Kas įvyko gruodžio 31. Susitikimai ir susirinkimai Kaune ir prie Glūko

Vis tik 31 dieną prie Glūko atvyko ir tradiciją palaikė Viktoras  su Jule ir artimaisiais. Kiti šį kartą keliavo, dalyvavo šventiniuose renginiuose ar tiesiog sėdėjo namie. Kaune susitiko Vidukas, Vidma su Aušra, Dzilbus su Laima, dar keletas senų Kauno melomanų, hipiakų ir šiaip publikos, kuri niekada nevaikščiojo į „Estradinių melodijų“ ar butkučių koncertus. Keletas žodžių apie Rolling Stones. ForumCinemas yra ta vieta, kurioje gali gauti viską, ko filmo sumanytojai siekė. Garsas, vaizdas – puikus. Naujametinę naktį 3Sat televizija transliavo rolingų koncertą Kuboje ir, stebint big screen TV ir garsui sklindant iš pakankamai padorių kolonėlių, bet, lyginant su ForumCinemas,  efektas buvo blankus. O jei kam „pasisekė“ tai matyti telefone, laptope ar televizoriuje iš technikos muziejaus, belieka užjausti. Geriau išvis nematyti ir neklausyti.

rolingai-gruiodazio-31-1

Užkliuvo Kuba, kai vietinis muzikantas sako: nerasi visoje Havanoje gitarai stygų. Patys jas gaminamės iš sudegusių elektros variklio apvijų. Arba automechanikas: autodalių dėl embargo nėra, bet patys pasigaminame kažką. Rolingų mėgėjas: kai prieš 30 metų paslapčia klausiau rolingus, kažkas įskundė ir valdžia pasodino mane į kalėjimą.

Kažką primena? Pirmoje vidurinėje mokykloje 1967 metais per šokių vakarėlį, grojant būsimiems Aisčiams Viktorui ir Gintui, poeto ir rašytojo Jurgio Kunčino jaunėlis brolis Vytas salės kampe su klasiokais sušoko tvistą. Budintis mokytojas Vytauto veiksmus suspendavo, o vėliau mokyklos suirinkime šokėjas buvo viešai išbartas, nes, šokdamas supuvusių vakariečių sugalvotą šokį, suteršė tarybinio jaunuolio vardą. Štai taip.

Kubiečiams Rolling Stones, ta tarsi gaivus laisvės dvelksmas. Tą jie sakė ir įprasmino koncerte.

Mes laisvę turime. Tik nesielkime taip, kad ją prarstume.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑