Rock Of Ages 2015. Jie jautė, matė ir girdėjo

VALIUS STADULIS

valius-stadulis

Jau tapo tradicija ir šiais metais mūsų 4 vyrų kompanija vėl pabuvojome roko Mekoje Seebronne (Vokietija). Aš nuvežiau kepurėlę su “Aisčių“ vardu (padėka Romui Jurgelevičiui – kepurėlių ir T-Shirts su “Aisčių“ atributika gamintojui)  į šią roko muzikos vietą –  nedidelį Seebronno miestelį, 50 km nuo Štutgarto. Buvusioje nupjautų javų vietoje iškyla scena, tvoros, generatoriniai šviestuvai, tualetai, kempingas, kavinės,  dušai su visais aptarnaujančiais personalais, netgi erdvėmis su infrastruktūra vaikams pasiausti. Po festivalio vėl viskas išnyksta ir lieka tik pieva. Festivalis vyksta paskutinį liepos savaitgalį  ir šiais metais muzika liejosi liepos 31- rugpjūčio 2 dienomis. Šį kartą tai buvo jubiliejinis – 10-tasis Rock of ages 2015 festivalis ir vyko tris paras. Man tai jau trečias, kurį aplankom su ištikima kompanija.

valius-visi

Koncertavo šios grupės: Suzie Quatro, Axxis, Nazareth, The Hooters, Sweet, Orchestra, D-A-D , Tyketto, The Tubes, Michael Shenker su Temple of Rock,  Leningrad cowboys, Uriah Heep, ROCK MEETS CLASSIC- Simfoninis su Dee Snider, Michael Kiske, Joe Lee Turneriu ir Jennifer Haben, beje jie paliko didziausia ir nepakartojamą ispudį. Trys dienos netgi labai dideliam muzikos mėgėjui yra sunki praktika, nes  reikia nuvažiuoti 1500 kilometrų ir tenkintis nakvyne tokia, kokia atsivežei. Šiais metais nelijo, viena dieną lengvai pakrapnojo, tai pastebėjo ne vienas atlikėjas, suprask, Seebronas ir be lietaus, kažkokia pasaka.

Detalės::

Žiurovų buvo virš 10 tūkstančių,  festivalio alus – išskitrtinai FURSTENBERG, juo  prekiaujama įdomiai, reikia nusipirkti tokių popierėlių-bonų ir jais atsiskaitinėti, už plastmasinę daugkartinio vartojimo tarą irgi reikia sumokėti užstatą, vėliau tvarkingai grąžinus, atgauni pinigus. Kainos:  0,4 l alaus, 100 g. vyno arba 20 g. degtinės vienoda –3,8 euro. Maisto pasirinkimo nėra – bulvytės pakeptos, čipsai ir panašiai.

Yra didelė kempingo teritorija, įvažiuojant sumoki  10 euro žmogui užstatą už šiukslinimą, gauni šiukšlėms maišą, išvažiuojant atiduodi atliekas, gražinami pinigai.  Gyvenama palapinėse arba kemperiuose. Mes tempėmės kemperiuką ir turėjom palapinę. Festivalio sponsorius:  Skoda, Audi, VW.

Paskutinę dieną po koncerto būna fejerverkai, kurie trunka apie 15 minučių, labai žavus renginys.

Kitais metais siūlau prisijungti. Tai verta pramoga, atsipalaidavimas ir muzikos įkrova ilgam. Viskas viename.

visi dalyviai2)

 

 

Daugiau foto žiūrėkite galeroje “Mūsų aplankyti Rock Koncertai“

galera_rock-koncertai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑