Trio „CLAVIOLA“ jubiliejus po Senojo arsenalo skliautais su glūkoidų sveikinimais…

Vytas Stanevičius dėkoja glūkoidų tinklapiui, anonsavusiam Trio “Claviola“ koncerą. Ir susirinko graži grupė glūkoidų arba Vilniaus alytiškių. Štai taip

VYTAUTAS STANEVIČIUS

Lapkričio 26–osios, sekmadienio, pavakarę Vilniuje, Senajame arsenale įvyko Trio „Claviola“ jubiliejinis, 10– mečio koncertas. Ansamblyje fortepijonu groja Ugnė Antanavičiūtė, Alberto „Šekspyro“ ir Janinos dukra. Ugnė daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Pianistė buvo pripažinta geriausia koncertmeistere įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Ji daug koncertavusi užsienyje. Ugnei atskleisti gabumus, skambinant fortepijonu, padėjo kruopštus darbas ir puikūs mokytojai studijuojant LMTA: tai prof. Petras Geniušas, Gabrielė Kondrotaitė bei žymūs užsienio scenos meistrai. Daug kamerinės muzikos paslapčių atskleidė prof. Julius Andrejevas. Jaunajai menininkei buvo skirta Kultūros ministerijos stipendija. Jos meno doktorantūros studijos, vadovaujant prof. dr. Rūtai Stanevičiūtei-Kelmickienei ir doc. dr. Indrei Baikštytei, yra susietos su pianistės, kaip atlikėjos, praktika. Dabar Ugnė pati padeda atskleisti fortepijono skambesio paslaptis M. K. Čiurlionio menų mokyklos bei LMTA auklėtiniams.
Dar du ansamblio nariai – klarnetininkas Vytautas Giedraitis ir altu smuikuojantis Jurgis Juozapaitis, taip pat skynę laurus įvairiuose konkursuose. Unikalaus ansamblio repertuare skambėjo Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai, o kai kurie ir dedikavo juos jaunųjų atlikėjų trio. Tarp rafinuotu muzikiniu skoniu pasižyminčios publikos buvo ir nemaža grupelė glūkoidų, kurie šiltai pasveikino Ugnę ir jos kolektyvo narius jubiliejaus proga. Beje, apie šį renginį jie ir sužinojo iš Glūkoidų tinklapio, anonsavusio jubiliejinį koncertą.
Greit bėga laikas, jau ir mūsų vaikai švenčia kūrybinės veiklos jubiliejus. Malonu buvo klausyti jaunųjų atlikėjų ir tuo pačiu matyti, kaip spindi Ugnės tėvų, Janinos ir Alberto, akys. Jose – švelnūs, tik jiems vieniems ir dukrai Ugnei girdimi tėvų meilės simfonijos begarsiai akordai, o tėvelio, ką čia slėpti, akyse blizganti tėviškos meilės išdavikė ašara…
Kūrybinės ir visokeriopos sėkmės Tau, Ugne..

3 komentarai “Trio „CLAVIOLA“ jubiliejus po Senojo arsenalo skliautais su glūkoidų sveikinimais…

Pridėti Jūsų

  1. Mano dukra ir Mano draugai šviečia. Labai dėkoju tiems žmonėms, kurie pasakė: ateisim, – ir atėjo. Labai gražu, kai padeda; labai gražu, kai bando padėti, – o gražiausia, kai vienas kitą laikom ir palaikom.GLŪKOIDIŠKAI.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑