Ką ignoravo Vilniaus “protestuotojai“ arba totalus proto aptemimas

Birželio 3 dieną Vilniuje kraštutinių kairiųjų  marginalų minia protestavo dėl įvykių Amerikoje. Tai tik detalė pasauliniame Vakarų civilizacijos nykimo kontekste. Senovės Roma sunyko dėl panašių dalykų: patys po sočių pietų gulinėjo atsipūtę, o pro tvorą lipo laukinės gentys. Keletas gyvų pasakojimų iš glūkoidų tarpo: Dzilbaus dėdė Zenonas nuo 1952 gyvenantis Floridoje savo laiške rašė: kai tik mūsų rajone pasirodo mechikonai ar puertorikai, reikia parduoti namus ir keltis kitur. Sigitas “Kefyras“ Kizala, kone pusę gyvenimo praleidęs svetur pasakojo apie juodukus: teko su jais gyventi viename name Brukline (New Yorkas). Jie vaišingi, tuoj pat pasiūlė žolės ir kokaino. Kai atsisakiau, nepyko. Šiaip draugiški. Tik prabudus, keliuosi į darbą – girdžiu kašę žaidžia, kamuolys bumsi. Kita kompani garsiai boombastiką leidžia. Repas. Šoka. Jie net ir šneka repuodami. Klausiu, o kada dirbate. Sako, niekada, tik tokie kvailiai, kaip tu dirba. Tai socialinės rūpybos grimasa. Dzilbaus pusbrolis Kęstutis Valaitis iš Klivlando (Ohio), svečiuodamasis LT, pasakojo, jog juodukų mokslams šiltnamio sąlygos – mažesni reikalavima stojant į aukštuosius mokslus, begalė įvairių skatinimo, nuolaidų programų. Bet veltėdžiavimas yra jų gyvenimo stilius. Edmundas Gegužis iš Los Angeles Messengeryje rašo glūkoidams: gaila nepadariau nuotraukų, nors buvau šalia, mačiau kaip policija nieko nedaro, o tie viską siaubia iš parduotuvių, nešė nesustodami ir krovė į mašinas, o kiti laukė mašinose.

 

ATSISVEIKINIMAS SU GEORGE FLOYDU, IŠKILIAUSIU JAV PILIEČIU

Jau kelintą dieną didžiausia planetos galia atsisveikina su vienu iškiliausių savo sūnų. Taigi, net prezidentai nėra taip laidojami. Auksinis karstas, šimtai tūkstančių gedinčių ir verkiančių, tūkstančiai besiklaupiančių idiotų prašo atleidimo pas kai kurių valstijų juodaodžius gyventojus.

Mineapolio meras, įsikibęs rankomis į karstą (kad nenukristų iš sielvarto) su iškiliausio Amerikos piliečio kūnu, lieja krokodilo ašaras ir snarglius.

Mineapolis. 2020 birželis. Foto: Scott Olson

Jo raudos pertraukiamos riksmais „Atleiiiisk“, aaaa … ir vėl tęsiasi garsėjančia nata. Springdama seilėmis, buvusi nužudytojo žmona rauda, nors paskutinį kartą jį matė prieš 6 metus, kai jis paliko ją su savo trijų mėnesių dukrele.

Vakarų civilizacijos kolapsas. Filmuota gatvėse mobiliais įrengimais

Pinigų savo dukteriai per šiuos metus jis neišsiuntė nė karto, tačiau nelaiminga našlė jau savaitę rauda, kad liko be maitintojo, todėl užuojautos kupini amerikiečiai jai jau surinko 20 000 000 dolerių iš viso pasaulio, ir pinigai toliau plaukia.

Masačusetso universitetas įsteigė George’o Floydo stipendiją. Ar šis mokytas vyras mokėjo bent skaityti, mes nežinome, greičiausiai – ne. Kalėjimuose to nemoko. Jei įvykiai vyks panašia linkme, neužilgo Nobelio premija bus pervadinta Floydo vardu.

Didysis Floydas sėdėjo už plėšimus, už narkotikų gabenimą, už ginkluotus apiplėšimus (paskutinį kartą, laikydamas nėščią moterį ranka už gerklės ir įrėmęs pistoleto vamzdį jai prie pilvo reikalavo pinigų), vėliau sudarė sandėrį su tardytojais, pridavė visus savo bendrininkus, dėl ko jam keletu metų buvo sumažinta laisvės atėmimo bausmė. Kai buvo daromas jo kūno skrodimas, kraujyje buvo aptikta narkotikų.

Štai toks yra XXI amžiaus Amerikos nacionalinis herojus. Mes neišgelbėjome savo šviesos spindulio. Tačiau sekėjų liko daug. Floydo reikalas gyvas ir auga. Masiniai apiplėšimai ir smurtas, kaip sielvarto ir pagarbos ženklas George Floydui, apėmė JAV demokratines valstijas. Gražiausios įvairių miestų teritorijos, įskaitant Niujorką ir Los Andželą, yra ištaškytos kaip sąvartynai..

Žuvo 89 policininkai. Buvo siaubingai išprievartauta 17-metė mergaitė , sudeginta šimtai policijos, ir ne tik, automobilių, buvo apdergtos ir apvemtos gatvės, aikštės, parko alėjos, nusuktos galvos gulbėms, gyvenusioms laisvai ir laimingai kiekviename miestų tvenkinyje iki susitikimo su Floydo pasekėjais.

JAV kandidatas į prezidentus Joe Bidenas, turintis sunkią senatvinės demencijos formą (jam 78-eri), šiandien taip pat suklupo ant kelių, tačiau atsistoti pats jau nepajėgė, jam prireikė pagalbos, tačiau šimtai tūkstančių „šv Floydo“ gerbėjų dėl to nesuglumo.

Jie balsuos rinkimuose už šią iškaseną, ko iš tikrųjų ir siekia demokratai nesibodėdami niekuo. Ant kelių ?! Jokių problemų – ant kelių !!!! Veidu į mėšlą?!  Su dideliu malonumu !!!!! Viskas, ką įsakysite, „Floydai“ !!! Ir kas yra šlykštu, kad tokia yra beveik visa demokratinė šalies partija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑