Mirė žmogus iš Marso

Mirė nesusipykęs su pasauliu, apsuptas artimųjų ir po 18 mėnesių kovos su vėžiu.
David Bowie (1947-2016) – dainininkas, muzikantas, aktorius iš Britų salyno, daręs įtaką muzikinėms srovėms,  buvo mėgiamas ir vertinimas pagyvenusių rokerių ir jaunimo. Visada buvo avangarde, novatorius.
Pirma pažintis buvo apie 1972 pas Ramoną, Kaune jo įrašų studijoje, Savanorių prospekte. Tai buvo ‘The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars’, nors iki tada jis jau buvo išleidęs 4 long play albumus. Alytuje pas Dzilbų atsirado ‘Aladin Sane’, o pas Kobrą ‘Pin Ups’. Tai pirmos ir lemiamos pažintys su šiuo nepakartojamu žmogumi.
Daugiau apie David Bowie skaitykite čia.

bowie

2 komentarai “Mirė žmogus iš Marso

Pridėti Jūsų

  1. …mirė žmogus iš Alytaus, mūsų kartos ilgaplaukis, plačiakelnis pop-menas išmanęs ne tik muziką, bet ir pop, underground’ą,
    psychodelic, modern… Gražios sielos žmogus, Lietuvos rusas, bet lietuviškas, taikus su visais, deja,.. Liga jį nugriovusi vienąkart nuo dviračio prie “plaščiadkės“ paliko nepatogumą rodytis viešai… Tai tas žmogus sukūrė gėlių vaikų saulėlydžio dainą A. Baltakio eilėms “Maža legenda“, kurią aš atlikau 1975 metais, o vėliau ją grojo ir ‘Hiperbolė“ ir kiti kolektyvai. Ir dabar ją dainuoja – tegu dainuoja, tegu skamba ši nuostabios poetikos daina, kurioje susilydo ir telpa į viena viskas. Tai ačiū ir AtA jam. Manau jūs žinot jo vardą ir pavardę. Tai gerbkit ir nepamirškit.
    geralink visiems Jums –

    Patinka

  2. Aleksandras Skačkovas, gerai prisimename ir gedime. Jo daina “Mažoji legenda“ po Alvydo Jegelevičiaus “prisilietimų“ įgavo tikrą skambėjimą. Manau irgi įeitų į visų laikų LT pop-rok 50-tuką

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑