Glūkoidai online. 31 gruodžio, 2020. Zoominio glūkoidų meeto atgarsiai

Po glūkoidų susirinkimo, kilo įtarimas, jog po 10 metų išsikviesime savo kolegų hologramas, apsikabinsime ir bendrausime maksimaliai virtualiai. Tiksliau, jausime būseną labai artimą tikrovei. Pageidautina, jog proga tokiam bendravimui nebūtų virusinė ar kitokie kataklizmai. IT tobulėja greičiau, nei žmogus spėja tomis tobulybėmis pasinaudoti. Telikai rodo 4K, bet Lietuvoje nėra nė vieno kanalo transliuojančio šia raiška. Telefonais gali valdyti langų plovimo ar grindų valymo robotus, o kiek žinote draugų, kolegų tokiais būdais tvarkančius savo urvelius? Arba.  Neišdyla pokalbis su vienu vietiniu facebooko fotografu. Rankose jis varto knopkinę Nokią ir sako: o man tik paskambint kad būtų.

Prisijungę komunikavo 12 žmonių, dar tiek bandė jungtis, bet jiems nepavyko. Dauguma besijungiančių solidaus amžiaus su solidžiu atotrūkiu nuo XXI amžiaus plonybių. Viską galima išmokti. Tik reikia trupinėlį intereso turėti.

Žiūrėkite labai apkarpytą vaizdo įrašą, kuriame vienas geriausių New Yorko kineziterapeutų Samuelis Tacas pasakojo apie muzikinį Alytų dar prieš „Aisčius“. Glūkzauras Virgius pasirodė su Rima, o su Samueliu bandė prisiminti, jog judviejų tėvai aktyviai bendravo 6-tame – 7-tame dešimtmetyje. Prisiminėme trašų (arba detalių) sandėlį Kurorto gale prie Nemuno. Vis tik, kaip tas taškas vadinosi?

GLŪKOIDAI ONLINE. PASKUTINĖ 2020 DIENA || Garažų Klipai 2021

Virgius Lepeška (Vilnius), nors ir labai užsiėmęs neatidėliotinai darbais, rado galimybę prisijungti ir pabendrauti. Matėmės ir kalbėjomės su Algirdu (Kaunas) iš Madrido, jis pastebėjo, jog kalbos apie politiką tam tikros kategorijos žmonių baliuose priveda prie muštynių. Virgiaus Rima pastebėjo, jog glūkoidų tarpe torerantiškos diskusijos be ekscesų politine tema jau virto dogma. Tobulėjam.

Vidma ir Aušra (Kaunas):  tupime Kaune savo name, nes Labanoro poilsiavietėje nėra ką veikti. Ledas plonas, nepažuvausi, o medžioti –  jau seniai nebe. Vidma nusiskuto ūsus. Virgius suabejojo ar Vidma tokiu savo elgesiu nepraras savo identiteto.

Vidukas su Onute (Kaunas) parodė savo anūkėlius-dvynukus, kaip teigė Vidukas – abu jau išaugo iš kūdikio amžiaus ir mažylius jau galim vadinti vaikais. Jie įkopė į antrus metus. Šaunuoliai. Auga glūkoidžiukai – naujoji karta.

Rasa su Donatu (Kaunas, o gal Nida – kas čia žino?). Glūkzauras Virgius užsiminė, jog ką tik kalbėjo su archeologu, istoriku, humanitarinių mokslų daktaru Eugenijum Svetiku, kuris bando prisijungti prie besizoominančių glūkoidų. Tuo tarpu Rasa prisiminė, jog su Eugenijum palaiko ryšius, bendrauja, be to jis buvo jos istorijos mokytojas vidurinėje.

Kapitonas su Vale (Alytus) pademonstravo savo kūrybos triptiką: trilitrinis butelis moonshaino / marinuoti  agurkai / baravykai iš Varėnos miškų.

Labai nudžiugino prisijungę Alvydas Čivinskas ir Valdas Labukas (abu Alytus), garbingi vyriukai.  Beje, Valdas parėmė mūsų tinklapį pinigine auka. Daugiau apie mūsų rėmėjus rasite čia. Jie abu pažadėjo atvykti į 40-tą glūkoidų meetą šią vasarą pirmą liepos laisvadienį. Į vasarinį jubiliejinį susitikimą kviečiame atvykti visus prijaučiančius. Kaip šešėlyje šnabždėjosi abu glūkoidų pakūrėjai, tikimybė jog tai gali būti PASKUTINIS SUSIRINKIMAS lygi 50 %.

Iki!

 

 

7 komentarai “Glūkoidai online. 31 gruodžio, 2020. Zoominio glūkoidų meeto atgarsiai

Pridėti Jūsų

  1. Dzievuli mano, kap gražu girdėc alycikių šnekų. Būkit drūci ir laimyngi. Pagarbia- Vytas

    Patinka

  2. prisiminkim alytaus hipius kuriuos prazude aguonos 80 tais -suchadolski(suka), ferma, ilgaplauki morrisona,inga is naujosios100 graziausia alytaus mergaite

    Patinka

  3. atsimenu sededavom ant grindu kartu klausydami visa nakti jesus christ verkdavom o ryte i darba i skydinius bet tai nesarbu jauni buvom

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑