Padėkime prasiveržti

Jau 10 metų Naujųjų Metų naktį vokiečių-austrų-šveicarų TV kalnalas 3sat transliuoja koncertų ciklą “Rock Around The Clock“. Tuo pačiu pavadinimu kaip  1955 metais nuskambėjusios Haley & His Comets dainos – “Rock Around The Clock“. Šią dainą nepaprastai mėgo Laimutis Urbanavičius iš Kriaušiaus. Aišku ir dar krūva bendraminčių. Šiame nesibaigiančiame 24 valandų non-stop show šį kartą išvydome ir išgirdome THE WHO. Gaila, bet iš grupės likę tik du dalyviai: Roger Daltrey ir Pete Townshend, kitus pasiiėmė dausos.

who

Nuo koncerto 1970 Anglijos mieste Leeds praėjo 45 metai, tačiau “My Generation“ skambėjo taip pat ekspresyviai kaip tada. THE WHO šlovę pasiekė, tačiau karjeros pradžioje buvo įvairių sunkumų. Tame tarpe ir finansinių. Jiems padėjo.

IMG_4189

VYTAUTAS MATULEVIČIUS parašė knygą, tačiau jai išleisti reikia lėšų. Jis kreipiasi laiškeliu:

Laba diena,

į Jus kreipiasi Vytautas Matulevičius – jauniausias poeto Anzelmo Matučio sūnus. 1999 metais Alytuje išleidau savo pirmąją poezijos knygą “Vandens ženklai“. Dabar yra jau sumaketuota ir antroji mano poezijos knygelė “Mozaika“. Šią knygelę 500 egz. tiražu taip pat rengiuosi leisti Alytuje.  Jos leidybai yra reikalingi 1650 eurų. Šiuo metu esu bedarbis ir tokią sumą pinigų man sunku surinkti. Gal galėtų tai padaryti pagelbėti kraštiečiai? Pinigus būtų galima pervesti į mano sąskaitą Swedbanke, sąskaitos Nr. LT747300010019085220  Vytautas Matulevičius. Būtina nuoroda: “Knygos leidybai“.

Pagarbiai,

Vytautas Matulevičius

 

Padėkime Vytautui, euras prie euro ir knyga išvys šviesą. Gal Vytas netaps garsenybe kaip THE WHO, bet paremdami suteiksime galimybę

6 komentarai “Padėkime prasiveržti

Pridėti Jūsų

 1. Dėkoju ponams Shmuel Tatz ir Virgilijui Beišai pirmiesiems paaukojusiems mano poezijos knygelės leidybai.

  Patinka

 2. Mielas Vytautai, sveikinu su Vytautinėm ir su antros knygos prieaušriu, bet,.. Kodėl esi bedarbis kai tiek metų mokytojavai ?..
  Kokia priežastis ?.. Kita – kas redagavo ar redaguos tavo knygą ir ar turi rekomendacijų ?.. Tai apsaugo kūrėją nuo visokių net netyčinių klaidų. Tai tik tokia – kokybinė nauda knygai, sutik ?
  Dar kita – be J.Kunčino bibliotekos dyvos Giedrės B. palaiminimo
  bus sunkiau, tai žmoniška ir atvira, alytietiška logika – tavo vyr brolis
  draugavo su Jurgiu Kunčinu, “ne tas žodis“ (rus) ir kūrė tą savo savotišką kurorto legendą, taigi – pas Giedrę B. pats pirmasis žingsnis, o ir antrą padiktuos pati Giedrė. Dar – kodėl antroj tavo poezijos knygelėj nepagerbus tavo mielo tėvelio tokiu paprastu būdu – viršelyje – Vytautas Matulevičius-Matutis ir knygos pav.
  Dabar – tavo valia, noras ir žodis, o tada ir aš padėsiu
  geralink – Alvydas AJ

  Patinka

  1. Kodėl? Atvirai pasakius- 30 metų atiduota mokyklai- per daug. Mano dūšia visą laiką buvo kitur- tik ką padarysi: gyvenimas -kaip žvejyba- renkiesi ne tai ,ką nori ,o ką gali…Atvirai sakant- nusibodo. Nusibodo direktorių, jų pavaduotojų, vaikų tėvų teroras. Ir širdies neskauda …rugsėjo pirmąją.
   Dėl knygos redagavimo. Tikrai nemanau ,kad tai būtina., juolab ,kad ją jau įvertino ir dailininkai ,ir literatai. Nenorėčiau nieko joje keisti , tik gal įdėti pora neblogų naujų eilėraščių. O tėvo pseudonimo tikrai nepridėsiu…Gal tiek to- tegul liksiu Matulevičiumi- “Vandens ženklų “ autoriumi. Idėją bendrauti su J.Kunčino biblioteka palaikau, juolab ,kad pirma knyga jau senokai nugrimzdus į Letą be normalaus pristatymo..

   Patinka

 3. Alvydo patarimai, manau, vertingi, nors kiekvienas eina savaip. O Vandens ženklai – Hiperbole – gali pretenduoti į visų laikų LT pop-rok 50-tuką. Vytui respektas, sukūrus tokiam gabalui tekstą!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑