PIJUS PETKEVIČIUS sulaukė šeštojo „Savaitės žaidėjo“ apdovanojimo

Glūkoidams nuolat kyla noras pasididžiuoti savo pasiekimais gerąja prasme. Štai dabar sulaukėme žinios apie dailininko Alvydo Petkevičiaus anūką, Deivido sūnų Pijų. Vaikinas jau keli metai studijuoja Springfildo Alma Mater netoli Čikagos (USA). Bus diplomuotas specialistas, o lygiagrečiai žaidžia futbolą universitetų lygoje ir nuolatos linksniuojamas kaip vienas geriausių vartininkų. Dar Lietuvoje futbolo specialistai vertino kaip perspektyvų vartų sargą, tačiau Pijus pasirinko Jungtines Valstijas.  

Pijus mokosi Ilinojaus Universitete Springfielde (Springfield yra IIinojaus valstijos sostinė) ketvirtus paskutinius metus.
Universiteto komanda žaidžia JAV studentų NCAA lygoje GLVC (Great Lakes Valley Conference) divizione (pagal žemėlapį tai būtų Šiaurės Vidurio Amerikos Valstijose), kuriame rungtyniauja 15 komandų ir šiuo metu GLVC divizione yra pirmi. Linkas: https://glvcsports.com/standings.aspx?path=msoc
Trumpai:
• Du kartus išrinktas į GLVC diviziono geriausių žaidėjų rinktinę;
• Šešis kartus išrinktas GLVC diviziono geriausiu savaitės žaidėju; UIS (Illinois University at Springfield) universiteto visų laikų kiek jie žaidžia NCAA lygoje rekordas 18 rungtynių nepraleidus įvarčio (“sausi vartai”);
• UIS universiteto visų laikų žaidžiant NCAA geriausias GAA rodiklis (Goals against average) t.y. vartininkų rodiklis praleistų įvarčių ir sužaistų rungtynių santykis).
• Per laiką iki šiandien sužaidė 57 rungtynes UIS universitetą ir stovėjo viose varžybose pirmame vienuliktuke ir visas minutes be keitimo.

PIJUS PETKEVIČIUS sulaukė šeštojo „Savaitės Žaidėjo“ apdovanojimo (vertimas nėra tobulas, nes tuo užsiėmė Google Translate)

Ilinojaus universiteto „Springfield“ vyrų futbolo vartininkas Pijus Petkevičius pirmadienį buvo paskelbtas GLVC savaitės žaidėju gynyboje. Tai šeštas kartas jo karjeroje, kai jis pelnė šią garbę.

Petkevičius praėjusį savaitgalį 2-0-0 įmušė įvartį ir iškovojo pergalę prieš Misūrio-Šv. Louis ir Lindenwood. Jis turėjo 0,50 GAA ir .800 taupymo procentą per savaitę. Pergalėje prieš „Tritons“ jis žaidime leido tik vieną įvartį ir atrėmė vieną smūgį. Prieš „Lions“ jis atliko tris metimus ir užfiksavo 20 -ąjį karjeros nutraukimą.
Sezono metu Petkevičius turi 1,29 GAA ir 0,742 taupymo procentą. Jis turi 4-2-0 rekordą. Petkevičius yra ketvirti metai UIS, jis turi 1,07 GAA ir 0,758 taupymo procentą 54 rungtynėse.
UIS vyrų futbolo komanda šiuo metu yra 4-2-0 sezone, įskaitant 3-0-0 žaidžiant GLVC. Šį savaitgalį „Prairie Stars“ keliaus į Pietų Indianą ir McKendree poros konferencijų rungtynių.

2 komentarai “PIJUS PETKEVIČIUS sulaukė šeštojo „Savaitės žaidėjo“ apdovanojimo

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑