RINKIMAI ANT NOSIES, O AR ŽINAI KO NERINKSI NIEKADA?

Gynyba, saugumas, užsienio reikalai. Tai reikalai, kur sutaria dauguma partijų. Išskyrus lenkus. Žinote tokį V. Tomaševskį?  Ar jam kada nors rūpėjo valstybė? O jis NETGI Lietuvą atstovauja  EU. Jis net ne lenkas, o elementarus sovietinis mulkis, nes nė vienas save gerbiantis lenkas niekada nesegės Georgijaus juostelių ir negarbins sovietų, kurie žudė lenkus Katynėje. Tomaševskiui visa tai yra „jerunda“. Z. Jedinskis, I. Rozova, J. Narkevič – dar trys  fruktai iš sovietmečio anomalijos. Ir tokie „lenkai“  sugebėjo užlaužti rankas„valstiečiams“.  Kaip tai pavyksta? Ogi todėl, jog faktinio dabartinio Lietuvos valdytojo-feodalo R. Karbauskio šutvei tai paranku. Kodėl? Troškulys turėti daugumą Seime. Bet kokia kaina ir su bet kuo.

Liberalai sumanė skyrybas. Kodėl? Grįžkime pora žingsnelių atgal. Mūsų unikali teisėsauga metų metus aiškinasi Masiulio nuotykį ir niekaip nenusprendžia kas tai buvo:  paskola ar kyšis už tarnystę korporacijoms. Nors verdikto nėra, vistik tai smūgis į saulės rezginį liberalams.  Tai R. Šimašius ir atsiskiria – žinokite: aš ne toks, aš kitoks, aš smart vaikinas ir išdykęs. Aikštėse įrengia pliažus, nuo pastatų nukabinėja atminimo lentas, jo parankinė A. Armonaitė užsiima pigiais triukais:  Vilniuje organizuoja paauglių eitynes įvykiui USA pažymėti, kai labai neatsargus baltaveidis policininkas pridusino juodaodį recidyvistą. Ar skyrybomis liberalai pasuko susinaikinimo keliu, pamatysime jau netrukus.

Naujas darinys: Ostapas Benderis, Prokuroras migrantas ir Pakso palikuonis. Jūs juos rinksite?

Dažnai pretendentai į Seimą kalba tai, ką rinkėjas nori girdėti. Ar pavyks atsirinkti tai kas rūpi jums? Darko Markovic karikatūra

Konservatoriai principingi – su bet kuo į koalicijas neina. Jau vien dėl to pagarba jiems. Kad nesiblaško ir niekada nedarys reveransų Kremliui. Tėvynės Sąjunga savyje turi pamatines valstybės vertybes brandinančius tremtinius, politinius kalinius, krikščionis demokratus ir konservatyvių pažiūrų politinius veikėjus. Viduje sutaria dėl principinių dalykų, o konkuruoja idėjomis. Šiaip, ši partija galėtų vienyti  iš dilgėlių išlindusius įvairius tautininkus, liaudininkus, kurie, panašu, mąsto pažangiai, bet niekada nepateks į Seimą, nes kalba kelių žmogelių auditorijai arba patys su savimi.  

Šių nereikėtų painioti su savo filosofijose ir paraleliniuose pasauliuose paskendusiais A. Juozaičiu ar V. Radžvilu.  Apie „istorinę klaidą“ neverta net užsiminti, bet, dešinei atstovaujantis V. Radžvilas, savyje akumuliavęs gana orginalių idėjų paketą. Tik nemeilė Europos Sąjungai ir spekuliacijos Nepriklausomybės sąvoka turėtų būti nepriimtinos logiškai ir be emocijų mąstančiam tautiečiui.

Socdemai sumanė skyrybas. Grūto parko šutvė bet kokia kaina ir su bet kuo kelyje į Seimą balansuoja ant lyno. Jūs juos rinksite? G. Paluckas, apsivalęs nuo el-dė-dė-pistų turi šansą su savo socdemais atstovauti Seime piliečius, garbinančius aritmetinį veiksmą: atimti ir padalyti.

V. Uspaskichas nori valdyti Lietuvą iš Briuselio per parankinius. Šį vyruką reikia gerbti už sumanumą. Kažkada su rusiškom dujom padarė gerą biznelį. Dabar už gerą algą ir nieko neveikdamas pramogauja Belgijos sostinėje.  Jei giriame Viktorą už genialią makaronų kabinimo technologiją, tai privalu graudžiai verkti dėl tautiečių smegenų suminkštėjimo, kurie pasiduoda akivaizdžiai demagogijai. Darbiečiai irgi eitų su bet kuo, kad tik į Seiman patektų.  

Sąmoningas pilietis rinks partijas ar politinius darinius, kurie darbais įrodė savo pritarimą narystei Europos Sąjungoje, NATO ir palaiko Gerovės valstybės idėją. Pastarasis lozungas išlieka hipotetiniu, bet priimtinas.

Dalyvaukite rinkimuose gausiai!

3 komentarai “RINKIMAI ANT NOSIES, O AR ŽINAI KO NERINKSI NIEKADA?

Pridėti Jūsų

  1. Ar tikrai konservatoriai išlaikė savo vertybes? O mažųjų partijų rinkėjų nereikėtų žeminti iki “kelių žmogelių“. Tai pakankamai kampanijos pradžioje darė LRT, jau seniai nusprendusi – kas pateks į seimą.

    Patinka

  2. Mažiesiems reikėtų jungtis prie didžiųjų partijų pagal idėjų visumą ir ten – viduje aktyvizuotis: skleisti savo idėjas, įtakoti ir paveikti bendrapartiečius ir taip būti pastebėtais. Pavieniai veikėjai apart išlikusio atvaizdo ant rinkiminio abrozėlio -nugrimsta nežinion. Politika yra didžiųjų darbas. Taip buvo yra ir (gal) bus. Bent šiandien

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑