Miesto sodo veidai 2016 (papaildyta foto)

“Aisčiai suskambėjo, fanai sugužėjo…“ – taip dainavo “Aisčiai“ lygiai prieš metus Miesto Sode. Šiais metais ši daina neskambėjo, bet atnaujinta programa ir aukštesnė garso kokybė nenuvylė gerbėjų. Algirdo Verbausko pasirodymas ir Alytaus dainiaus Alberto “Šekspyro“ baladės įsipiešė į renginį teisingai. Miesto sodas su “Aisčių“ pasirodymu gali tapti kasmetine vieta seniems miesto draugams pasimatyti iš naujo. Nekalbėsime apie tą gausą draugų, dalį kurių išvysite galerijoje, bet nepaminėti Gedo Manersko, specialiai atvykusio iš U.S.A., būtų tiesiog nuodėmė. Jis su broliu Kęstu prie Glūko žada padaryti ką nors įsimintino. Jų muzikavimas mieste nepamirštas ir tai suteiks šansą glūkoidų sueigos dalyviams išvysti juos imptovizuotoje miško scenoje. Ten bus ir daugiau jums gerai žinomų, kas jie, lai lieka maža paslaptimi. Tiesiog toks mikro Woodstockas. Dar dera priminti, jog šiemet tai TRISDEŠIMT PENKTAS glūkoidų susirinkimas šioje eroje. Glūkoidų pakūrėjams taip pat stukteli jubiliejinis skaičiukas, iliustruojantis atstumą metais nuo jų pačių atsiradimo pradžios šiame pasaulyje.

Šiais metais turėtų gausiai atvykti ir tie, kurie dar nebuvo čia, nors, kaip jie sako: mes mintyse visad buvome ir esame su jumis. Yra proga pabūti ne tik mintimis. Išnaudokite ją. Išmeskite iš galvos visokius – skauda šoną, reikia kažkur kitur kažką nežinia kažkodėl veikti, man nepatogu ir kitą destruktyvų gaivalą.
Skriskite, važiuokite, eikite liepos 1-2-3 (Pn-Š-S) prie Glūko ir jūs bent keletą dienų išsivalysite sielą (garantuotai) ir kūną (jei nedauginsite) nuo kasdieninių, žiauriai įkirėjusių nesąmonėlių, kurių apstu šiandieniniame gyvenimo ritme ir bliuze.

Vienas komentaras “Miesto sodo veidai 2016 (papaildyta foto)

Pridėti Jūsų

  1. Be galo smagu buvo matyti tiek daug alytiškių (tikrų!!!) vienoje visiems įsimintinoje vietoje: “plaščiadkėj“. Ne visus eina atpažinti… Gedas Manerskas apstulbino… Smagu, kad dar yra parako pas senuosius hipius…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑