Paskutinė metų diena. Jie vėl čia

 

Kažkada, neatmenamais laikais, Rima pašnabždėjo, jog paskutinę metų dieną susitikti prie Glūko yra didelė dorybė: su praėjusiais taip atsisveikinsime, pamatysime ir palinkėsime gėrio vieni kitiems akivaizdžiai, ne laišku ar SMS. Kai tik neužpusto, čia atkaklūs ir susirenka. Graži netikėta naujiena – iš Olandijos pirmą kartą su dukrele čia atvažiavo Aistė, Viktoro ir Julės vyresnioji. Gali būti, kad Aistę čia dar vaiką atsiveždavo Viktoras, kai čia žvejodavo. Gal komentuose patikslins. Antra staigmena: mūsų startuolis, korespondentas, fotografas, begalę laiko aukojantis glukoidų tinklapiui gyvuoti, Vytas „SanSimnas“ Stanevičius atvažiavo kartu su žmona Diana. Džiaugiamės. Pozityvūs žmonės glūkoidų bendruomenei – visad welcome!

Tiesioginiais ir periferiniais kanalais sulaukėme Alberto “Šekspyro” Antanavičiaus, maestro Alvydo Jegelevičiaus, Vyto Galbuogio ir Virgiaus Lepeškos Naujametinių sveikinimų ir linkėjimų. Jiems čia atvykti sutrukdė objektyvios ir pateisinamos priežastys. Bet, kai po metų-kitų pertraukos čia vėl Kęstas su Dana – maloniai nustebino. O mes jau manėme…

Pasidalinome šventines dovanėles: nepakartojamo skonio Viktoro duona, knyga apie Alytaus futbolą, prie kurios gyvavimo prisidėjo ir glūkoidų tinklapio komanda, Vyto Matulevičiaus poezijos knygelė pasiekė adresatą –Virgilijų Beišą tik dabar, o Samuelio Taco dar laukia.

Akcija vyko nuoširdžioje šventinėje aplinkoje, nes glūkoidai visad turi nedidelių, bet veiksmingų idėjų pagražinti retas susitikimų akimirkas. Apie tai matysite greitai padarytame filmuke.

JIE SUSIRINKO GLŪKE. 2018.12.31 || Garažų Klipai || Vytautas Stanevičius

7 komentarai “Paskutinė metų diena. Jie vėl čia

Pridėti Jūsų

  1. Ačiū, kaip malonu vėl prisiminti… P. s. Mes parsivežėm kažkieno pilką žieminę kepuraitę, gal savininkas atsilieps?

    Patinka

  2. Esat tikri šaunuoliai ..aš su pavydu žiūriu į jus …Su Naujaisiais metais Jus visus …gyvuokit, draugaukit , nepameskit vienas kito.Sekmes !

    Patinka

  3. Puiki ir nepakartojama jūsų tradicija prie Glūko palydėti senus metus ir praverti duris naujiems metams. Man ir mano dukrelei paliko neišpasakytai puikų įspūdį. Nuotraukos iš šio puikaus susitikimo jau nukeliavo į Amsterdamą ir buvo sutiktos didelėmis ovacijomis: “ Wow! Tai bent lietuviai moka puikiai pasitikti naujus metus !!! 😍🎄🎅👍👍👍“. Ir dar nepaprastas išgyvenimas buvo pamatyti Dzilbų su Dzilbiene po 40 metų. Jie abu visiškai nepasikeitę, tokie pat linksmi ir malonūs kaip ir iš prisiminimų iš mano vaikystės . 😘😘😘

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑