Afroditės kuria save pačios

Pagal asmeninę programą ‘’Pažink pasaulį kol nemiręs’’,  buvau nuvykęs į Kiprą stebėti kaip Afroditė palengva ir išnyra ir  gracingai išbrenda iš saulėlydžio nutviekstos jūros. Gali laukti ilgai, bet taip ir nesulaukti. Geriau patiems įbristi į smaragdo bangą ir netikėtai atrasti, jog tavo  gyvenimo draugė ir yra Afroditė. Kad pasiekti tokį rezultatą, afrodičių stebėtojui reikia turėti lakią vaizduotę, o objektui nuolat šokti ir turėti nepriekaištingą genetiką. Dar neryti junkfoodo kiloporcijomis.

Nuo tada, kai dar gyvenome urvuose, galioja požiūris status quo, jog vyras, pamatęs nematytą moterį, fokusuoja žvilgsnį visiškai ne į jos veidą ar jos akių gelmę, o į kitas kūno dalis. Tai trunka sekundės dalį ir to pakanka įvertinti išorinį patrauklumą bendrąją prasme. Viskas vyksta akimirką, lyg koks Visatos gimimas iš singuliaraus taško. Ir TIK antrąją sekundę jis pamato veidą, plaukus, šypseną (jei tokia yra).

Kad vyrai moteris vertintų teigiamomis emocijomis persunktais argumentais, dailioji lytis pramogauja – šoka ir taip reiškia savo emocijas, nes jei gali vaikščioti – gali ir šokti. Taip elgtis skatina suvokimas, jog šokti yra geriau, negu važiuoti dviračiu ar bėgti – 2 minutės šokio = 10 minučių bėgimo.  Suvokia, jog sveika moteris visad laiminga, ir graži, ir gundanti.

Tačiau vyrai, reikalaujantys ir linkintys moterims išlikti gracingomis, neturėtų būti panašūs į begemotus. Gal ir jiems reikia pradėti šokti?

Šokiai || Garažų Klipai Pristato 2016  || Trukmė 1 minutė

 

Vienas komentaras “Afroditės kuria save pačios

Pridėti Jūsų

  1. Labukas,puiku šokit !!!!!! As kiekvieną rytą leidžiu sau pašokti prie kavos puodelio ,nuotaika visai dienai – garantuota!!!!!:))))) o del mokesčių……. Ir nekompetencijos!!!!!!!…….. Na ja… cia Lietuva,čia lietūs lyja……
    Su pagarba Kristina
    Von meinem iPad gesendet

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑