Pasitinkame 2020. Glūkas, gruodžio 31

Sausa statistika. 11 vilniečių, 1 kaunietis ir 4 alytiečiai. Alvydas Jegelevičius pasiuntė savo kolegoms-glūkoidams Naujametinių dovanų. Alvydai, ačiū, kad prisimeni. Nuoširdūs Tau mūsų visų Naujametiniai linkėjimai. Stasys “Klaipėda“ Kerėža, prisiekęs keliautojas, papasakojo jaudinančią istoriją apie itališką nuotykį. Stasys kartais keliauja pėsčias po Europą. Tada Italijoje, miškingoje vietovėje ganėsi avys, o jas ganė trys dideli šunys-piemenys. Piemuo-žmogus, nežinia kur esantis, situacijos nekontroliavo. Tie trys šunys visą valandą Stasį terorizavo, kelis kilometrus nuolat persekiojo ir įvarė krūvą labai neigiamų emocijų. Stasys visai realiai mąstė – mano kūno atskirų gabalų artimieji gali ir nerasti. O, vargais negalais, pasiekus mažą kaimelį, ten dar jį sukandžiojo ketvirtas šuo. Tai nereiškia, kad keliaujant tyko tik pavojai, bet dviračiu nuvažiuoti 1000 km Turkijos keliais ar pėsčiam pereiti gabalą Vakarų Europos, jau iššūkis.

Dar apie šunis. Virgius, Vidukas ir Dzilbus svarstė, kodėl LT teisėtvarka pasirinko belgų (malinua) aviganius, o, tarkime, ne vokiečių aviganius. Trumpasis atsakymas galėtų būti toks: šunys lygiaverčiai, tik belgas kainuoja pigiau. Testo “Belgų aviganis v/s Vokiečių aviganis“ rezultatai labai dažnai deda lygybės ženklą tarp šių geriausių pasaulyje tarnybinių šunų, kartais minimaliai laimi vokietis. YouTubas pilnas tokių testų. Autoritetingi specialistai vertina panašiai, nes kitos tiesos tiesiog nėra.

Dailios ir draugiškos glūkoidų panelės visad atsiveža ką nors skanaus ir unikalaus paragauti. Diana atvežė obuolių tortą-pyragą, kuris susilaukė ovacijų. Tirpstančio burnoje, neįkyriai salstelėjusio, su visų skonių miksu autorė – San Simno sesuo. Virgiaus ir Rimos glūkinio repertuaro elnio ir stirnos ruošinukai nukarūnavo visus mėsinius varžovus.

Receptas skaitytojams, gal pabandome savo konditerinius gabumus paversti kūnu ?

PASITINKAME 2020 || Glūkas, gruodžio 31 || Garažų Klipai 2019

Julė šį kartą išvyko švęsti Kalėdų ir sutikti Naujųjų į Amsterdamą pas dukrą Aistę, bet prieš tai Dzilbui perdavė delninuką Viktoro laboratorijoje gaminto ugninio vandens. Čia, prie Glūko, visi simboliškai ragavome ir prisiminimais dalijomės apie Viktorą Jonkų, mūsų orginalų draugą. Virgius net pasakė: sunku įsivaizduoti, ką galima būtų pasakyti apie Vikcių blogai.

Vidukas suorganizavo vaizdo pokalbį su Onute, kuri įprastai glūkoidų sueigose dalyvauja ištisus dešimtmečius, bet retkarčiais (būtent šį kartą) tarnybos reikalais leidžia laiką Vokietijoje. Naujiena: Vidukas apdovanotas anūkais-dvynukais.

Skambėjo foninė muzika: The Traffic, Guess Who, Donovan, The Move, Hollies, Procol Harum, Fleetwood Mac dar su P. Green’u, Tunderclap Newman, Small Faces ir kiti. Tarybinės estrados nesigirdėjo.

Diana reziumavo: mielas, neįpareigojantis ir nepriklausomas renginys. Sunku būtų paneigti.

Įžengėme į 2020. Mėgaukėmis gyvenimu kol galime. Tai kertinė nuostata.

2 komentarai “Pasitinkame 2020. Glūkas, gruodžio 31

Pridėti Jūsų

  1. Su Naukais Metais, glukozaurai.Linkiu Jums sveikatukės ir kad mažiau lankytų bėdukės. Laimės visiems- dideliems ir mažiems !!!

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑