Glūkas 2016 arba mes 35-tą kartą drauge

Karšta kaip Mirties Slėnyje Kalifornijoje, tik čia yra vandens ir krūva draugų, draugių, bendražygių ar šiaip smalsuolių. Jubiliejų ir atmintinų datų griūtis: prieš 45 metus Jimas Morrisonas atsisveikina su Pasauliu, Agnės gimtadienis, glūkoidams 35, glūkzaurams 65.

Staigmena: iš USA atvyko Gedas „Gizela“ Manerskas ir surengė su broliu Kęstu show. Pusvalandį skaipinome su Norvegijoje įtemptai besidarbuojančiu Sigitu “Kefu“ Kizala.  Apgailestavo, kad negali dalyvauti. Prisipylė arbatos stikliuką ir sveikino visus susirinkėlius. Vilius „Striptizas“ Vaicekauskas apiplaukė ežerą ir taip pelnė garbės glūkoido vardą. Taip jis įrodė, jog žmogus turi judėti, o judesiai privalo stiprinti sveikatą. Pavyzdžiui, lėtas žingsniavimas  tarp lovos ir šaldytuvo gali sveikatai kenkti. Alytaus „Dainavos“ futbolo vetaranai, Lietuvos futbolo čempionai Jonas Eidukevičius (Liubos brolis) ir Vytas „Watas“ Malinauskas Lietuvos TOK prezidentei Dainai Gudzinevičiūtei padainavo dainelę apie begalinį sportinį troškulį nugalėti.

Kaip visada viskas vyksta sklandžiai ir pagal pačių eksprontu suregztą eklektišką scenarijų.

Rašyti galima daug ir nuobodžiai. Geriau žiūrėkite Garžų Studijoje pagamintą filmuką. Ten rasite pagrindinius susirinkimo akcentus: detales, sveikinimus su pašmaikštavimais, Viliaus midimaratonas, koncertų trupiniai. Žiūrėkite ir prisiminkite. Žiūrėkite ir mąstykite, jog tokių susibūrimų kasmet lieka vienu mažiau.

Glūkoidai Forever !!

Glukas 35 [2016] || Garažų Klipai pristato 2016

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑