Vilniaus glūkoidai: kaip mes švenčiam atmintinas datas.

VYTAUTAS STANEVIČIUS


Pamaniau, kad reikia pasidalinti su glūkoidas, kaip su draugais atšventėm jubiliejinį Lietuvos gimtadienį Neries pakrantėje šalia Vilniaus. Įvairios kartos, nuo didelio iki mažo ir atvirkščiai, smagiai pašventėm, pabendravom ir pasilinksminom. Glūkoidams atstovavau aš su žmona Diana, o visi kiti irgi glūkoidiškos “dūšios“. Tvyrojo liepos pirmo savaitgalio (lyg prie Glūko) atmosfera, nežiūrint, kad aplinkui buvo sniegas… Vis tik atmosfera buvo išskirtinė, nes tai įvyksta kartą per šimtą metų, o prie Glūko kasmet.
Kaip ten bebūtų, bet reikalingas žmogus, kuris labiau degtų už kitus, kurio charizma, patrauklumas įkvėptų visus. Šitam sambūryje, tai Danas Babenskas, savo svajonėm, gebėjimu vienyti šauniems dalykams yra glūkoido Ginto (vienintelio Dzilbaus) atitikmuo. Danas ir aviatorius, ir radijo bangomis valdomų laivų kūrėjas ir… dar daug kas… Man džiugiausia, kad Danas ir aistringas vabalistas. Niekada neatsisako pagelbėti, jei legendinio automobilio Vabalo šeimininkui prireikia pagalbos.
Čia, Neries pakrantėje, šalia Dano namų ilsisi ir prieš kelis metelius simboliškai palaidotas LITAS. Vieta žinoma, tai kai tik bus laikas išsikasim, jei lobių ieškotojai anksčiau to nepadarys 🙂
Greta įkasėme ir kapsulę su mūsų linkėjimais ateities kartoms… Kaip sakė vienas iš mūsų, “gal atsiras koks MAŽYLIS, kuris ras ją po kito 100 metų su mūsų svajonėmis ir palinkėjimais“…

Nuotraukų abume ieškokite Dano: tas su geltona striuke ir mėlynu peruku.

 

Tarpušvenčiui tinkamas žiūrėti klipas. Rekomendavo Vytautas “San Simnas“ Stanevičius

4 komentarai “Vilniaus glūkoidai: kaip mes švenčiam atmintinas datas.

Pridėti Jūsų

  1. Ačiū, Regina, kad iš kitos žemės rutulio pusės įžiūrit mus, ačiū už gražius linkėjimus… Jums – sveikatos, didžiausios sėkmės, svajonių išsipildymo ir, kad nepmirštumėt gražiausios pasaulyje kalbos – LIETUVIŲ!

    Patinka

  2. Gintai, ok! Būtinai perduosiu ir tegul jis prie Glūko sukibirkščiuoja šį jo improvizuotą Metallicos gabalą in LIVE :)))

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑