Knygų mugė ir Aisčiai

Šių metų Knygų mugėje savo knygą “Dirbančios rankos” pristatė Shmuel Tatz. Alvydas Jegelevičius siunčia nuotrauką, kurioje šalia jo – patys tikriausi „Aisčių“ gimimo ar pirmųjų pasirodymų liudininkai ir dalyviai, kurių pavardės yra LT rock enciklopedijoje. Taigi – Eleonora Navickaitė ir Samuelis Tacas (Shmuel Tatz)
Alvydas siunčia linkėjimus alytiškiams ir draugams.

jago_navickaite_mule

3 komentarai “Knygų mugė ir Aisčiai

Pridėti Jūsų

 1. Grazu ir puiku pamatyt–Alvydas.,neuzmiršta Lionė.,Mulė. Tai 70-jų estradnykai.,cikri alytiškiai. Mes jūsų neuzmiršom. Bravo ir ačiu kad šypsotės. Z’orka.

  Patinka

 2. Alytaus vyrukams labai būtų įdomu išgirsti, Alvydai Jegelevičiau, (nors ir pavėluotai) kodėl 2015m. vasarą per miesto dieną nelipai į sceną pagroti su senais draugais Aisčiais? Taip atvirai, nuoširdžiai, be pykčio, be melo. Pakomentuok. Laukiam komentaro.

  Patinka

 3. Kalbėjau su Alvydu ir priminiau jam tavo prašymą pakomentuoti atvirai, nuoširdžiai, be pykčio, be melo, kodėl maestro nelipo ant scenos su Aisčiais. Jis prašė, kad aš tai už jį padaryčiau. Gan keistai skamba, Ar ne? Jei jau prašė, tai ir atsakau. Kaip žinome Linas Jakštonis buvo AlviJago įtraukęs į koncerto scenarijų, jog jis bent užlips ant scenos ir pakalbės ką nors svarbaus. Taigi Linas derino jo atvykimą. Dar 2014 rudenį, kai Romo Jurgelevičiaus pastangomis gavome kvaterantų statusu plotelį teatre repeticijomis, prašiau Alvydą prisijungti. 2015 pavasarį dar kartą kviečiau prisijungti. Alvydas sakė, kad jam šlovės nereikia, jis dabar TV reiškiasi, bet visiškai lyg ir neatsisakė prisijungti prie savo gentainių-muzikantų. O buvo taip kaip buvo. Aisčiai be Alvydo nenublanko, bent taip dauguma sakė. Tarkim, Žorka pavadavo Alvydą ir tai padarė klasiškai įsimintinai.
  Tačiau negalima pamiršti, jog Alvydas mus subūrė 2005 ir padarėm pora gabalų teatre. 2010 Alvydo iniciatyva koncertavom Miesto Sode. Dar Alvydas kvietė į Druskininkus, kur vyko bigbeato veteranų Lietuvoje renginys, kuriame Aiciams buvo skirtas laikas scenoje. Mes kažkodėl ignoravom. Dar 2013 at 2012 miesto šventėje Alvydas atstovavo Aisčius, mes likom nuošalyje, nors jis tikrai kvietė prisijungti.
  Taigi tiesa marga kaip genys.
  Geriau galvokime, kaip šiais metais užlipti ant scenos. Dar pora mėnesių liko iki miesto šventės. Norint užtektų laiko parepetuoti. Yra dar vienas naujas gabalas Aisčiams – Olialia kultūra. Ten Valiui gitara papiaustyti būtų vietos, Romualdo Korgui ar JazzBass ir Romuko Ludwig pasitaškyti – erdvė nepamatuojama.
  Tik reikia labai norėti.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑