Foto pasakoja istorijas. Tinka šventinei savaitei

VIDMINAS GRABAUSKAS (Kaunas)

1968 m  10 klasės  bendramoksliai bandėme groti. Tuo laiku save irgi vadinome Aisčiais. Panašu, jog mes Aisčiais pasivadinome kiek anksčiau negu Alytaus Aisčiai.  Mus kviesdavo groti tokios  Kauno šokių salės  kaip “Smertnikas“, Panemunės kulturkė ir kitos. Nuotraukoje iš kairės: Vidma, Rička, prie vairo vadovas, toliau viršuje – Matas, apačioje Vidukas, dešinėje Benius.

VIRGILIJUS BEIŠA (Vilnius)

Kartą per savaitę eidavau su 5 l. bakeliu žibalo. Šilto sezono metu mama naudojo tik ,,kirogazą“. Jau buvo atsiradusios dujos, daug kas jas naudojo, bet mama labai jų bijojo. Atseit, susprogsim. ,,Kirogazas“ buvo tobulas. Su rankenėle žibalo bakelį pakeli aukščiau, liepsna bus didesnė. Nuleidi žemiau – liepsna silpnėja. Dar beveik kasdien naudodavom ,,čiudą“ (stebuklą). Tai buvo specialus dubuo kugeliui kepti su skyle viduryje. Liepsna per tą skylę patekdavo į čiudo vidų ir gražiai apskrudindavo kugelio paviršių. Kugelis ir šaltiena mūsų namuose buvo populiariausias maistas. Va tokius prisiminimus man sukėlė tavo nuotrauka. Ačiū !

VIRGIUS GRIGAITIS (Alytus)

1972 5-oje vidurinėje grojom, jau išėjus Bulkai (Liudui Bulkevičiui) ir Cvekui (Romui Vaitkevičiui). Bandėm groti CC Revival, Christie. Daina „Ateis rudenėlis“ netiko saugumui. Bosinę gitarą skolinausi iš Vikciaus (Viktoro Jonkaus), kol nepasidarėme savo gitaros, kurios stygos buvo išimtos iš mokyklos kliapo (pianino). Aparatūra – savadarbė, kurią padarėme konsultuojant Vikciui („Aisčiai“). Nuotraukoje (iš kairės): Alvydas Čivinskas, Eduardas Berulis, Valius Stadulis ir Virgis Grigaitis.

Vienas komentaras “Foto pasakoja istorijas. Tinka šventinei savaitei

Pridėti Jūsų

  1. Reikėtų paminėti ir Aisčių aušrą, apie tai net enciklopedijose* nerašo: 1 vidurinė mokykla, 1967, kai Vikcius** padarė elektro gitarą, bet niekas gerai nemokėjo ja naudotis, tai mokykloj AlviJago*** visus nustebino, kai parodė kaip ta gitara turi skambėti. 11-toje klasėje jie: Vikcius** guit., Gintas**** – guit, a†a Ričardas Žukauskas (Žakas) – drums, grojom be boso ir per pavojaus grūšią, kuri leido baisius garsus, akompanuodami a†a Vytui Pinkevičiui iš Kurorto, kuris dainavo Hard Days Night, Dizzi Miss Lizzy [Beatles gabalai]. Dar Simo***** sesuo Vitalija dainavo Trakų pilį (pagal Animals) ir/ar dar kažką. Visa tai vykdavo 1 vidurinės mokyklos šokių vakaruose. Dar šis sąstatas važiavo į Nemunaitį ir dar kažkur koncertuoti su konferansu a†a Vytu Kunčinu ir Vikciaus** Jule, kuri ant scenos darydavo špagatą ir kitus gimnastikos triukus. Anksciau 1 vidurinės mokyklos šokiams grojo mokyklos moksleiviai klasiokai Vidas Pranevičius – klarnetu, Strazdas trombonu, triūba, Rička (Žakas) mušė būgnus, bet atėję “elektrikai“ Viktoras su Dzilbum juos nukonkuravo. Jiems grojant, salės kampuose pasislėpę nuo griežtų mokytojų-prižiūrėtojų, moksleiviai šokdavo twistą (draudžiamą šokį).

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑