kieme plevenant Lietuvos istorinę vėliavą su Vyčiu. Netikėta, kad šalia namų, žaliojoje vejoje nebuvo futbolo vartų, gi stovas su krepšinio skydu prie garažo atrodė iššaukiančiai. Gal Watas Vilniuje pradėjo kultivuoti krepšinį?

Smagu, kad susitikti nepamaišė nei covid’o, nei Mados infekcijos. Dėl covid’o viskas aišu, o štai Mados infekcijoja “apkrėstas“ Malinauskų anūkas (dizaineris), specialiai jai iš Anglijos į Vilnių parvykęs, joje nuskynė prizą.

Mūsų vizitas kiek nustebino buvusį alytiškį, bet nuo to nesumažėjo Wato ir jo žmonelės JANINOS svetingumas. Kol neįnoringiems svečiams buvo ruošiamas stalas, vyrai, lydimi Wato ir Janinos keturkojės draugės Lulu, apžiūrėjo naująsias šeimininkų valdas. Wato kabinete, kaip ir Alytuje, garbingoje vietoje puikavosi sportiniai prizai iškovoti futbolo aikštėje. Į akis krito retas sieninis naujųjų “AISČIŲ“ grupės kalendorius (gaila, tokio neturiu). Vienbalsiai nusprendėm: čia ir jauku, ir erdvu, bet Alytaus neperkelsi, jo jiems čia stinga, kaip ir alytiškių draugų.

 

Visi jie buvo prisiminti pakeliant tostus. Prisiminta ir nuotaikingos istorijos žaidžiant Alytaus “Dainavoje“, prisiminti treneriai ANTANAS BYTAUTAS, velionis čempioniškos “Dainavos“ treneris JONAS KUBILEVIČIUS, pasiilgta čempioniško medalio, padovanoto Bronislavo Geležiūno Špykio futbolo muziejui Alytuje, pagaliau pasiilgta ir jaunystės laikų, kuri su kiekvienu tostu atrodė vis… arčiau ir arčiau… Tad mieli Alytaus draugai, jei šiandien žagsėjot, nenustebkit, Jūs buvote minimi su ilgesiu ir šmaikštaujant.

Jaunystės draugų susitikimas Alytaus Kriaušiaus žemėse. Pas Watą 2018 gegužė. Foto: Vytautas San Simnas Stanevičius

 

Vienas komentaras “TRISE UŽ STALO, NESKAITANT ŠUNS arba svečiuose pas WATĄ “Alytaus atstovybėje“ Vilniuje!

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑