Kaukių balius prie Glūko neįvyks. Glūkoidų 2020 palydų susitikimas vyks po Zoom’o vėliava

Virtualiai bendrauti šiandien darosi įprasta, todėl gruodžio 31 dieną 12 AM visi jungiamės į ZOOM programėlę, idant vieni kitus matytume ir girdėtume. Nebus švelnių apsikabinimų ir laužo, bet už kadro galima susidaužti stikleliu kavos. Damos, tikriausiai, nukreips savo telefų ar planšečių kameras į Naujametinio stalo gėrybes. Visi kalbės apie viską. Prisijungs mūsiškiai, net ir tie, kuriems dėl svarbių priežasčių niekaip nepavykdavo atvykti į paskutinės metų dienos pasimatymus. Šį kartą atstumas iki Glūko praras prasmę, todėl tikėtina, kad su mumis bendraus Sigitas iš Čikagos, Regina iš Australijos, Janna ir Kristina iš Vokietijos, Lina, Aistė, Inga iš Olandijos, Natanas iš Izraelio, Samuelis iš New Jorko, Edmundas iš Kalifornijos ir kiti.  Visus iš Lietuvos, kada nors prisilietusius prie glūkoidų tinklapio kviečiame jungtis ir dalyvauti.

Kad sužadinti nostalgiškus prisiminimus, Garažų Klipai, po kaulelį išnarstė ankstesnius žieminius susitikimus ir padarė blic filmuką. Kad paerzinti (matai, kaip tada buvo faina, o dabar negalima net pas kaimyną užeiti). Montuojant filmą, vėl pamatai mielus, brangius žmones: Sigitą, Viktorą, išgirsti Žorkos balsą. Jis sako, „Jūs prie ežero? Taigi šalta, šlapia“. Viktoras atsako vikciškai: „prausiamės“.

ŽIEMINIAI GLŪKOIDAI || Garažų Klipai || 2020

 

 

Techniniai pasimataymo reikaliukai. Į savo PC ar MAC‘us, telefonus ar planšetes parsisiųskite aplikaciją ZOOM, kuri nieko nekainuoja. Gruodžio 31 apie 11 val. gausite e-mailą, kuriame bus nurodyta prisijungimo nuoroda. 12 valandą dienos ją spaudžiate ir laukiate kol būsite prijungti. Turėkite kantrybės – gali jungsis arti 100 dalyvių. Tiek glūkoidų tinklapis turi registruotų skaitytojų, kuriems siunčiami pranešimai apie naujienas. Neįsižeiskite, jei negausite e-mailo. Arba mes jo neturime arba kažkas netvarkoje, pavyzdžiu Artūro ar Aistės adresais laiškai nenueina.

Gera žinia. ZOOM administracija išdidžiai pranešė, jog švenčių dienomis nemokamų susitikimų laikas nelimituotas, taigi po kiekvienų 45 minučių nereiks iš naujo jungtis.

Malonaus pasizoominimo.

2020 metų išvakarės || Garažų Klipai || 2019

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑