Glūkoidų žinios. Nida. Antra serija

Aisčių įkūrėjo Viktoro  žmona JULIJA JONKUVIENĖ švenčia 70-ties metų jubiliejų. Pasveikinkime ją, palinkėkime  gėrio ir sveikatos.

Pasimatyti Nidoje su Šekspyru neteko, mat prasilenkė rezidavimo grafikai. Su Virgiumi Beiša – taip pat. Bet Virgius kartu su Genium Vnarausku paskutinę vasaros dieną atskubėjo į 50-ties metų klasės susitikimą Alytuje ir aplankė Garažų Klipų studiją. Ten peržiūrėjo nidinius filmus, skirtus geriems draugams. Perduodu Virgiaus rekomendaciją perskaityti knygą, vertą skaitymo ir dalį vertingos informacijos išsaugoti savo smegenų ląstelėse. Ji vadinasi „Lietuvio kodas“, parašė Gediminas Kulikauskas. Ką lietuviui reiškė žemė, miškas ir… degtinė ar emigracijaprieš 100 metų ir vėliau. Tiems kurie jau skaitė Y.N. Harrari „ Sapiens“  –  superinę knygą vertės atžvilgiu, G. Kulikausko knyga bus panaši, tik mąstelis mažas, mažas. Bet prasmė gili, gili.

Nida su Virgium. 2019 ||  Garažų Klipai 2019

O štai su Virgium Lepeška susitikti Nidoje pavyko. Boston Whaler motoboto denyje aptarėm kur geriau atsipalaiduoti: Seišelių salose ar Maldyvuose. Vitalija ir Virgius pateikė krūvą rimtų argumentų, jog Maldyvų salos – rojus žemėje. Kalbėjom apie exministrą Roką Masiulį, kuris per 30 Nepriklausomybės metų išvešėjusią korupciją bandė stabdyti realiais darbais ir buvo, kaip koks eretikas, sudegintas ant valstybinės demagogijos laužo.

Virgiaus anūkės Mariose prigaudė ešerių, jog užteko paragauti ir kolegoms glūkoidams. Virgius „skundėsi“ jog proceso stebėtojo darbas jį vargino. Mergaitės vis prašė senelį nukabinti ešeriukus nuo kabliuko.

Prie Žalios mokyklos kažkas pagrojo Aisčių dainą, o Alvydas Civinskas beveik suspėjo nufilminti. Respect Alvydui. Jo dėka visa tai galite pamatyti čia.

Aisčiai. Tribute || Alvydas Civinskas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑