Glūkoidų žinios: viena labai bloga, kita pozityvi

>> Metai prabėgo, kai neturime Aisčių įkūrėjo Viktoro Jonkaus. Kartais aplanko bloga mintis, jog glūkoidų tinklapis tampa nekrologų portalu. Vėl tenka pranešti blogą žinią: netekome puikios moters DALIOS SAKALNIKIENĖS (1949-2020) septinto dešimtmečio melomaniškų susibūrimų dalyvės, glūkoidų tinklapio skaitytojos, Aisčių fanės, aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojos. Pastaruosius metus Dalia kovojo su vėžiu ir visi požymiai rodė, jog ji pasveiks. Dar prieš tris mėnesius, važinėjant dviračiu prie Antros Dailidės, buvau sutikęs ją, plepėjom apie viską, turbūt, ištisą valandą. Niekuo nesiskundė. Palaidojom Dalią sausio 15.

Janna, Dalia Sakalnikienė (antra iš kairės) su Albertu ir kauniete Vita iš Žaliakalnio po ką tik Dzilbaus namuose vykusio The Who – Tommy rock operos perklausos. Kieme, jau išeinant. 1972.
Dalia Sakalnikienė (pirma iš kairės) kartu su vyru Albertu ir draugais: Igoriu ir Jurga rock koncerte Lenkijoje

>> Jonas Verbauskas (maestro Algio Verbausko brolis) iš Kurorto, beje Dalia Sakalnikienė taip pat iš Kurorto) vėl ruošiasi pas Trampą. Taip jis išsireiškė, kai vakar susitiko su Dzilbum šiluminių tinklų baseine. Jonas jau šeštą kartą vyksta aplankyti savo atžalų, gyvenančių USA. Šį kartą skris per Turkiją, nes šį kartą bileto kaina tik 440 €. Ten būdamas, būtinai apsilanko koncerte. Pernai klausė Billy Joel, šiemet apgailestavo – nepamatys Elton John, kurio turne Amerikoje prasilenks su Jono vizitu. Ištikimam glūkoidų tinklapio skaitytojui palinkėkime geros kelionės ir įspūdžių.

Jonas šalia Madison Square Gardeno New Jorke. Ten, kur koncertuoja pasaulio muzikos kūrėjai (ne kūrikai)

Vienas komentaras “Glūkoidų žinios: viena labai bloga, kita pozityvi

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑