DEIVIDO MONOLOGAS PIRMĄ NAKTIES APIE CORONA

Įvykių horizontas sako, jog virusas atkeliavo į mūsų kraštą iš užsienio, bet valstybę valdantys manė jog „problema kažkur kitur“ ir būtent šis požiūris vedė prie labai greito viruso plitimo. O mūsų emigrantai. Apverkti netolimoje praeityje: kokie jie nelaimingi, kad turėjo palikti tą blogą Lietuvą. Tai dabartyje jie Lietuvai atsidėkoja – parveža “lauktuvių“, mat Laimės šalyse neturi sveikatos draudimo poliso. Šia proga premieras S. Skvernelis sako: „Jūs turbūt matėte, pilna vaizdų ir socialiniuose tinkluose, kas ir kokie grįžta į Lietuvą. Žmonėmis, atleiskite už išsireiškimą, gal būsiu grubus, pavadinti jų negalime. Tokie asmenys taip elgiasi čia, išsilaipinę iš lėktuvų ir keltų, tai mes negalime pro pirštus žiūrėti ir leisti, kad tokia dalis mūsų visuomenės diktuotų sąlygas ir dar keltų grėsmę mūsų sveikatai ir gyvybei“,

Kas vyksta planetoje. Prancūzijos miestai, įskaitant Nicą ir Monpeljė, jau paskelbė komendanto valandą ir vakarais neleidžia nė nosies iškišti. Ekvadore blokuojami lėktuvų kilimo-nusileidimo takai. D. Trampas nori atleisti karantino varžtus, nes dėl gripo ar autoavarijų miršta tūkstančių tūkstančiai, o dėl ekonominio kracho bus dar daugiau tragedijų. Panašiai mano ir mūsų Aušra Maldeikienė.

Deguonies terapija skausminga, ieškoti stipininės arterijos sunku. Nevilties apimti kiti pacientai šaukė: „Gana, gana!“ Taigi, galas ypatingai nemalonus, todėl:

Dar praėjusių metų pabaigoje Kinija vykdė dvigubą karantiną: nuo žmonių ir nuo žiniasklaidos – jėga tildė savo gydytojus, skelbusius apie artėjantį pavojų ir tas informacijos blokavimas tikrai nepasitarnavo viruso globalaus plitimo stabdymui.

Paskutinė naujiena. Šeštadienį Kinija įgyvendino sprendimą į šalį nebeįsileisti iš užsienio sugrįžtančių šalies piliečių, turinčių galiojančias vizas ir leidimus gyventi, taip siekiant apriboti naujojo koronaviruso plitimą. O mes?

Padėtis Lietuvoje šią valandą (COVID-19)

 

DEIVIDO MONOLOGAS PIRMĄ NAKTIES APIE CORONA

Reikėjo uždaryti oro uostus ir tada reikalai būtų buvę patenkinami, jei laiku tą būtumėte padarę.

Suprantu, kad situacija įtempta…

Visus grįžtančius reikia izoliuoti PRIVALOMAI . Tik pagalvokite, kas bus, jei tų tamsuolių neizoliuosime – pradės vaikščioti gatvėse, girtuokliauti komandose, parduotuvėse cirkai darysis… Nors tobuliausia iš vis – neįsivežti jokių keliautojų, ir nesvarbu ar iš Lietuvos jis išvyko prieš 5 metus ar prieš 5 dienas. NEĮSIVEŽTI!!! Nedarykime iš Lietuvos Italijos.!!!

Kam nepatinka – gali iš vis negrįžti. 5 metus sėdėjo Anglijoj, pešiojo vištas, o dabar susimokės 37 eurus PSD ir mes juos turėsime gydyti, vietoj to, kad gydytume lojalius Lietuvos gyventojus. Kur pagarba eiliniams mokesčių mokėtojams? Kodėl mes darome išskirtines teises namo staiga užsinorėjusiems netikėtai grįžti ir dar specialius lėktuvus, dar ir su patogumais viešbučius jiems nuomosime, užsakinėsime, finansuosime. Nori grįžti – patys tegul už viską susimoka. Tada pažiūrėsime ar iš tiesų ta meilė Tėvynei tokia jau tyra ir beribė.

Ir tie atvykėliai dabar sudaužytais veidais bando grįžti, spjaudosi autobusuose ir juokiasi iš mūsų visuomeniškos tvarkos ir kaukės jiem nė motais. Baigsis karantinas – tada grįš. Nėra ko skubėti. Lietuva nėra prieglauda, jau taip žalos prisidarėme su atsivežtiniais atvejais. Nustokime kitus šelpti, kai patys esame ubagai. Visa laimė, Kad Aurelijus Veryga uždarė/apribojo/sugriežtino sienas ir įvedė griežtumo. Bet žmonės vistiek važiavo, neklausė…. o dabar turime per tokius žioplius išlaidų ir begales problemų.

Aš dirbu per du darbus. Dabar 1 nakties ir aš vis dar dirbu. Mano atlyginimas 400 eurų. Bet kažkodėl visas rūpestis skiriamas ne tiems, kam tikrai reikėtų. Atvykėliai neturi nei kultūros nei saugumo, nei pilietiškumo. Ar mums tikrai Lietuvoje tokių žmonių trūksta? Gal geriau padarykime prekybos centrus su langeliais, lauko prekybą, autobusus pakeiskime paspirtukais, vienykimės, o ne užsiimkime pašalpų dalinimu tiems, kurie pripratę, kad jais kažkas visada turi pasirūpinti. Aš dirbu nuo 16 metų ir manimi nelabai kas rūpinosi. Nors aš su savo darbu nualinta sveikata ir per 20 metų net kambario bendrabutyje Naujininkuose neišgaliu nusipirkti. O čia neišpasakytas gerumas – laukiame sergančių, visus priglausime, visus pagydysime, visus atskraidinsime, visus apgyvendinsime, ir visi priglausime….. Tai gal Mieli valdžioje sėdintys – gal jūs patys tuos atvykėlius į savo namus ir vežkitės izoliuotis!!!

Medikai, saugo mūsų gyvybes, nors patys yra be kaukių… O čia mat rūpinsimės kaip dar virusuotų žmonių atvežti į Lietuvą.

Dar kartą isteriškai, 2 nakties rėkiu : uždarykite visas sienas! Neklusniems gyventojams – UŽKALKITE laiptines, jeigu jie nesupranta, kad darbas be jų nenumirs…. O aplinkiniai žmonės – numirs, jei nebus atsargumo. Į darbus leiskite eiti tik tiems, kurie atliko užkrato testą. Visi kiti – išsiplaus namie grindis, susitvarkys spintą, pasikalbės su vaikais – ir garantuoju – nenumirs. Gydytojai 24 val. dirbdami – nemiršta. O čia kiti namie pasėdėti ant sofos nesugeba. Kiaulių tauta.

3 komentarai “DEIVIDO MONOLOGAS PIRMĄ NAKTIES APIE CORONA

Pridėti Jūsų

  1. O gal čia kita problema- visiškas valdžios pasimetimas ir neįgalumas?Ji visai nepasiruošė jokiam pandemijos scenarijui ir dabar kaip tas studentas juodu siūlu lopo seną prezervatyvą: įsteigė patikros punktų , reagentų neturi, gydytojams liepia gydyti pacientus be apsaugos priemonių, prikviečia budulių iš už balos ir nežino kur juos dėti. Riboja kaukių ir dezinfekcinio skysčio pardavimą, o šitie daiktai – tik juodojoje rinkoje. Reikiamas priemones krakusmetį iš Kinijos siunčiasi bebras- inžinierius- ekonomistas, vadovaujantis sveikatos apsaugos kontorai…Žodžiu, nežinau, kas būtų ,jeigu žmonės nepadėtų medikams. Valdžia juos moka tik kaltinti arba siųsti emigracijon (Švarkelio atvejis).

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑